Отговори
# 705
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 755
Честити момиченца -  Ния на мама Madlene, Веселина на мама glarus4e84 и Стефания на мама munito! Честит син Филип на мама Kuester !

Мирелка123456,  и аз като Криси преносих и двете си деца и естествено и моето менение напълно съвпада с нейното! Бебето си знае работата, не се притеснявай и не се поддавай на негативните емоции!

Аз съм добре, доколкото може да се каже! Бебето все още е седалищно, но не съм загубила надежда да се обърне! тази нощ за първи път имах и контракции, но съвсем слаби и леко болезнени, така че нищо притеснително! Днес най-после има малко слънчице в Бургас и пуснах да изпера дрешките, че с тези прогнози на лекарите , че няма да изчакам термина, нещо взех да се притеснявам!

# 706
  • Мнения: 22
Привет и от мен ЧЕСТИТИ НИ МОМИЧЕНЦА само така че много мъже се народиха напоследък stork-boy
Днес в стаята на бебчо се намъкна една огромна земна пчела #Crazy няма излизане аз съм алергична към ужилване и направо се видях как тичам към болницата за урбазон. Голям смях беше докъто я изкарам аз отромна и дебела /леко уплашена/ тя дебела и космата бръмчи люто срещу мене.Чак като излезе се чатнах че земните пчели не жилят ама на страха очите са големи #Crazy Насадих теменужки на перваза и те са я подмамили. Сега организирам слагане на комарници че на 13-тия само две три мухи са идвали ама заради детенце пълно подсигуряване ще има #2gunfire мъжа ми вика ти си луда комарите с кислородни бутилки на гърба ли ще се качват ама аз не отстъпвам Joy

Последна редакция: вт, 05 апр 2011, 13:49 от Desi_Mitkova

# 707
  • Plovdiv - Thessaloniki
  • Мнения: 32
Ето ги момиченцата, супер! - честита Веселина на glarus4e84 и Стефания на munito!  bouquet  bouquet  bouquet
Честито дипломиране на Ваня - успех в професията!
Ленито - защо не искаш момчето да излиза вече?
По-малките бебета по-лесно казват че се раждат, мен ме е страх, че моят расте по-голям, ако стои още ще ме поизмъчи, но то само си решава милото, няма да му давам зор да излиза сега...

# 708
  • Мнения: 1 089
Ленито - защо не искаш момчето да излиза вече?
По-малките бебета по-лесно казват че се раждат, мен ме е страх, че моят расте по-голям, ако стои още ще ме поизмъчи, но то само си решава милото, няма да му давам зор да излиза сега...
ААААА, Нелинка, и да искам и да не искам...просто съм за планово секцио на 15-ти (и миналия път бях секцио), не ми се иска да става по спешност, че е по-рисково...
Не съм готова нито с багаж, нито с къща...
Пък и да расте вътре младежът, като ще го вадят, та после по-малко да го мисля с наддаването...Макар че и сега доки каза, че е към 3 кила, ама да видим...

Последна редакция: вт, 05 апр 2011, 14:10 от Ленито

# 709
  • Мнения: 152
Здравейте на всички!
ЧЕСТИТИ ДА СА ВСИЧКИ МАЛКИ СЛАДКИ КУКЛИ НА СЕМЕЙСТВАТА СИ И ДА ВНЕСАТ РАДОСТТА И СВЕТЛИНАТА, КОИТО САМО ЖЕНИТЕ ИМАТ!

ЧЕСТИТО И НА МАМА KUESTER ДА Е СИНЧЕТО!
ЧЕСТИТО ДИПЛОМИРАНЕ И НА МАМА VANIA _SVET! Много успех и все напред!

Относно нещата за болницата - зависи колко време ще стоиш - аз за 3 дни не бях взела много неща, но все пак цялата си козметика за лице беше с мен. две големи кърпи за баня, шоколад и вода ми бяха казали да си взема и добре че послушах - шоколада ми се отрази повече от идеално след раждането - на мен много ми беше паднал хемоглобина - от 158 преди раждането на 75 след, та без шоколад нямаше как да ми светне пред очите. А за водата - истината е , че на мен ми дадоха да си пиина от момента, в който стана ясно, че 100 % ще си родя нормално, т.е преди да започнат самите напъни.

И сега едно въпросче към ЛЛЛ консултантите имам, ако е удобно!
Жорко започна да се буди доста по - начесто - да кажем на всеки 2 часа - 2:30 часа и да търси да суче. Аз естествено му давам, но ъпросът, който ми изниква тук е - това означава ли, че кърмата ми не е му е достатъчна като количество или  че не е достатъчно хранителна или просто жълтеницата му преминава и той ства по - лаком и неспокоен?
Утре сме на консултация и ще проверим теглото, но въпроса с кърмата много ме притеснява и нямам търпение да чакам.
Благодаря предварително за отговора,


А сега да използвам 20 минутки време до следващото пробуждане, че да дишна малко чист въздух.
Прегръдки за всички и успех на всички мами, чакащи бебоците си  Hug

# 710
  • Plovdiv - Thessaloniki
  • Мнения: 32
Aaa, Ленито, щом си със секцио тогава може. Моят доктор казва, че е хубаво да постои до 38 седмица да поотрасне още малко и да излиза, че да не се озоря с голямо бебе.  Rolling Eyes

# 711
  • Мнения: 1 440
Честити бебчета на мама Madlene, glarus4e84, munito и kuester!!!

Аз днес бях малко по магазините, така чаках този момент след голяяяяяяяяяяямото обездвижване...вчера даже се шегувах с акушерката ми, че като спрях магнезия и започнах разходките вече няма да раждам Joy Снощи докато спях имах няколко контракции, придружени с тъпи болки ниско долу, но минаха и днес съм ок. И за тапата се оглеждам, ама и нея я няма  Crazy Бях си заплюла днешната дата за евентуално раждане...да видим Crazy

# 712
  • Мнения: 2
Damyanova, мерси много Simple Smile) Аз днеска ще приготвя багажа, пък да видим в четвъртък колко голям е станал младежа. Налегнали са ме едни, че ще е голямо бебе (покрай онова сладурче 7 кила), почва да ме хваща шубето, изобщо - спирам да мисля, сядам с кутията бисквити Траяна и почвам да гледам сериали.

както казваше баба ми - от много мислене полза няма Wink

# 713
# 714
  • Мнения: 1 043
Мойте и двете са родени на седми - да видим това чедо кой точно седми ще предпочете - през април или през май  Crazy

# 715
  • Мнения: 288
За среща съм ОК когато кажете, но предложих по-ранен ден и час, че не се знае колко ще останем  Laughing

# 716
  • Германия
  • Мнения: 8 106
.....

И сега едно въпросче към ЛЛЛ консултантите имам, ако е удобно!
Жорко започна да се буди доста по - начесто - да кажем на всеки 2 часа - 2:30 часа и да търси да суче. Аз естествено му давам, но ъпросът, който ми изниква тук е - това означава ли, че кърмата ми не е му е достатъчна като количество или  че не е достатъчно хранителна или просто жълтеницата му преминава и той ства по - лаком и неспокоен?
Утре сме на консултация и ще проверим теглото, но въпроса с кърмата много ме притеснява и нямам търпение да чакам.
Благодаря предварително за отговора,


А сега да използвам 20 минутки време до следващото пробуждане, че да дишна малко чист въздух.
Прегръдки за всички и успех на всички мами, чакащи бебоците си  Hug
Честитоооо това е вашият първи скок в растежа  Flutter Съвсем обичайно и нормално явление при бебетата. Не се притеснявай, очакват те още няколко такива фази, в които ще бъдеш на почит и много търсена, сега си един вид VIP в живота на Жорко  Wink Ако му предоставиш възможността да суче винаги когато и колкото поиска, той ще се сработи с гърдите ти и те ще му сервират винаги толкова, от  колкото има нужда, за да расте и се развива добре. Кърмата се произвежда постоянно, представи си го като поточна линия на фабрика, а не като склада и. Щом има редовно търсене и предлагане, има и добра производителност  Wink Добър показател, за това, че Жорко получава достатъчно са пълните пампи, влажните лигавици, еластична кожа и добро настроение. Е, ако стане гръмогласен, не значи, че е гладен, а просто иска да сподели нещо друго, но като не може още да говори..плаче. Вариант ли е за теб да се възползваш от кърменето в легнало положение и да си почиваш..че дори и да подремнеш, докато младежът суче?  Wink

# 717
  • Мнения: 92
Първо честито на всички майчета и техните бебоци,които само радост ще им носят!Аз не съм писала мооого,мноого отдавна,но някак си предпочитах само да чета и да ви се радвам отстрани.Въпреки ,че това ще ми е 2-ро раждане съм малко притеснена,защото първото не може да ми е база за сравнение-изтекли води,3 дни в предродилна,предизвикано раждане.НОо сега...в неделя ми падна запушалката и след около 1час започнаха контракции направо на 3 минути,което малко ме стресна-няма 10 или 5 мин,направо 3.Реших обаче да си поостана вкъщи,защото знаех,че ако отида в болницата веднага ще ми мушнат системата с окситоцин ,защото и без това съм с 3см разкритие ,а аз 2-ри път през този ад не искам да минавам.Разхождах се така около час и половина ,но за мое учудване контракциите се разредиха и накрая изчезнаха CryОбадих се на аг и той ми каза търпеливо да си чакам контракции наново..можело и чак др. седмица.Ще взема да пробвам "предизвикване на раждането със с_кс" Mr. Green

# 718
  • София
  • Мнения: 108
Ей супер дойдоха малко госпожички днес  Hug
Добре дошли на този свят на новите бебенца, да са честити бебе Веселина на мама glarus4e84 и бебе Стефания на мама munito , нека растат живи и здрави и много щастливи и да радват всички ви в къщи.
Мамите бързо да се възстановяват   bouquet

# 719
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 755
Ето ви  от мен една щъркелова новина, която ви нося от подфорума за болниците от темата за Токуда - Скарлет83 е станала мама на 05.04.
Момичета, вече си имаме още един син! Много съм доволна как мина всичко. Отидохме с контракции на 7 минути към 10 ч. вечерта. Дежурна беше д-р Попова. Прегледа ме и веднага се обади на д-р Кирякова, с която се бяхме разбрали. Тя дойде много бързо, нямаше половин час. Всички бяха изключително внимателни. Д-р Кирякова извика анестезиолога д-р Василев. Упойката и раждането минаха като по учебник (нямам никакви шевове и разкъсвания) и в 2.45 щастливият татко преряза пъпната връв. Пожелавам на всички такова раждане Hug

Общи условия

Активация на акаунт