Тема Незабравима (Unutulmaz) 185

  • 30 918
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Здравейте Незабравими! Hug
Рекси благодаря за фрагмента newsm51 и за прекрасните снимки  направо унемях! Shocked Shocked smile3521  love001
Тка ми се искаше да ги виждам тримката! Heart Eyes
Чудесни снимки.  Вени и Ради-благодаря ви! newsm51 newsm51  love001  love001

# 736
# 737
  • Мнения: 0
Тъй като някой питаха какъв е този обичай да се слагат обувки пред вратата попитах мои колежки /туркини/ дали имат такъв обичай и ми казаха,че не са чували за такова нещо.Каза,че дрехите и обувките се давали на някой беден.

# 738
  • София
  • Мнения: 833
Усмивка 24 карата  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 739
  • Мнения: 0
Докато са снимали предишни серии незнам дали са се забавлявали но явно по време на симките на тази серия им е било  приятно и искренно са се забавлявали.

# 740
  • София
  • Мнения: 281
Докато са снимали предишни серии незнам дали са се забавлявали но явно по време на симките на тази серия им е било  приятно и искренно са се забавлявали.
А и публиката и тя ...с кеф гледа smile3521 smile3521 smile3521

# 741
  • Русе
  • Мнения: 2 356
Тъй като някой питаха какъв е този обичай да се слагат обувки пред вратата попитах мои колежки /туркини/ дали имат такъв обичай и ми казаха,че не са чували за такова нещо.Каза,че дрехите и обувките се давали на някой беден.
А аз чух,че някъде в България го има този обичай, само че на обратно. Когато отиваш на гости си слагаме обувките с носовете навътре, петата навън. Явно за починал е обратно на това.

Общи условия

Активация на акаунт