Набор 92 - тема 2

  • 36 279
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 266
ganis, това което споделих е горчив опит от миналата година. Дано сега са се вразумили и неволно да Ви подвеждам.  Peace

# 676
  • София
  • Мнения: 5 183
ganis, това което споделих е горчив опит от миналата година. Дано сега са се вразумили и неволно да Ви подвеждам.  Peace
Aми, така както виждам нещата, май ще оставим ТУ, a ще се насочим само към СУ Simple Smile
Вчера се е представила мега добре на изпита в СУ Simple Smile

# 677
  • София
  • Мнения: 1 266
Браво на момичето!  Hug Да се запише там където наистина й е по сърце. Убедена съм, че  ще бъде приета навсякъде. Каква специалност иска най-много?
Стискам палци да са се справили днес добре децата и на изпита по литература в СУ! Много гадни темички им се паднаха, но това е мнението ми на лаик  Laughing И математиката в УНСС, и химята в МУ Варна... Ей, много изпити тези  newsm10

Последна редакция: вт, 12 юли 2011, 20:38 от Neli_ani

# 678
  • София
  • Мнения: 5 183
Девойката иска на 1 желание СИ- (Софтуерно инженерство) в СУ- ФМИ Wink
Успех на всички зрелостници Wink

# 679
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
ganis, искам да те поздравя за доброто представяне на момичето!  bouquet

# 680
  • Мнения: 419
В темата е затишие пред буря.
Момичета, кога ще разберете резултатите от първо класиране? Има ли вече приети студенти? Ние очакваме първите резултати на 19-ти  Whistling
Успех на децата  Hug

# 681
  • София
  • Мнения: 5 183
В ТУ излиза на 22, а в СУ чак на 29. Ние доста ще си почакаме  Twisted Evil

# 682
  • Мнения: 25
Пожелавам успех на всички кандидат-студенти!Дано сбъднат мечтите си!
Ганис, специален поздрав от мен! Аз съм в същата ситуация, с един кандидат-студент и един кандидат- гимназист едновременно. Малко остана. Успешно класиране!

# 683
  • София
  • Мнения: 5 183
Пожелавам успех на всички кандидат-студенти!Дано сбъднат мечтите си!
Ганис, специален поздрав от мен! Аз съм в същата ситуация, с един кандидат-студент и един кандидат- гимназист едновременно. Малко остана. Успешно класиране!
Браво на нас:) Поне треперим само един път накуп  Laughing

# 684
  • Мнения: 2 018
за ТУ в София са казали на сина ми, като си носи дипломата, че класирането сигурно ще излезе по-бързо от обявената дата

успех на децата!   bouquet

# 685
  • Мнения: 8
Вчера излязоха резултатите от изпита по журналистика в УНСС. Моята дъщеря има 6,00 Blush. Оценката от матурата по БЕЛ е 5,92, диплома 5,46. В понеделник е устият изпит по журналистика, но мисля, че вече мога спокойно да си поема въздух:)
Успех на всички кандидат студенти!

# 686
  • Мнения: 173
Чакаме и ние класирането на 19 във ВТУ, а иначе и аз двойни тепети - кандидат-студентка и първолак  #Crazy

# 687
  • София
  • Мнения: 5 183
Вчера излязоха резултатите от изпита по журналистика в УНСС. Моята дъщеря има 6,00 Blush. Оценката от матурата по БЕЛ е 5,92, диплома 5,46. В понеделник е устият изпит по журналистика, но мисля, че вече мога спокойно да си поема въздух:)
Успех на всички кандидат студенти!
Браво! Simple Smile
Маги, усшех, миличка:) Продължаваш още един път. Да са ти живи и здрави и каката, и първолачето   bouquet

# 688
  • Мнения: 8
Устен по журналистика -6,00 Grinning Браво на моето момиче!
Успех на всички! Simple Smile

# 689
  • Мнения: 419
liva, браво на твоето момиче, наистина впечатляващ резултат   bouquet
Все така да взема изпитите оттук нататък  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт