Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са основните изразени емоции в дискусията?
Какви са основните теми на дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са основните изразени емоции в дискусията?
В дискусията се изразяват различни емоции, като радост, безпокойство, нетърпение, страх, съчувствие и подкрепа. Участниците споделят радостта си за новородените бебета, изразяват загриженост относно бременността и раждането и споделят лични преживявания. Те също така подкрепят взаимно в усилията си да се справят с предизвикателствата на бременността и майчинството.
-
Какви са основните теми на дискусията?
-
Какви са основните теми на подкрепа в дискусиите?
-
Какви са симптомите на предстоящото раждане?

, но бях решила вече преди да се разпиша да прочета пропуснатото! Много дълго време нямах възможност да влизам редовно и да ви чета, момичета, а само епизодично 
!
. Бебока си расте голям, отвреме навреме си имам болки, но според акушерката няма да раждам в близката седмица. Тя показа и на ММ как да му напипа главичката
, правила съм го и усещането е страхотно
, но е и болезнено. Почти всичко сме приготвили за бебо, изпрано, изгладено, подредено, но не и за каката
, общо взето неща които трябваше да се свършат, но трябваше да изчакам ММ да слезе от кораба и сега всичко ми идва на нагорнище. А и моята работа много беше изостанала след дългото боледуване плюс контракции и лежане...
Да кажеш , че е от бремеността - нещо не ми се вярва, ама знам ли пък... дано след раждането ми се върне поне половината акълец от преди , че хич ме няма. 
Вчера бяхме на доктор-каза ми че вече нямам шийка,но като попитах "а имам ли разкритие?" отговорът беше-"никакво". А аз милата толкова се надявах да имам 2-3см. Не знам при вас как е било,но на мен изобщо не ми беше приятен този преглед.Както не съм правила секс от около шестия месец (нали ни забраниха),направо след прегледа се чувствах така сякаш отново са ми отнели девствеността
В понеделник пак ще ме преглеждат-надявам се тогава поне да има развитие някакво 
