Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 23:00 часа - Тема 99

  • 30 713
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 535
Елма, благодаря за бързата реакция! Само че, аз със същия успех разчитам египетски папируси Grinning.
Ако може с две думи на български Praynig Наистина голяма тълпа известни артисти newsm78 само разчитам.

Надин, доколкото разбрах това са награди за игрални филми, раздават се за четвърти път  newsm78, има следнито номинации :

2010 за определяне на най-доброто от турското кино



Най-добър режисьор, най-добър актьор, най-добра актриса, най-добър актьор в поддържаща роля, най-добра актриса в поддържаща роля, най-добър сценарий, най-добрата музика, най-добър за редактиране, най-добър режисьор, най-добър арт директор, най-добър млади таланти награда и 13 категории, включително най-добрите първия филм присъдена турското кино.



Бре, ами то много престижно ми звучи. Фалма на Туба 'Попитай сърцето" нали излезе през 2010, няма ли номинация някаква? Той си е баш фестивален. Thinking

# 706
  • Мнения: 15
Единственият сериозен аргумент за мен, че това е новия приятел на Туба е поста на Самиш след първите снимки, тя е точна в информацията. Нищо друго от досега публикуваното, снимки и журналистически коментар не може да ме убеди, интерпретации толкова колкото и момичетата в темата. Кога ли ще се излъчи материала по Fox,  май са взели интрвю от Туба,  да чуем,  да това е новия ми приятел, много е чувствителен, не го тормозете. Няма, но първия път, но на него му стана навик да се скатава в кожуха, ами като се стопли... Joy hahaha Joy hahaha

# 707
  • Мнения: 10
Това го преведе Самира относно резюмето на 45 епизод


Murat: Why did you call me here?
Levent: Hasret will not be mine, but she will not be yours either.
Levent: You are responsible for everything.
Gulnaz: My Asret, you did the best…
Hasret: What will happen now?
...Cobra is in trouble again, and this time together with Jafer. The neighborhood will be flooded in the result of their digging. But they will not give up.
Вижте повече
Преди 52 секунди. · Вижте всички мнения (1)Скрий коментарите (1)

    *
    *
    *
          o
            Samira Garayeva
            Hasret takes off the ring and gives it back to Levent finally.
            The words that Hasret wrote in her diary made me cry, I don’t know how you all will feel. Sad
            Jeren is glad for being of use and goes to see Hasret, but the words that she hears du...ring the visit are not that cheering, and she gets upset.
            Hasret: He has never fallen for me. I have no hope regarding Murat anymore.
            Levent: There was nothing between Murat and Jeren, everything was just a game, Hasret.
            And let me give you some cue from Hasret and Murat at the end, from that nice and romantic reconciliation
            (She wrote it, but there is no cue from Murat&Hasret given)

Момичета, от написаното не е много ясно каква точно е подсказката за сдобряването м/у Х. и М., но сега разбирам, че Самира е имала предвид казаното преди няколко дни, опитах, но не можах да намеря точно кой пост беше:
Х. казва на М. само една дума е достатъчна "обичам те", а той й отговаря: "Хасрет, аз те обичам"
Иначе, превода е в пост 629, стр. 42

Ако наистина е така, то значи ни очаква една серия, с невероятно красив завършек, дано проверяващите се смилят над нас и приключат по-бързо, за да можем най-после да се насладим на това наистина романтично сдобряване...

# 708
  • Мнения: 0
Цитат
Бре, ами то много престижно ми звучи. Фалма на Туба 'Попитай сърцето" нали излезе през 2010, няма ли номинация някаква? Той си е баш фестивален.

Незнам  newsm78, обаче съм останала с впечатлението че, не се приема много в Турция, той ще участва в Boston 10. Türk Film Festivali Yarın Başlıyor!



http://www.turkishny.com/headline-news/2-headline-news/50354-bos … ivali-yarn-balyor

ABD’nin Boston kentinde düzenlenen 10 Türk Film Festivali, Zeki Demirkubuz’un yazıp yönettiği “Envy” (Kıskanmak) adlı filmin gösterimiyle yarın başlıyor.

Bu yıl 10.’su düzenlenen ve artık gelenekselleşen festival, zengin programıyla modern Türk sineması ve film yapımcılarını ABD'ye taşıyor. Festival çerçevesinde 16 film, Amerikalı izleyiciyle buluşturulacak.

Festival organizatörleri tarafından yapılan açıklamaya göre, ''Boston Türk Film Festivali Türk Sinemasında Mükemmellik Ödülü'' bu yıl geniş ölçüde takdir gören yönetmen Derviş Zaim’e verilecek. Ödül töreni, “Waiting For Heaven” (Cenneti Beklerken) filminin gösteriminin yapılacağı etkinlik sonrasında gerçekleştirilecek.

Festival kapsamında gösterime konulacak film ve konser tarihleri şöyle;

ASK YOUR HEART (YÜREĞİNE SOR)



Hikaye: İki genç insan Esma ile Mustafa birbirini sevmiştir.Gelecek ancak birlikte olduklarında anlamlıdır onlar için.Yoksa hayatın bir değeri yoktur.Ne var kibu aşkın döneme ve yöreye özgü bir engeli bulunmaktadır. Mustafa gizli bir Hıristiyan'dır.Esma dahil herkes onu Müslüman sanmaktadır.

Öbür yandan Osmanlı yaptığı yasal düzenlemelerle Hıristiyan tebaayı Müslümanlarla eşit duruma getirmiştir.Kilise gizli Hıristiyanların artık dinlerini açıklamasını istemektedir.

Filmin Fragmanını İzlemek İçin Tıklayınız!

Yusuf Kurçenli tarafından yönetilen filmin oyuncu kadrosunda Tuba Buyukustun, Kenan Ece, Hakan Eratik, Ayla Algan ve Sevval Sam gibi isimler yer alıyor.

Tarih: 2 Nisan 2011

Saat: 2:45 p.m.

Adres: Remis Auditorium, Museum of Fine Arts
465 Huntington Avenue, Boston

# 709
  • София
  • Мнения: 7 895
Единственият сериозен аргумент за мен, че това е новия приятел на Туба е поста на Самиш след първите снимки, тя е точна в информацията. Нищо друго от досега публикуваното, снимки и журналистически коментар не може да ме убеди, интерпретации толкова колкото и момичетата в темата. Кога ли ще се излъчи материала по Fox,  май са взели интрвю от Туба,  да чуем,  да това е новия ми приятел, много е чувствителен, не го тормозете. Няма, но първия път, но на него му стана навик да се скатава в кожуха, ами като се стопли... Joy hahaha Joy hahaha

riminiii  с риск да те разочаровам Самира е от Азърбейджан тя знае това което чете от пресата. Joy Joy Joy
Като го чуем от Туба няма проблем Hug

# 710
  • Мнения: 2 157
Бени, аз също очаквам края на 45 епизод да е хубав. Мисля, че Хасрет ще прости бързо игричките на Мурат, защото тя е толкова влюбена, а от писмото разбра за чувствата на оджата. Вярвам, че тя ще признае своите грешки - прибързания извод за случката между Бахар и Мурат в хотела, а когато чуе истината за мнимата сватба с Джерен, ще разбере че го е наранила с този годеж и е предизвикала тези му действия.  Peace Отново съм оптимист за филма.  Laughing

# 711
  • Мнения: 3
Ако това на снимката е майката на Толга не може ли да я покани Туба на вечеря в дома си ами са на вечеря навън?И ако се е стигнало до там,че вече и "свекървата" вечеря с тях то работата е ясна.
Не се знае само татко,какво ще каже?

Това за строгия татко може изобщо да не отговаря на истината.Просто се създава една легенда с цел реклама и се набива постоянно в главите на хората. Но все идва един момент, когато легендата започва да издиша отвсякъде и спуква като сапунен мехур. Звездите затова си наемат рекламни агенти, да им изграждат някакъв имидж/ понякога фалшив/, а публиката кълве на всичко. Peace

# 712
  • Мнения: 3
Единственият сериозен аргумент за мен, че това е новия приятел на Туба е поста на Самиш след първите снимки, тя е точна в информацията. Нищо друго от досега публикуваното, снимки и журналистически коментар не може да ме убеди, интерпретации толкова колкото и момичетата в темата. Кога ли ще се излъчи материала по Fox,  май са взели интрвю от Туба,  да чуем,  да това е новия ми приятел, много е чувствителен, не го тормозете. Няма, но първия път, но на него му стана навик да се скатава в кожуха, ами като се стопли... Joy hahaha Joy hahaha

riminiii  с риск да те разочаровам Самира е от Азърбейджан тя знае това което чете от пресата. Joy Joy Joy
Като го чуем от Туба няма проблем Hug

Мисля,че преди време тук в темата бях чела, че Самира има инфо от първа ръка, даже обясняваха точно от кого.

# 713
  • Мнения: 15
Да, така е, дори разгледах снимки от родния й град близо до Баку. Но не може да се отрече, че момичето е добре информирано поне за неща от кухнята за този сериал.

Исках да кажа, че всичко което се публикува в турската преса  е догадки или реклама, затова чакам интервюто с Туба. Няма да се разочаровам ако тя каже, да с Толга съм, обичам го и т.н. Това е неин избор.  Peace

# 714
  • Мнения: 14 513
                   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

          Мили момичета ,хайде да се успокоим и гледаме с наслада и любопитство предстоящото награждаване. Цял ден ми е  криво ,че някак се наруши добря тон в нашия така прекрасен форум. Винаги когато някой ме кастри  във форума или пък има някякво недоразумение тук ходя като болна .Вярвайте ми даже и аз не могада поставя  диагнозата..... може би любов към форума  Two Hearts txtloves Нищо лошо- друсане на адреналина  Понякога в допустими дози  е нужно
Приятно гледане.Радвам се ,че акустирах навреме Hug Hug Hug

# 715
  • София
  • Мнения: 7 895
Бени, аз също очаквам края на 45 епизод да е хубав. Мисля, че Хасрет ще прости бързо игричките на Мурат, защото тя е толкова влюбена, а от писмото разбра за чувствата на оджата. Вярвам, че тя ще признае своите грешки - прибързания извод за случката между Бахар и Мурат в хотела, а когато чуе истината за мнимата сватба с Джерен, ще разбере че го е наранила с този годеж и е предизвикала тези му действия.  Peace Отново съм оптимист за филма.  Laughing

Уси така е , а пък до четвъртък, хайде и по рано да е  този път ATV  да си  корегират програмата  Joy Joy Joy

А как няма да е информирана Самира  riminiii, като превежда всичко наред милата.То все от всичките статии дето ги пускат по турските вестници нещо ще излезне истина.И естествено преводача е тя , друг няма Hug

# 716
  • Мнения: 56
Когато Хасрет избяга точно тогава дадоха първите снимки на Туба с Толга  и Самира беше написала,че Туба е засечена с Толга  около  снимачната площадка близо до морето и предполагаше,че тогава Хасрет ще хвърли пръстена в морето.А ресторанта където беше отишла Туба с въпросния младеж се намираше на брега на морето.
То не стана така,защото Хасрет небеше на брега на морето,а на Сапанджъ и езерото.
Та колко и е вярна  нейната информация времето ще покаже.

# 717
  • София
  • Мнения: 7 895
Dizi Tv ve Gonulcelen sevenleri iзin gьzel haberlerim var.. Dizi Tv bu hafta sizler iзin yarın "Gцnьlcelen" setine ziyarete gidecek. Sizde sevdiğiniz oyunculara merak ettiginiz soruları sormak istiyorsanız yarın bu sayfadan yapacağımız aзıklamaları takip edin.. newsm78

http://www.facebook.com/group.php?gid=105610722816671&v=wall … 816671&v=wall

# 718
  • Мнения: 15
С риск да досадя ще копна поста на Самиш след първите снимки, не знам защо го запазих, може би с  усещането че е права и  скоро пак ще се наложи  да коментираме.  
.
 Re: Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 23:00 часа - Тема 91
: Четв., 03 Март 2011, 13:49
  
   Samira Garayeva here is Tuba`s true boy friend.                                
                                          
    Yes, he is her boy friend that she has been trying to keep in secret, They sat in some place at the sea till late hours.  


Награждаването не е ли на 29.03.2011?

# 719
  • Мнения: 2 157


Аз съм от убедените, че някое момиче от АТV кореспондира в фейса на арабско, френско и английско говорящите. Ако Самира има някакво инфо, то ще е от това момиче. Но аз не съм убедена, че инфото на това момиче за Туба и Толга не е от агенция ЕЖК / една жена каза/. Това, че Туба е отишла с някого да вечеря не значи нищо. Още повече, че това момче е режисьор. За мен, ако тя има някакви любовни отношения с него ще се крие и няма да дава поводи за клюки. Аз допускам отново два варианта за тези срещи:
1. Работна среща
2. Среща за отвличане на вниманието от истината. Ами ако в скоро време във филма има целувки, нали ще ги гледаме под лупа и ще преценяме дали са истински или са филмови?  hahaha Очертава се в скоро време да видим нещо повече от погледи.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт