ИКЕА! ИКЕА! - Тема 9

  • 107 256
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 536
Съмнявам се. В Гърция такава опция няма доколкото знам...
Няма ,няма.На мен не ми е толкова близо тук,пък и е удобно само с кола да отидеш.
Не заради покупките ,малко извън Атина е (близо до летището)
Би ми харесало да има онлайн пазаруване,но не мисля....Мъжа ми малко трудно го уговарям за Икеа,изнервя се и мрази да обикаля големи магазини.
Ще ми се да можех да ходя сама,ама като не карам....(че и диплома взех преди година  Confused да се чудиш,за какво ми е )

# 46
  • Мнения: 1 059
Дорет, благодаря за отговора за дивана.

# 47
  • Мнения: 3 215
Сравнението с Метро е доста неудачно - обслужването на клиентите не  им е силна страна   Naughty
А и както Barbabeau каза, целта им е да те накарат да отидеш в магазина..оттам нататък е ясно  Money Twisted Evil

# 48
  • Мнения: 199
И аз чакам с нетърпение да отворят магазина тук! Crazy
Искам да попитам някой има ли представа дали още продават едни пластмасови релсички,които имаше преди за кутиите от с-мата Трофаст?Така и никога не съм ги виждала,а имам някъв номер. Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 144
Разгледах серията и не видях релси. Гледам, че кутиите влизат в улеи, издълбани директно в мебелите. Виж тук, има три страници с артикули :
http://www.ikea.com/fr/fr/search/?query=trofast

# 50
  • Мнения: 144
От Икеа не стимулират много, много покупките онлайн.
Да, така е. Затова и доставката им е прескъпа. Поръчките са удобни само за хора, които имат малка кола или пък нямат такава, или...ги мързи да носят, като мен.  Mr. Green Икеа печели най-много с продажбата на дреболии, които са голямо изкушение в магазина, защото са евтини. Даже не се питаме дали за нещо ще ни служат.  Laughing

# 51
  • Мнения: 228
Моля, споделете мнения за матраците на Икеа! Синът ми спи на легло с размери 200/100 см и е трудничко да намерим такъв сред предлаганите в БГ (освен по поръчка). В Икеа има няколко предложения с близък размер. Благодаря!

# 52
  • космополитно
  • Мнения: 941
Сега да питам за отзиви за дивана Ликселе, дали е удобен за ежедневно спане?
Ние имаме, но е в стаята за гости и се разпъва само когато идва някой. Който е спал казва, че се спи много удобно, но не е като на нормална спалня. Сеста ми каза, удобно, ама все пак диван. Ако нямате друга алтернатива за спане мисля, че е добре за всекидневна употреба.

Doret, моля може ли снимка на този диван, както и информация за принципа, по който се отваря!?

# 53
  • Мнения: 19
От Икеа не стимулират много, много покупките онлайн.
Да, така е. Затова и доставката им е прескъпа. Поръчките са удобни само за хора, които имат малка кола или пък нямат такава, или...ги мързи да носят, като мен.  Mr. Green Икеа печели най-много с продажбата на дреболии, които са голямо изкушение в магазина, защото са евтини. Даже не се питаме дали за нещо ще ни служат.  Laughing

Като се замисля, наистина е по-практично и по-приятно да се отиде в самия магазин, отколкото да се пулим в екрана.  Peace А маршрута вътре в магазина го минавам като на религиозно поклонение.  Laughing

# 54
  • Мнения: 144
Като се замисля, наистина е по-практично и по-приятно да се отиде в самия магазин, отколкото да се пулим в екрана.  Peace А маршрута вътре в магазина го минавам като на религиозно поклонение.  Laughing
О напълно съм съгласна.  Laughing Първо там на поклонение и оглед, а след това - поръчаме на хамалите да ни донесат мебелите, че от толкоз поклонения кръст не ми остава.  Laughing

# 55
  • Мнения: 300
Първо там на поклонение и оглед, а след това - поръчаме на хамалите да ни донесат мебелите, че от толкоз поклонения кръст не ми остава.  Laughing
Горките хамали, аз останах безмълвна, когато човека от фирмата, която доставя се появи с огромен хладилник на гръб и имаше сили и да се усмихва: живеем в старо строителство без асансьор на 3 етаж, без да се брои партера. Да не говорим, че в периода ни на най-активно обзавеждане ремонтираха и улицата, и трябваше да ги носят в калта от най-близката пресечка  Rolling Eyes

# 56
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 090
Venecias ето го дивана
Покривката не съм купувала, стори ми се скъпа, а и исках нещо по различно. Сложих старото покривало от спалнята, в калъфките набутах възглавниците за спане на гостите, спестих си да им търся място. В Икеа има и кутия за отдолу, но не съм стигнала да я купувам.
Дивана се отваря като отпред леко се повдига и дърпа, много лесно. Всъщност ширината на дивана е ширината на леглото, а дължината е сгъната на 3. Ние го купихме за стаята за гости и не го използваме редовно. Съжалявам, нямам снимка на разпънат диван, утре заминаваме за България и нямам възможност да го снимам сега. Дано съм обяснила разбираемо. Ако има въпроси, след  няколко дни ще съм на линия.
Sve_dim ние  повече от 5 години спи на спалня и матрак от Икеа. Удобен е, придоби си формата на телата ни и позите на които спим. Не е мръднал.

# 57
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз пък да попитам, имате ли представа дали ще има рейсчета на ИКЕА до магазина, както е в някои градове ?  newsm78

# 58
  • Мнения: 199
La vie en rose,благодаря ти за отговора! HugЯвно са ги спрели,защото преди имаше накрая и релсички в показаното.

# 59
  • Мнения: 32
и вместо запис докладвам
Икеа вече е затворена отвсякъде в Синьо  Wink
проблем е че път...няма /добре де ...почти/ и ако не го направят ама наистина огромен поне по 4 платна в посока със светофар за икеа влизане.....никъв шанс да го отворят

Общи условия

Активация на акаунт