От кой матрак сте доволни? - Тема 2

  • 230 797
  • 753
  •   1
Отговори

Анкета

Коя марка матраци бихте препоръчали?

Опции:

# 750
  • Мнения: 3
Bubisha, Ориентирала съм се към матрак Каспия полифлекс 350 лв. Искам матрака да е еднолицев и на тази цена горе долу. Ще отхвърлиш ли или не? Какво ти е мнението?

Каспия полифлекс е приличен модел за еднолицев матрак. Доста клиенти са го купували, да не кажа, че от еднолицевите на НАНИ е предпочитан. Дебелината му е 17см., по- скоро твърд матрак е. По принцип е добре матракът да е с дебелина 18см. и повече, но все пак Каспията е добър избор.
Предимството на НАНИ специално при еднолицевите матраци е това, че рамката е метална, като са съобразени и дървени части по нея за поставяне на механизми. Така, че за мен е удачен избор на добра цена. Каспия полифкес има и клапи за проветряване на вътрешността, което също е плюс и гарантира, че матракът ще диша.
Недостатък на матрака е това, че е по тежък, но нито трябва да го въртите, нито нищо, така че не мисля, че това ще е проблем.

# 751
  • Мнения: 4 343
Eто го нашия.Много ни харесва.Prestige Prime д.32см.
http://www.ralica.bg/Prestige%20Prime-49bg.html?view=2632&page=#rightbar
Води се ортопедичен,но не се усеща да е твърд.

# 752
  • София
  • Мнения: 9 826
Аз на предната страница писах, че от два месеца сме с Блян Комбино и съм много доволна. Не зная обаче във времето как ще е. Гаранцията му е пет години, ако изкара толкова ще съм много доволна, особенно за тия пари.

Охх...и ние сме с Комбино на детските легла,но са ми ужасно твърди  ooooh! От известно време/2 седмици/ спя на едното легло и направо ме боли и кръст,и гръб и всичко.А ако спя настрани,сутринта ме болят костите на таза  ooooh! Laughing
Иначе са хубави матраци,стабилни,но на мен ми идват твърди,на мъжа ми също  Rolling Eyes

Ами да, то си е въпрос на вкус един вид. Ние се чувстваме удобно точно защото е твърд матрака.

# 753
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=649100.0 - новата тема

Общи условия

Активация на акаунт