Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 23:00 часа - Тема 99

  • 30 722
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 7 895
E поне ще има ново дизи.Реклама един вид  ooooh! Joy Joy

# 721
  • Мнения: 5
Ееееееее, да си с най-хубавото момиче в Турция и да се "нишкаш" като плъшок  за мен е простотия. А и Туба за да му опонира или що ли се е офифкала повече от него.
Това е толкова грозно и пошло, че той може да е най-великия в гилдията и, ама е природно прост за мен човек, а на Туба не и прави чест да се излага така.

# 722
# 723
  • Мнения: 2 157
  Samira Garayeva here is Tuba`s true boy friend.                                
                                          
    Yes, he is her boy friend that she has been trying to keep in secret, They sat in some place at the sea till late hours.  


Награждаването не е ли на 29.03.2011?
Рими, аз не се съмнявам в това, което е казала Самира. Съмнявам се в нейния източник. Нормално е към Туба да проявява интерес някой режисьор. Тя няма кога да се срещне с него, освен късно вечерта. Защото е до късно на снимачната площадка да озвучава филма. А това, че Толга е отишъл да се срещне с нея там и са се разхождали, може да означава че са разговаряли за бъдещ негов проект и евентуална покана за участие. Никак не допускам, че Туба ще се среща с гадже на снимачната площадка. Ако наистина е нейн приятел - да, може да я изчака за да я прибере от работа, но тогава няма да се налага да се разхождат. Моята логика е такава.

# 724
  • София
  • Мнения: 7 895

 Re: Запленяваща сърцето / Gцnьlзelen / по ATV в петък от 23:00 часа - Тема 91
: Четв., 03 Март 2011, 13:49
   
    Samira Garayeva here is Tuba`s true boy friend.                               
                                         
    Yes, he is her boy friend that she has been trying to keep in secret, They sat in some place at the sea till late hours.   




Това нали не го мислиш сериозно.Самира знае , ама цяла Турция седи в неведение Joy Joy Joy JoyИ коментира къде са ги снимали , конкретните снимки от място, което е близо до морето.Всички го видяхме Joy Joy Joy

Да ти кажа интересно ми беше докато я имаше интрижката с Джансел Joy Joy JoyСега ми е все тая с кой е  , ама нека да сме малко по обективни Hug

# 725
  • Мнения: 56
Сега пък във фейса на Джансел за англо-арабско-френско говорящите обсъждат бъдещите партньори на Туба-Кенан,Къванч,както и миналите и  МЙ, hahaha Joy Joy

# 726
  • Мнения: 510
Някой видя ли някой от нашите,че късно се включих?

# 727
  • Мнения: 4 535
Мурат Й. и Бурчин ги видях, но Джансел засега не. Защо ли я няма Туба? Бясна съм Sick С Джани щяха да са най- хубавата двойка. Засега ми изглежда хубава работа, ама...турска Grinning

# 728
  • Мнения: 2 157
Шатци, пак ще има интрижка.  Peace В скоро време ще има любовни сцени. Ще коментираме тогава.
Само тази проверка да свършва по бързо, за да могат да приключат 46 епизод. Докато не го приключат, ние 45 няма да видим.  ooooh!

Цитат
С Джани щяха да са най- хубавата двойка.
Представяш ли си да се появят изневеделица?  Shocked Shocked Shocked

# 729
  • Мнения: 0
Някой видя ли някой от нашите,че късно се включих?

Досега имаше предстаняне на номинираните, Джансел не са го давали

# 730
  • Мнения: 0
Мурат Й. и Бурчин ги видях, но Джансел засега не. Защо ли я няма Туба? Бясна съм Sick С Джани щяха да са най- хубавата двойка. Засега ми изглежда хубава работа, ама...турска Grinning

Не мисля че, ще присъства, името и не е споменато никъде  newsm78

# 731
  • Мнения: 56
Мурат Й. и Бурчин ги видях, но Джансел засега не. Защо ли я няма Туба? Бясна съм Sick С Джани щяха да са най- хубавата двойка. Засега ми изглежда хубава работа, ама...турска Grinning
А аз глупачката съм пуснала НТВ-спорт и си чакам. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 732
  • Мнения: 510
За Берг не  пишеше че ще е там.Може и Туба да е там.
Би било интересно да видим дали е с Режисьора и с кого е Джансел.

# 733
  • Мнения: 3
Показаха семейство Йълдъръм и много други артисти, сега текат реклами.

За Берг пишеше,че ще дава награда. Peace

Не знам защо туба се изолира така от колегите си?! Thinking

# 734
  • Мнения: 56
Мурат Й. и Бурчин ги видях, но Джансел засега не. Защо ли я няма Туба? Бясна съм Sick С Джани щяха да са най- хубавата двойка. Засега ми изглежда хубава работа, ама...турска Grinning

Не мисля че, ще присъства, името и не е споменато никъде  newsm78
В списъка на поканените не прочетох и съпругата на МЙ,ама е с него. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт