Лятото не е много далече, ще си имаме Септемврийско човече!

  • 20 082
  • 703
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 152
Васиту, много ме развесели с поста си---хих и аз си падам по тесто и картофи....ама трябва да променя режима

# 61
  • Мнения: 0
Тара,отлична новина  Hug Hug Hug
То си беше ясно де  Grinning Grinning Grinning
Днес си ми измери кръвното личната и е 120/75,а килограмите миналата седмица в майчин дом ме мериха и показа70кг а днес се измерих и съм 57кг Единия от двата или и двата не са верни....

Последна редакция: ср, 13 апр 2011, 10:37 от Стойка

# 62
  • Мнения: 152
Tara, браво... Ние не сме се и съмнявали!!!!!! Страхотни новини--само така, момичета Simple Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

# 63
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Здравейте и от мен. Hug
Обсъждате кг. аз съм 2 отгоре засега, но напоследък ми се хапва доста сладичко и тестени Embarassed, гледам да се ограничавам, но ми е трудно Sad .Момичета моята лекарка ми каза, че на ден по 1 сварено яйце е много полезно за бебчо.
Аз все още имам проблем със запека, ей какво ли не опитах и няма решение на проблема.
Хубав ден на всички. Peace

# 64
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Здравейте момичета! Току-що ми се обадиха от лабораторията да ми кажат, че резултатите са готови - бебето е здраво, няма Даун, няма тризомия 18 и 13 също  newsm44 newsm44 newsm44

Много съм щастлива, направо имам чувството, че сто слънца изгряха навън и света е прекрасен  Grinning

Браво много се радвам заедно с теб миличка HugДано само хубави новини пишем в темичката.

# 65
  • Мнения: 152
Стойка, бая разлика в тия килограми... май кантарите им хич не са верни! Важното е да се чувстваш добре в кожата си Simple Smile

# 66
  • Мнения: 18
Ох, исках още две-три неща да напиша, ама забравих  Simple Smile

jaded, много съжалявам за кражбата и най-вече ядовете заради нея. Радвам се, че спокойно приемаш случката и даже се шегуваш. Аз съм доста обременена, защото работя в банка и съм обратната крайност (никога нямам пари в себе си и понякога даже хляб и мляко в магазина си купувам с дебитната карта), ама все пак - моля ви, не дръжте пари в къщи, вече всеки голям магазин има ПОС и можете да си купувате вещите без да разнасяте пари в брой. Не за друго, ама живеем в разбойническа държава, в която всеки ден има шанс някой някъде да ви ограби и да ви докара нерви и притеснения.

esy, аз живея до НДК, по-точно срещу НДК, посока Солунска, така че съм на линия за кафенца и разходки по комшийски  Grinning

за храната - аз преди не можех без един шоколад на ден и голяяяяма порция месо или риба, а откакто съм бременна, тези три неща хич не ми се ядат, а само домати, сирене, кисело мляко и картофи (ама аз по принцип тези неща много ги обичам много). С други думи нищо ново не ми се дояжда, нищо не може да ме изкуши, а и си ям в количества и честота, както винаги съм се хранела, даже понякога хапвам и по-малко, че нещо не и стига мястото в корема за цяла порция  Grinning Това не пречи да съм качила вече 4 кг  Grinning

за движенията на бебето - колкото и да е странно, аз го усещам от 16-та седмица още и то при положение че ми е първа бременност и съм с предна плацента. Предполагам, че е защото все още не ми е пораснал корема и на бебето хич не му е широко вътре и вероятно заради това така ме опъва и шутира. Преди седмица даже като се разпъна и ме подпря от едната страна с крака, от другата с глава, направо корема ми се деформира и после видях главата как се премести от пъпа, та чак до най-долната част на матката, чак можех с линийка да измеря колко му е диаметъра на главичката  Grinning

# 67
  • Мнения: 191
Здравейте мили мами Hug
Прекрасна темичка както винаги браво на Мадленка   bouquet
За предпочитанията, нещо доста повече сладко хапвам, което не е добре за фигурата ми и доста се различава от първата ми бременност. Винаги съм предпочитала солени, кисели и люти храни и първия път нямах кой знае какво отклонение от обичайните за мен вкусове, но сега ми се ядат дори компоти си купувам.
За храните за бебета какво да ви кажа, щом и тези които ни уверяват че са безопасни съдържат вредни вещества няма спасение. То и да си ги правим кой ли знае какво купуваме, пълни с нитрати и пак торени с гадости зеленчуци и месо с ГМО абе ужас. Нямам думи ще ме избие вече на зеленчукопроизводство на село.
Тара супер новини браво на теб Hug
Движенията на бебечо ако легна по гръб и притисна ръка чувствам едно пулсиране но явно сме седалищно засега защото го чувства по-долу от пъпа. Но пълвия път го усетих май след 22г.с. така, че това си е по-рано явно втора бременност се усеща по-рано все пак, но нали съм си с подплънки от първия път и затова не го усетох много по-рано.
Хубав ден маменца! Grinning

# 68
  • Мнения: 270
момичета да се пооплача може ли.Идвам си на работа с бодра крачки  newsm68и като се почна едно стягане едни болки и чудо и аз каквато съм паника се изтрелях направо при док.И какво да види док на монитора моята бебонка като застанала седалищно Crazy и като се подхвърля нагоре надолу в корема чак док се захили на номерата и.Каза че било нормално да имам болки зашото е застанала с дупето напред/ох как ще и го върна ще го изям това дупе Mr. Green/ама бая се ошашках де.

# 69
  • Мнения: 1 056
Тара браво за чудесната новина smile3501 smile3501 Е сега вече активна почивка и спокойствие.
Ренка ,ще наваксаш с килцата споко.Месце,хлебче и си готова LaughingИ не се отказвай от пицата доста калорична е .
Климс,  твоята мома с характер Mr. Greenтати ще бере ядове с юнаците след години Laughing

# 70
  • Мнения: 2 169
Tara, страхотна новина, браво!  Hug
Климс, гимнастичка ще става момата, с тия подхвърляния от сега  Simple Smile

# 71
  • Мнения: 1 056
http://vbox7.com/play:e6543ca2 Е това се казва обзавеждане Simple Smile

# 72
  • Мнения: 852
Тара,Браво!!! smile3501 Hug Hug HugТова е повече от страхотно !!!
Честно казано благородно Ви завиждам на софиянки и варненеки за срещичките Embarassed  Тук в този загубен град даже май не виждам и други бременни(освен местните индианци #Cussing out),че да има с кого да се срещам Laughing .С това висене вкъщи вече ми втръсна,така се измързелявих,ама добре че вече втора седмица ходя на работа.
Ааа,да се похваля-купих си една'' бременна ''рокля за лятото-черно и бяло,с едно много сладурско джобче и връзчици newsm44,не съм изобщо по полите и роклите,ама сега нещо ме е прихванало....

# 73
  • Мнения: 0
Ехааааа колко сте изписали от вчера следобяд, че и нова тема има  Thinking
относно килограмите, аз от началото до сега съм качила някъде около 4-5 кг, някои дрехи още ми стават. Съобразявам се какво хапвам, тоест съобразявам количествата. иначе киселото мляко и бананите са дневен ред в менюто ми. Въпреки, че работя на бюро по цял ден след работа се прибирам пеш до вкъщи /около 3 км./ и мисля, че движението ми се отразява много добре. В този период се чувства просто прекрано!!!!  newsm03

# 74
  • Мнения: 644
Ей, големи сте бързачки! Пет страници от новата тема сте изписали  Crazy

Тара, мила, чудесни новини  Hug Много се радвам, че всичко е наред. Вече спокойно можеш да се насладиш на бременността  Hug

климс, случката ти от сутринта искрено ме разсмя. Представих си нагледно как бебка си прави салта в корема ти Laughing

Лиле, аз отдавна съм се заканила да ида да живея на село, че последните години ми идва в повече мръсотията и простотията по софийско, но сега ще имам още един аргумент за къща на село - собствено производство плод и зеленчук Mr. Green

Искам да ви попитам нещо - бебчета дали вече чуват? Питам, защото снощи се случи нещо доста интересно - гледах си телевизия, а бебчето си кротуваше, от време на време усещах гъделичкане. Прибра се таткото от работа и първата му работа бе да се "метне" върху корема и започна да му говори нещо от сорта на ехо, бебе, тати си е вкъщи, чуваш ли ме и някакви такива глупости. И както му говореше, юнака отвътре започна да рита подобаващо и мъжът ми вика я чуло ме е и пак ехо, бебе, а бебето отвътре почуква пак. Е, по едно време спря, явно му писна и се кротна. Но таткото твърдеше, че бебето го е чуло и затова е почнало да рита  newsm78

И да ви се оплача - явно от това гадно, скапано време ми пада кръвното и се чувствам като парцал. Сутринта пак бях с 90/60, закусих, хапнах сладко и се вдигна до 100/70, обаче ефектът беше краткотраен и сега пак ми е смотано Crossing Arms Мечтая работния ден да се изниже по - бързо и да се прибера вкъщи  Sad

Общи условия

Активация на акаунт