Рисунки на 8-годишно дете? Мислех, че 8-годишните рисуват по-иначе...

  • 8 380
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 366
Възхищавам се на талантливите хора,независимо от възрастта им,благословени са с това,което правят.Всичко друго са празни приказки,колкото да си чешем езиците.

# 31
  • Мнения: 2 746
Направо не е за вярване, че 8 годишно дете рисува по този начин!  Rolling Eyes
Усещането е някакси....меланхолично, убито. Няма го живеца, енергията, която се усеща в детските рисунки. Не ми се връзва с душевността на дете. Предполагам, че детето има истински талант, но този който го насочва, не му дава да се изяви.

# 32
  • Мнения: 2 641
е аз най накрая разгледах всички правилни при това рисунки Simple Smile))) ще ми простите, но се занимавах и с други акварели на една художничка и на нейни колеги тааа Simple Smile и сега какво да мисля? за някои от рисунките, пейзажите, не мога да повярвам че дете ги е рисувало. един наш известен художник в миналото има точно такава техника на рисуване, но с акварели. тук някой беше посочил че са маслени платна ? та....ще пратя картините на някои художници да видим какво ще кажат Simple Smile

# 33
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 302
В първия сайт дето е дала авторката в In the gallery има интервю с детето и там на статива му е закачена картичката, от която гледа и рисува. И да аз мога да повярвам, че гледайки може да я прерисува Предполагам, че и някой преподавател го учи и на техника ( не разбирам добре анг.) Тук някой може да каже , че прерисуването е лесно , но мисля че не е така. Дори и за да направиш това се иска талант  . Цената на картините е без коментар.
След време може да стане велик фалшификатор Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 1 127
Мисля че има невероятен талант, но още е много малко и не може да го изрази , в смисъл че прерисува или рисува това което му кажат.Просто още не е осъзнато детето , като порасне ще рисува по -различно - убедена съм , ще се научи да изразява себе си .Талантът му е безспорен. Grinning Grinning

# 35
  • София
  • Мнения: 2 265
Страхотни рисунки!!!

Общи условия

Активация на акаунт