Отговори
# 495
  • Мнения: 181
Момичета, по Нешънъл Джиографик ще дават "В Утробата:Борба за живот" от 21ч, а от 22 за еднояйчните близнаци, на който му е интересно да гледа Peace

# 496
  • Пловдив
  • Мнения: 1 014
Момичета,най-после и аз качих снимки на тумбачето ми в албумчето.
Съни, мерси за информацията   bouquet

# 497
  • Мнения: 461
Sunny_Girl , благодаря за подсещането, щях да го изпусна , ако не бях видяла поста ти  Hug

# 498
  • Мнения: 2
Здравейте Момичета,отдавна не съм ви писала ,но ви изчетох тъкмо.Ние преди малко се върахме от село и сега отиваме да се къпем.
Стискайте палци утре съм на ФМ и сигурно и на БХС и дано всичко е наред и ми кажат ,че е момиче. Като се върнем ще пиша. newsm17
 Лека нощ на всички!  bouquet

# 499
  • София
  • Мнения: 260
Здравейте дами Simple Smile
Аз си знаех, защото го сънувах два пъти, но вече сме сигурни, че си имам в коремчето момченце  stork-boy  Heart Eyes
Калиопа, Дани видях, че и вие ще си имате по едно малко мъжле  Heart Eyes Честито момичета  Heart Eyes
Сега си седя и на моменти не мога да повярвам, че съм бременна, след дългото чакане на бебчето  Heart Eyes
galia.ko успех утре, всички прегледи ще минат както трябва  Hug

# 500
  • Мнения: 0
Леле филма по NATIONAL GEOGRAPHIC беше уникален,направо настръхнах!Наистина беше много интересно!   newsm78

# 501
  • варна
  • Мнения: 1 228
Да уникален е филма ,добре че видях поста на Съни.

# 502
  • Мнения: 93
Ех, изтървах филма... дано го повтарят!
Съни за честото уриниране( а и за цялата настинка като цяло ), можеш да си сложиш краката във много гореща вода и морска сол и трябва да започнеш да пиеш много вода ( поне 1.5л. )
endira хубави колани, удобни ли са? Моят е по-скоро с цел да прикрие разкопчания цип и щръкналото копче  Laughing временно докато реша проблема.
Днес пробвах едни бременни дънки в Бенетон и ми стояха като на дебела лелка, май не мога още да свикна с промяната във външния ми вид. Освен това понеже ми е за първи път и изобщо не мога да се ориентирам нито в размери нито в кройки, за да поръчвам от нета. Но пък днес изкарах от гардероба всичко зимно и всичко лятно, което не ми става. Голямо пробване беше!
За козметиката: Да ви кажа аз като цяло гледам да ползвам такава козметика, която е без парабени, но за витамин А не съм внимавала. Като цяло обаче не съм много крайна в органичния начин на живот, защото преди две три години бях се вманиачила и дори чистих със чист спирт, разреден с вода и лимон, дрехите си омекотявах с оцет и етерично масло. За храната да не говорим, докато един ден не получих уртикария от храна. Тогава се замислих, че колкото и да внимавам веднъж някой ще излъже в качеството на продукта и аз както съм изнежена към всичко, бам алергия. От тогава се съобразявам, но умерено. Гледам и да се адаптирам към съвременния вреден начин на живот. Между другото от тогава не съм имала алергия отново.
Усмивки от мен!     

# 503
  • Мнения: 181
Добро утро!
Надявам се днес да е хубаво времето и да пече слънчице Simple Smile
Аз не успях да спя добре тази нощ,а и носа ми съвсем се запуши Tired
Радвам се,че филма ви е харесал Hug
Галче,успех на прегледа днес и дано е момиченце,ще стискаме палци! Hug
Евелина,честити сини гащи! Mr. Green Hug
lusine,мерси за съвета ще пробвам...

Ама аз днес ще се  занимавам със събирането на подписка и пускане на една жалба ooooh!Дано не ми отнеме много време,че....

# 504
  • Мнения: 873
добро утро!
радвам се на добрите новини и се надявам на още такива Hug

при мен нищо ново-добре съм си, работя здраво, а и тази седмица ще пътуваме през ден до Русе, понеже Лили пак ще остане с баба и дядо. тази сутрин,миличката, много се натъжи, но я уверих стократно,че утре ще се видим, направих и прическа и май се разбрахме Heart Eyes не ми тежат тези пътувания до Русе, а и съпружето казва, че откакто ми се е вдигнал хемоглобина, съм по-жизнена и издържлива........само дето много начестичко съм до WC-то ooooh! направо,ако има някакво хапче за това, бих го изпила....

спорна седмица на всички Hug

# 505
  • Мнения: 262
Здравейте, момичета!
Изпуснах ви края, много сте писали Simple Smile
Ние ходихме до Гърция по празниците и добре си починах. Иначе за бебо нищо не знам. На доки съм чак на 22 май и то по ЗК в поликлиниката, а на 3 Де едва на 8 юни. Не знам защо, но все се тревожа напоследък - как е бебето, добре ли е, не сме го виждали на ехограф, само сърдечният пулс му чухме. Не знам всичко ОК ли е и все си мисля разни глупости.... Да идва по-скоро прегледът и да го видя. Иначе за цените - 3 Де при доц. Томова е 100лв. За козметиката - мажа си корема с дефламол срещу стрии. Евтин и ефикасен метод е.
Лек ден на всички  Hug

# 506
  • Пловдив
  • Мнения: 108
 Здравейте , момичета  Hug Не съм писала няколко дни, но си ви чета редовно. Около мен няма ново, в сряда съм на ФМ , доки каза,че било време,защото по ехограф бебо върви една седмица напред,за БХС се двоумя  newsm78 дали да правя,ще реша на място.
 
 Евелина честити и на теб сини гащи  stork-boy  Grinning
 
galia.ko успех, ще стискам палци за прегледа днес  Praynig
 
 Sunny_Girl дано това безсъние скоро  те остави

 Знам,че има много теми,относно майчиното счетоводство и т.н. но аз искам да ви попитам за болничните. Че аз съм решила да си вземам до края на бременността.Иначе сега съм в отпуск платен,но ми свършва. Питах Аг и тя ми разясни нещата,но искам да чуя и други мнения по въпроса.Иначе доки ме праща на частно да си вземам.
 Който от вас е в болнични за постояно - да пише,може и на ЛС.

# 507
  • Мнения: 0
Калиопа, какво точно те интересува за болничните? Аз съм в Болнични от Март - първо бях в болница, след това се записах на женска консултация и от там ми го продължиха.

# 508
  • Пловдив
  • Мнения: 108
 Интересува ме това дали се влиза в болница или не. И по какви критерии лекарите издават болничен лист.Четох различни неща по въпроса във форума. Явно си зависи от лекаря.Някои минават през комисия. Но по принцип знам,че имам право на болнични.

# 509
  • варна
  • Мнения: 1 228
За това дали имаш е малко спорен въпрос ,тоест бременната има право на болничен 45 дни преди термина,а другото е по неино желание и по желание на лекаря да и даде.Аз така мисля поправете ме ако греша. Peace

Общи условия

Активация на акаунт