Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 23:00 часа - Тема 99

  • 30 725
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Дали е Толга или с някой друг няма значение.Тя нали твърди че сама .Така да бъде.Ще повярвам за нейна връзка ако тя си каже или пък снимките са неоспорими.
В интерес на истината нито тези с Джансел, нито тези с Толга са категорични.
Единственото ,което знам и го видях че тя си обича да си флиртува.Това от дизитата дето ги даваха си личеше.Във флирта няма нищо лошо разбира се  Hug

За филма нищо не се знае  #Cussing out

Шатци, права си за всичко  newsm10 newsm10 newsm10

# 691
  • Мнения: 84
Ако това на снимката е майката на Толга не може ли да я покани Туба на вечеря в дома си ами са на вечеря навън?И ако се е стигнало до там,че вече и "свекървата" вечеря с тях то работата е ясна.
Не се знае само татко,какво ще каже?

# 692
  • Мнения: 4 535
Аз така и не разбрах, какви и за какво награди ще се раздават тази вечер. Туба предполагам не е поканена, защото ще присъстват и Джансел и Мурат Й. Доста взривоопасна смес за отклоняване на журналистическо внимание от истинското събитие. Thinking

# 693
  • Мнения: 56
Ако това на снимката е майката на Толга не може ли да я покани Туба на вечеря в дома си ами са на вечеря навън?И ако се е стигнало до там,че вече и "свекървата" вечеря с тях то работата е ясна.
Не се знае само татко,какво ще каже?
Има само едно мнение във фейса за това дали е майка на Толга тази жена и вече ние стигнахме до............. hahaha Joy Joy Joy

# 694
  • Мнения: 2 157
Таня, ти си мъжка майка - представи си бъдещата снаха /и кучето й/ те водят на ресторант със сина ти. Хич не ми се вързва.   Shocked  Shocked  Shocked Синът ти кавалер ли е или лукова глава?  Rolling Eyes

# 695
  • Мнения: 0
Аз така и не разбрах, какви и за какво награди ще се раздават тази вечер. Туба предполагам не е поканена, защото ще присъстват и Джансел и Мурат Й. Доста взривоопасна смес за отклоняване на журналистическо внимание от истинското събитие. Thinking

Заповядай Надин  Hug

Yeşilçam Ödülleri sahiplerini buluyor NTV canlı yayınlıyor

2010 Türk sinemasının en iyileri seçiliyor, Yeşilçam Ödülleri sahiplerini buluyor. Halit Ergenç ve Cansu Dere’nin birlikte sunacağı “4. Yeşilçam Ödülleri Töreni” canlı yayınla NTV’de ekrana gelecek. Yeşilçam Ödülleri saat 20.30’da Kırmızı Halı seremonisi ile başlayacak ve saat 21.00’da ise bu yılki ödüller dağıtılacak…

“Yeşilçam Ödülleri” İstanbul Lütfi Kırdar Sergi ve Kongre Sarayı’nda sahiplerini bulacak.. 2010 Türk sinemasının en iyilerinin belirleneceği törende ödülleri birbirinden renkli isimler takdim edecek. Bu yıl “Kültür Sanat Hizmet Ödülü”ne Nebahat Çehre, İzzet Günay ve Göksel Arsoy layık bulunurken ilk kez verilecek “Onur ödülü” ise Türk sinemasının duayeni Türker İnanoğlu’na sunulacak.


13 Dalda Ödül Verilecek

En iyi yönetmen, En iyi erkek oyuncu, En iyi kadın oyuncu, En iyi yardımcı erkek oyuncu, En iyi yardımcı kadın oyuncu, En iyi senaryo, En iyi müzik, En iyi kurgu, En iyi görüntü yönetmeni, En iyi sanat yönetmeni, En iyi genç yetenek ödülü ve En iyi ilk film olmak üzere 13 dalda Türk sineması ödüllendirilecek.

Ödülleri Ünlü İsimler Verecek

Türk sinemasının yıldızlarının bir araya geleceği renkli gecede; Tuncel Kurtiz, Lale Mansur, Hülya Darcan, Engin Altan Düzyatan, Meltem Cumbul, Kenan Işık, Engin Günaydin, Selma Ergeç, Melis Birkan, Hande Ataizi, Settar Tanrıöğen, Serap Aksoy, Yılmaz Köksal, Demir Karahan, Sinan Tuzcu, Bergüzar Korel, Hatice Aslan, Binnur Kaya, Nehir Erdoğan, Sinem Kobal, Ahu Türkpençe, Cansel Elçin, Özge Özpirinççi, Murat Yıldırım, Naz Elmas, Burhan Öcal’ın da aralarında yer aldığı ünlü simalar ödülleri takdim edecek. b]

http://www.sinemaloji.com/tv/yesilcam-odulleri-sahiplerini-buluy … i-yayinliyor.html

http://www.ntvmsnbc.com/id/25195839/

Последна редакция: пн, 28 мар 2011, 19:36 от elma

# 696
  • Мнения: 0
Какво пречи майка и син да работят заедно? Томрис и сина и Илгаз го правят......защо да я разглеждаме жената от позицията на свекърва  newsm78

# 697
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, да попитам дали има превод на серията от миналия петък?

# 698
  • Мнения: 56
Какво пречи майка и син да работят заедно? Томрис и сина и Илгаз го правят......защо да я разглеждаме жената от позицията на свекърва  newsm78
А кой казва,че тази жена е майкта на Толга,сигурно ли е това. newsm78
Или са само предположения. Hug

# 699
  • Мнения: 84
Шатци,абсолютно си права,че Туба обича  да флиртува.Ама наистина флирта е много хубаво нещо.
Аз да си призная,много,ама много флиртувах и щом усетех,че флирта започва да се прима на сериозно бягах.Беше ми страшно интересно и забавно но накрая и аз си намерих майсторчето.Толкова се беше амбицирал съпругът ми/а аз си мислех,че това е поредния флирт!че ме свали на земята и от тогава до сега 30 год заедно.Не съжалявам,обаче.Ако се върна назад - пак за него ще се омъжа.

# 700
  • Мнения: 0
Какво пречи майка и син да работят заедно? Томрис и сина и Илгаз го правят......защо да я разглеждаме жената от позицията на свекърва  newsm78
А кой казва,че тази жена е майкта на Толга,сигурно ли е това. newsm78
Или са само предположения. Hug


Само предположения  Hug, но дори и да е така, аз не мисля че, е там в позицията на свекърва

# 701
  • Мнения: 4 535
Елма, благодаря за бързата реакция! Само че, аз със същия успех разчитам египетски папируси Grinning.
Ако може с две думи на български Praynig Наистина голяма тълпа известни артисти newsm78 само разчитам.

# 702
  • Мнения: 0
Елма, благодаря за бързата реакция! Само че, аз със същия успех разчитам египетски папируси Grinning.
Ако може с две думи на български Praynig Наистина голяма тълпа известни артисти newsm78 само разчитам.

Надин, доколкото разбрах това са награди за игрални филми, раздават се за четвърти път  newsm78, има следнито номинации :

2010 за определяне на най-доброто от турското кино

Най-добър режисьор, най-добър актьор, най-добра актриса, най-добър актьор в поддържаща роля, най-добра актриса в поддържаща роля, най-добър сценарий, най-добрата музика, най-добър за редактиране, най-добър режисьор, най-добър арт директор, най-добър млади таланти награда и 13 категории, включително най-добрите първия филм присъдена турското кино.


# 703
  • Мнения: 84
Уси,наистина моят син не би ме поканил на такава вечеря,още повече с кучето и без баща му.
Първо,аз имам особено мнение за кучетата изобщо- кучето за мен е да ми служи а не аз да му служа на него.Ако живея в къща - да, ще имам куче,ще се грижа за него-ще го ваксинирам,храня ,къпя а то ще ми пази къщата.Но както аз живея в апартамент и заедно с него - аз просто не го приемам-лично мнение.Може някои дами от вас да имат друго мнение-уважавам го.нека си го гледат в домовете - въпрос на избор.

# 704
  • Мнения: 2 195
А кучето някой видял ли го е?

Общи условия

Активация на акаунт