Отговори
# 45
  • Мнения: 2 401
Честит Рожден Ден на Алекс, Мила и Калоян! Пожелавам им да са много щастливи, усмихнати и добрички дечица!
Еличка мама, добре че се е разминало леко, мен много ме е страх от инцидент с люлки и като има много деца избягвам да ходим!

# 46
  • Мнения: 31
Честит Рожден Ден на Днешните и Вчерашни Деца. Да растат много щастливи и обичани

Еличка мама, много неприятно! Аз за синини си имам изпитан метод- мажа веднага с олио. Остава лека червенина на другия ден.

Данче и аз напоследък се чувствам като теб. А съм сигурна ,че деня преди РД ще съм настръхнала от умиление и радост и 100% ще пусна и аз някоя сълза . Ама мисля, че ще почна от 11.04  да се вълнувам,че тогава започнаха моите 2 дневни мъки  Blush
Милите ни душички, миналата годи на по това време си гушехме едни новородени бебенца, а днес са вече пораснали малки дечица

Елица голям бонбон е Марги. И как дружно си плачат с Али, невероятни пози сте хванали  Laughing

# 47
  • Мнения: 1 759

Милите ни душички, миналата годи на по това време си гушехме едни новородени бебенца, а днес са вече пораснали малки дечица

ей тук пуснах и аз сълза! ох как минава бързо времето и сега тръпнем за 1-вите ни рожденни дни!
Слънцата ни те!

Еличка мама,бързо да минава на детенце сининката!

ние днес мнооого тръдно заспахме сега следообеда,не беше изморена,че рзходката беше цял ден само в количката,че търчах по задачки.

ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДНЕшНИТЕ РОЖДЕННИчЕТАААА!


п.с. тук прочетох вече два нови метода за синки-мерси,мамите  bouquet много полезно!

# 48
  • София
  • Мнения: 5 883
Да са живи и здравички Мила и Калоян! Да растат щастливи и засмени!

Tanya, тортата ни е от Буболинката, благодарим на Биби, че ни пусна линк  Simple Smile

http://bubolinkata.blogspot.com/
Хей, супер! Сега виждам, Биби, вече сте публикувани в блога!


vili_nik, плачът беше дребно недоразумение в спор за една от играчките на Али Laughing, много бяха сладки!  Flutter


Ние сме с голяма синка на бузата от преди половин час, та и аз прилагам брашно с вода и компрес с лед... Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 351
Честит Рожден Ден на Мила и Калоян!!! Бъдете здрави и щастливи! Прекрасно детство ви желая!!!

Елица, страхотна торта! Изобщо партито е било супер!

Аз съм гроги... Днес учих баткото да кара колело и тичах като луда след него, та сега не си чувствам д-то... Дано поне се стегне, че вече имам партизанското име "Тресящо се дупе" (измислено от Жорко)...  Joy

# 50
  • Мнения: 1 072
Честити рождени дни на Мила и на Калоян!

Милите ни душички, миналата годи на по това време си гушехме едни новородени бебенца, а днес са вече пораснали малки дечица
ей тук пуснах и аз сълза! ох как минава бързо времето и сега тръпнем за 1-вите ни рожденни дни!
Слънцата ни те!
Мда, и аз така Cry Heart Eyes
Еличка мама, дано на Алекс бързо й мине. Аз с баткото много ги преживявах синини и охлузвания, ама и без това не може... колко му е кънтяла главата по асфата, ама добре че е корава Mr. Green
Марини, мерси за линка! Аз още преди като го пусна, го забелязах, че е много приятно и не скъпо заведение, но ми е на другия край на София... Нещо червената къща на Парчевич ми се струва с добри отзиви, а другият вариант е заведение с открита детска площадка, ако времето го позволява (чакам само синоприка да пусне 10-дневната прогноза до 16ти и ще реша)
Елица, мерси за линка! Доста красиви неща има!

# 51
  • София
  • Мнения: 688
Честит Рожден Ден на Мила и Калоян и от нас със Стефан!
Дано са имали най-прекрасния ден, пълен с много емоции и изненади  Heart Eyes

Elichka_mama добре, че е бил малкия дявол и Алекс е добре! Ама те с много малка разлика твоите сладури! Не едно ами 2 бебета направо си отглеждаш!  #Crazy 

nefer, четох, четох поста ти и не можах да разбера - ти твоето момче ли описваше или моето? Същите размери на последната консултация, определено голям мерак за скиторене (даже спи нощем без да се буди по хотелите) и огромно разочарование като се приберем в София. Ама едно към едно!!!  Grinning

zar4e твоя син много отворен! Какво индианско име ти е измислил да те стимулира. Какво ли ме чака и мен като порасне малкото...  newsm78

Данче, много мил пост! Аз помня много добре твоя окуражаващ пост след раждането ти - така се тресях от нерви пред неизвестното и когато го прочетох много ме успокои. После си представях как моето раждане минава подобно на твоето и... наистина имам добри спомени от него.  Голямо  Hug от мен и дано Петьо спинка мноооого тази вечер, за да имате сили за утрешния специален ден!

# 52
  • Мнения: 5 997
Честит рожден ден на :
Мартин на navail, Рая на  Emyly81, Петър на данчето съм ,Борис на Veselka_s ,Радостина на tuly !
Нека растат живи и здрави и много ,много щастливи!

# 53
  • Мнения: 107
Честит Рожден Ден сладури. Бъдете живи и здрави и много да слушкате.

днес е много мрачно времето, а така ми се искаше да сме по разходки, ама.....нееее. жалко

лек и успешен ден и много послушни бебчета

# 54
  • Мнения: 4
ДНЕС ИСКАМ ДА ПОЧЕРПЯ ВСИЧКИ ЗА ЗДРАВЕТО НА НАШЕТО СЪКРОВИЩЕ РАЯ!!!ЧЕСТИТО И НА ДРУГИТЕ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!!!ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО, МНОГО ВЕСЕЛИ И УСМИХНАТИ Hug

Това трябва да е тортата ни, но след партито ще кача снимки!!!
Целувки и хубав ден от нас с Рая Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 70
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРТИН, РАЯ, ПЕТЬО, БОРИС И РАДОСТИНА!!! Да сте здрави, весели, засмени дечица!!!


Данче Аз помня много добре, когато ти тръгна да раждаш, защото аз вече пренасях, а термините ни бяха близо един до друг. Супер много се вълнувах за теб. Сега се връщам в спомените си и сякаш беше вчера Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 122
Честит Рожден Ден на Мартин на navail, Рая на  Emyly81, Петър на Данчето, Борис на Veselka_s и Радостина на tuly ! Да са здрави  и щастливи, много обичани и обгрижвани Wink

# 57
  • Мнения: 31
Честит Рожден Ден на Борис, Радостина, Мартин, Петьо и Рая. Да са живи и здрави и много щастливи деца

Аз получих известие,че имаме малък колет в пощата  Flutter Мислих сега да ида да го взема и да го отворим на РД. Нооооо се случиха едни неща и сега не трябва да излизаме от в къщи.  Confused

# 58
  • Мнения: 351
Честит Рожден Ден на Мартин на navail, Рая на  Emyly81, Петър на Данчето, Борис на Veselka_s и Радостина на tuly!!! Бъдете здрави, игриви и много усмихнати!!!

Силве, как е Алиска? Аз, идиотката, вчера даже не те попитах... Embarassed Толкова съм изкуфяла с тея торти вече...  Joy Надявам се да е добре! Цункай я от нас!

# 59
  • Мнения: 65
Честит първи рожден ден на  ura  ura
Мартин на navail
Рая на Emyly81
Петър на Данчето
Радостина мама tuly


Данче, да разкажеш как е минало и да те питам още ли се кърмите?
Вчера ходихме да търсим подарък за кръстниците и се видяхме със сладката Nuriii Grinning
Emyly81 тортата е страхотна откъде сте я поръчали?

Общи условия

Активация на акаунт