Всякакви въпроси относно съдомиялните - 5

  • 45 071
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 31
Sourcherry,   bouquetсмяташ ли, че има нещо нередно, при положение, че толкова усилия хвърлих да изплакна гланца и все още го има?

# 31
  • Мнения: 15 379
Няма как да знам Wink.
Просто чакай, в един момент ще привърши.

# 32
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Само съм чела и то не за един случай как се мили без препарат, всичко било измито, естествено на 70 градусовата програта. Аз не бих опитала. Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 372
И аз не бих мила без препарат!

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 23 672
Аз съм опитвала без препарат Simple Smile От заплес Simple Smile Чак се чудя вие никога ли не сте пускали миялната и да забравите да сложите препарат?! Сигурно аз съм много отвеяна Simple Smile Но не се измиват добре.

# 35
  • Мнения: 15 379
Не съм забравяла досега Simple Smile.
В началото на цикъла винаги чакам да тропне таблетата при отварянето на дозаторната камера.
Или ако мия с гел - да чуя отварянето на капачето.
Защото често се чудя, като вече съм пуснала машината - дали сложих таблета Laughing.

# 36
  • Мнения: 190
Янтра   ,аз скоро  си  скроих този номер Embarassed,ама  я пуснах  пак  със    препарат  просто  си ли4еше  ,  4е съм  забравила   защото имам  едни  огледални капаци    които седяха   на петънца Peace,което никога не ми се слу4ва   със препарат .На първа  страни4ка  някой питаше   за колко време   превършва  солта ,моята      на  2 месеца   тоез  преди  два месеца  и сложих за  първи път (тогава си я  взехме )  и  сега преди  1-2  дена  ми светна индикатора от  Бургас  съм  ( за портокала) Flutterнастроено ми е    фабри4но мисля  на  2

# 37
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Янтра, честит ти мъж номер 3.  bouquet  Да ви е жив и здрав.
Не съм забравяла препарата никога, но ми се е случвало капачето да не се отвори, поради това, че нещо неподходящо сложено му е пречило- в този случай веднага съм пускала програмата отново, като преместя нещото.
 

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 23 672
Е, то и аз като установя, че съм пуснала без препарат - като отворя и видя мазничко Simple Smile я пускам пак Simple Smile

# 39
  • На Дунава
  • Мнения: 268
Янтраааа, честит Бебчо!!! Това най-спокойният ли е от всички, щом те оставя за съдомиялни да мислиш? Много сте готини, само така!   bouquet

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 23 672
Ми да! Щото всички са се впрегнали да готвят, чистят и помагат, аз едно бебе само гледам Simple Smile И вече съм толкова задобряла, опита си казва думата.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Янтра, на нас ни е простено да сме по-завеянки  Wink. Честито ти трето момченце   bouquet. Да са ти живи и здрави и тримата, и много да те слушат.

По темата, препарат не съм забравяла. Но имам помощник, който решава понякога да включва и почти празна машината  Crazy.

# 42
  • Мнения: 0
 Янтра честито,да ти е жив и здрав новия юнак!!

Момичета вече и аз мога да се похваля с новата ни машинка.Ето я красавицата ни - http://electra.webvariant.com/miele/?id=11&pid=10&p_id=12&lang=bg. Днес едни наши приятели се върнаха от софия,а ние им порачахме да отидат да я вземат,защото софия ми е далеч.Все още не сме я вградили,но евентуално утре ще пиша впечатления Peace .

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 073
siji7398, честито и със здраве!

# 44
  • Мнения: 15 379
Честито и от мен за новата машина!
Би ли споделила цената й, моля!

Общи условия

Активация на акаунт