Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са основните изразени емоции в дискусията?
Какви са основните теми на дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са основните изразени емоции в дискусията?
В дискусията се изразяват различни емоции, като радост, безпокойство, нетърпение, страх, съчувствие и подкрепа. Участниците споделят радостта си за новородените бебета, изразяват загриженост относно бременността и раждането и споделят лични преживявания. Те също така подкрепят взаимно в усилията си да се справят с предизвикателствата на бременността и майчинството.
-
Какви са основните теми на дискусията?
-
Какви са основните теми на подкрепа в дискусиите?
-
Какви са симптомите на предстоящото раждане?





На някой да му се е случвало подобно нещо? 
Общо взето щом бебо изпъкне така и корема ми става на камък и е болезненко.
Тогава се свързах и с ЛЛЛ, почнах да приемам лецитин, при най-малко съмнение за запушване правех компрес от цедено кисело мляко+настърган лук - звучи зверски миризливо, но това ме спаси няколко пъти от поредния АБ. За съжаление с рагадите и болката не се преборих и започнах "мързеливата" да цедя и да давам с шише...така стана по-лесно за мен, а и за бебка....цедих и давах 1г 2мес. и само аз си знам какво ми беше, но мисля, че все пак това е най-доброто, което можах да направя за бебчето си
Много ти се радвам и аз да знаеш и току виж пък докторицата не видяла хубаво и хоп изненада.