"Системата минус 60" - тема №23

  • 42 996
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 95
Villi - още онзи ден ти написах да прочетеш правилата на първа страничка. Менюто ти ме кара да мисля, че или изобщо не си я погледнала или си правиш някакви майтапи. Дано да греша. Имаш 7 варианта за вечеря - не е задължително да е мляко с плод, макар, че и то е една от разрешените комбинации. Основното в системата е - задължително да се закусва. Така се активира обмяната на веществата в организма. Кафето си е глад. А относно латиницата - самия форум не я толерира. Имаш варианти за кирилизиране!

Момичета, извинете, че така пиша без поздрав и пр., но се ядосах...

sweetlollipop - Добре дошла. Възможно е кг сега да не мърдат, заради различните режими, които си пазила. Спокойно. Рано или късно ще паднат.   bouquet

Колата без значение каква е, е разрешена само до 12ч. Какво като е лайт? Нима не е газирана? Мириманова разрешава в краен случай газирана вода и то да се внимава, защото засилва апетита.

Ей, момичета, ако пиете само вода нищо няма да ви стане. Аз бях сериозно пристрастена към колата. На ядене пиех по 2л. Сега си я позволявам веднъж на 1-2 месеца и то сутрин по чаша с кафето - дори не ми е вкусна. За сметка на това пия почти по 3л. вода. Никак не е трудно. Ако пък не можете без газирано - ок, но пийте например по чашка сутрин!
Това е от мен! Лека вечер!

# 691
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Стелету, за колата е точно така! Аз имах предвид, че в редките случаи, в които пия кола гледам да е лайт. Истината е, че не пия газирано, нито разните там "натурални" сокове"... просто не ми харесват.
На водата наблягам и аз много... но преди избягвах да пия много вода за да не задържам вода... откак порчетох обаче, че начина да се отирвем от задържането на вода е пиенето на много вода открих, че това наистина е така....

# 692
  • Мнения: 480
Привет Hug
Стелету, като  гледам и ти си започнала от моите кг в началото, малко ми е успокоение, защото в началото си мислех, че моето е обречена кауза, но сега знам, че е имало и други, както и тук, така и в руския форум със моите стартови кг Peace
Аз днес съм ситемна, но се радвам, че след вчерашното плюскане кантарев не отчете плюсове, а си закова, което е добре девет килограма за 67 дни, добре е мисля аз.Снощи дори един познат, които не ме беше виждал от началото на метаморфозата Crazy  ми каза, че съм отслабнала, даже предположи 20 килограма Crazy, казах му не не са още 20 има време, ще станат надявам се и 20 и 30 и 60 накрая Party
меню днес

З.нямах, станах в 11, нямаше за кога да се яде
О.Боб яхния с филия препечен ръжен хляб, 20 грама сирене и лук перца
В.кафяв ориз с чушки и домати,( стана вкусен, но сложих един домашен червен пипер, който се оказа  супер лют и не ме питайте как го ядох, ама , като нямаше друго ) и салата домати краставици, печена чушка, добавих 1 ч.л. счукано ленено семе и малко зехтин
 Приятна вечер!

# 693
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Здравейте момичета.
Аз съм тук и ви чета. В МЦ съм и съм в застой. На 6 май бях на рожден ден и прегреших малко. Вечерях късно и не системно, тортата си я изядох на закуска  Laughing, но плюс нямам  Laughing, за което се радвам.
Общо взето бавно свалям, но хубавото е, че не се изкушавам да прегрешавам с това онова. Пък и по-добре бавно, отколкото хич, нали.  Wink
vileto_ivet, докато свикнеш с разрешените комбинации си препрочитай първия пост. Всичко е написано.
Хубава вечер   bouquet

# 694
  • Мнения: 3
здравейте Hug,аз откакто съм на работа си правя от вечерта менюто в кутия и ми е лесно отчет за утре з-2 сухара със сирене,кафе без захар о-печено месо със един домат в-кисело мляко,много добре се чувствам с такова меню май няма минуси,много исках поне 7 кила да отслабна за първия месец,ама и 6 кила не е лошо Grinning.Така че кураж момичета да продължаваме да се борим,че другото лято идвааааааа и трябва да сме в нормата имаме цяла година Laughing така,че не се отпускайте ами системствайте Hug

# 695
  • Мнения: 5
antonina84 благодаря  Hug аз съм в четене на книгата сега - голямо благодаря на прекрасната дама, която я сканира и качи.  Heart Eyes Добра вечер прекрасни дами и много минуси  Praynig

# 696
  • Мнения: 0
Привет!
З - 2 принцеси /от пълнозърнест хляб/ с кайма + чаша айрян + няколко глътки прясно мляко
О - пилешко бутче/не го изядох цялото/ с ориз + салата домати
В - таратор
Приключих с вечерята в 18:20 ч. Малко позакъснях, но реших, че все пак е по - добре да не я пропускам, защото след това правих домашна баница за утре и ако не бях вечеряла, можеше да се изкуша  Wink

# 697
  • Мнения: 234
Здравейте, момичета. Реших , че е крайно време да се взема в ръце, че направо прекалих. От утре започвам системата. Все още кърмя, но сме си големи вече. Ще видя как ще започна сутринта. Започвам 88 килограма, а целта ще ми е първоначално 70, а за крайната искам да си върна 50 - те килца, но да не се изхвърля, че нещо волята ми я няма никаква, и все с кърменето се оправдавам. Но вече не се понасям. Много минуси Ви пожелавам, аз съм решила , че не искам да се тегля 1 месец , но дали ще издържа е друг въпрос, но ще се отчитам с менютата.
Лека и спокойна вечер.

# 698
  • Мнения: 0
Привет моми4ета аз днес правя месец на системата мога да се похваля 4е до тук бях доста стриктна прегрешила съм то4но два пъти на великден и на гергьовден и съответно резултатите ми са доста добри.Аз имах да свалям малко около 4 кг а сега имам още по малко Laughingдо моента съм свалила 2 много се надявам да ги преборя за още месец и после следва задържане,него ще го мисля като му доиде времето  Mr. Greenз.сладкиш и тутманик о.салата със кашкавал и сирене в.исело мляко с ябълка оба4е този път нещо ве4ерята не ме наяда сега стомахът ми виеееее Cry

# 699
  • Мнения: 505
Здравеите и от мен,

Много преграшения в последно време.....не мога да се спра.....уффф, това е наи вероятно защото не мърдам изобщо от извесно време. Имам 4увството 4е нещо не върви при мен системата....смотано ми е....вярно 4е нямам по4ти никакво време за спорт ама пък изобщо да не постигам нищо.....

Надявам се да потръгне малко ве4е и да стигна на 70 кг поне до края на месеца....


 

# 700
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Добро утро!!!
В понеделник имам нужда от двойна доза кафе...

Да дам менюто си за първия работен ден от седмицата...

з: мюсли с мляко
о: филия ръжен хъляб (от този, за който ви казах руския, дето е 100% ръжено брашно), парче сирене и няколко листа салата
в:... не знам още...

Желая ви хубав ден и успешна седмица!

# 701
  • Мнения: 0
Добро утро
След няколко дена отсъствие ето ме тук в МЦ и на 94кг.Тоест от миналия понеделник до този съм с - 1,6 кг.Заради МЦ (вимаги се запичам) менюто ми за днес е:
З- мюсли с кисело мляко
О- палачинка с трици, зелена салата
В- ябълки с кисело мляко
Трябва да порзадвижа тези черва, че ми е много подуто  Crazy
Добре дошли на всички нови  Hug

# 702
  • sofia
  • Мнения: 32
з филия с кашнавал обяд салата и картофи  вечеря ще е кисело мляко

# 703
  • Мнения: 8
Здравейте момичета  Mr. Green!

Четири дни не бях системна, ама никак. Заради 05.05 и 06.05, два дена след това спах до обяд и не можех да се възстановя. Кантара сутринта каза 62 и съм направо Crazy, яд ме е, гадно ми е, ама който си го направи сам..
Днес продължавам (ако може да се нарече така). Двете кила няма да ги има след 2-3 дни, затова няма да местя линийката.

Менюто днес:

З: Овесена палачинка
О: Киви - - - - Зелена салата, краставица, зелен лук, лимонов сок, зехтин, агнешки черен дроб
В: Ябълка - - - - Овче кисело мляко

Ето една примерна чиния, която може да ползвате за обяд: http://9gag.com/gag/115411/  Peace

timide, аз съм ползвала стевия. Не ми допадна, почти не сладни и може би си заслужава да се ползва единствено за кафе и чай. Щом си ползвала подсладител, хич няма да я усетиш.

Ева Б., аз често ходя на фитнес към 20 часа, тогава вече ми е по-леко след вечерята, но е проблем, че след това не се храня, а след зала е хубаво да се хапне нещо, затова обмислям да ходя сутрин или през деня когато имам възможност.

мими_то, ще се самоцетирам:

Приготвям я с 3 преливащи суп. лъжици овесени трици, 2 яйца (понякога с 1-2 белтъка) и 3 мерителни лъжички Хуск. Има и технология на приготвяне: попарвам триците с вряла вода (завирам я в кана и става много бързо) колкото да ги покрие, осолявам 3-4 щипки сол, разбърквам (става гъста каша), слагам яйцата, разбърквам, слагам Хуска, разбърквам. Тази смес се пече (от двете страни) върху нагрят тефлон (обръщам със тефлонова шпатулка) и става една солидна закуска!
Така я правя аз, но има много други рецепти Wink.

Днес ще има скраб с кафе, готвене и чистене Simple Smile.

Последна редакция: пн, 09 май 2011, 20:47 от Elileni

# 704
  • Мнения: 4 595
Привет мили дами   Nature Sunny

Elileni, готина чинийка  Wink

мими_то , bruxelles1 , дайте малко по- оптимистично, де  Naughty В началото като започнах си мислих така: в тази система се яде, няма да съм гладна, може и да не отслабна, ама няма да съм гладна и нервна...  Crazy След това се получиха първите резултати и започнах да мисля така: аз искам да изглеждам така (представях си се на старите килца) - пицата или външния вид? май не съм толкова гладна - 2 ябълки за вечеря и външния вид избирам. Сега, когато видях отново заветното 60 на кантара, мисля така: аз винаги искам да изглеждам така и отново подминавам пицарията в неподходящо време.. Карайте си спокойно по правилата, нищо няма да ви стане както каза Стелето, най - много да се почувствате по- добре. Ето аз снощи се върнах от планина - бяхме там за 3 дни и нямам нито една несистемна хапка  Mr. Green И познайте какво - нищо не ми стана, като седях с компанията на чаша минерална вода или топъл чай от лайка. Попитаха ме само веднъж защо, аз отговорих, че вече съм вечеряла преди всички и това беше. Днес кантарчето пак показа 60 - предоволно и се намъкнах в най - тесните си дънки последните 2 чифта цел  Party Значи всички цели са постигнати и то само с правилата за хранене на Системата.

vileto_ivet , до 24 часа след публикуване на мнение можеш да го редактираш или допълваш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт