Шарени яйца, вкусни козунаци, да се готвят МАЙските бебета-юнаци! - Тема 22

  • 22 135
  • 694
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 23
честита иринка на мама друзи..мн мн да е здрава и да радва мама тате и кака.....  bouquet бързо възстановяване на друзи....

# 646
  • Мнения: 1 328
Яйцето сурово, да се счупи. Майка ми го била правила това, но разбрала недоразбрала, пуснала го в тоалетната цялото и не се счупило, имала доста тежко раждане. Аз ако не съм забравила (и ако имаме яйца тогава), ще пробвам, докато не се счупи няма да тръгвам  Joy

# 647
  • Мнения: 3 459
Уважаеми момичета, запомнете да пуснете яйцето в банята, че да не ви се налага освен до аг-то да ходите и до травматология.  Joy Joy Joy

# 648
  • Мнения: 2 172
Яйцето сурово, да се счупи. Майка ми го била правила това, но разбрала недоразбрала, пуснала го в тоалетната цялото и не се счупило, имала доста тежко раждане. Аз ако не съм забравила (и ако имаме яйца тогава), ще пробвам, докато не се счупи няма да тръгвам  Joy


Аа...това кога трябва да се направи?ПРеди да се тръгне към болницата ли?Или още сега може  Thinking

# 649
  • Мнения: 3 459
Като тръгнеш да раждаш. Simple Smile

# 650
  • Мнения: 111
DRUzi,честито бебче да ви радва много.Добре завърнали се майчета от болницата-Тампахо и Луси.
Ама как така са ви преносени бебетата,те нали на ехограф са ви гледали уж следят напред ли е бебето,назад ли е?

# 651
  • София
  • Мнения: 293
Уважаеми момичета, запомнете да пуснете яйцето в банята, че да не ви се налага освен до аг-то да ходите и до травматология.  Joy Joy Joy
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 652
  • София
  • Мнения: 153
Честита Иринка на мама и на тати!!! Много да ги радва, много да ги слушка!!!newsm51 Hug
  Ееее, ама как така не са познали а пола??? newsm78
Аз вече така съм се настроила за девойка, че ще преживея истински шок, ако се окажа с 4 момчета удома Mr. Green

# 653
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Ооо, има много такива неща още - трябва да оставите ВСИЧКИ врати отворени на тръгване и на никой да не казвате, че ще раждате  Laughing
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА ДРУЗИ! МНОГО ДА Я РАДВА! НА МАМА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ
Аз като ви казвам, че стават още грешки с пола  Laughing
Добре дошла на Люси  Grinning
Ние сглобихме кошарата най-накрая. Започнахме аз, майка и етърва ми  Laughing Таткото като видя и започна да се кръсти, че той помогна с довършването  Joy И понеже сега е покрита, утре ММ като е на работа, ще я снимам да ви я покажа   Grinning
Джей, аз залагам, че ще преносиш  Laughing То беше голяма стискане, голяма нещо, а сега е забравила май предишните си намерения Виктория  Laughing

# 654
  • Мнения: 4
Това с пиенето на вода от нечия обувка гадничко ми се вижда  Rolling Eyes
Аз да ви се оплача-днес си нямах друга работа и отидох при леля ми която е нумеролог и астролог и я накарах да ми погледне за 09.05. как стоят нещата.Та като отвори хороскопа и ми каза че по добре да не е тогава,че много имотни проблеми щял да има и мъжа ми като се запече"Няма да раждаш на девети и това е" и сега трябва да ходя да се моля или за хапче или за друга дата  Cry
Честита госпожица на Друзи(колко сладко) да й е жива и здрава и много да ги радва.
Аз пък бях подготвена за момиче пък докторите момче казват.Но ще видим-щом при Друзи може,и при мен може да стане.Не ми пука че почти всичко е синьо  Mr. Green

# 655
  • Мнения: 0
Жени, Жени.... защо не ги казваш тия неща по-рано?! Миналата седмица ММ си купи нови обувки, можеше да пробвам.....ама сегаааа - категорично ще го оставя да ме мисли  Mr. Green Иначе за яйцата - ще взема от сега да троша всеки ден по едно  Mr. Green
Диди, таЗ тапа кога успя да я изгубиш бе  newsm78 и аз съм го пропуснала тоя момент

# 656
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Абе по-добре е всичко да ти е синьо и да излезе момиче. При нас всичко като е розово  Rolling Eyes
Абе да са живи и здрави бебеоците и ние покрай тях! Другото не е важно  Hug
Аз имам някакво предчувствие, че след 2 седмици ще родя. Не знам защо така.  Rolling Eyes Ей сега ще видя на календара какъв ден е и дали може  Rolling Eyes
10 май.... Хм, давам на 11, че и нали и годината е 2011, да има някаква симетрия  Laughing Или на 8-ми, аз съм на 4-ти, ММ е на 4-ти, 4+4=8  Laughing Пък и на 8.06 се гаджосахме с него  Laughing Само на 06.05 не искам да е  Crazy Stop

# 657
  • Мнения: 325
оф нещо се обърка

# 658
  • Мнения: 325
   Честита ни мома, Иринка 4470и бързичко възтановяване на мама, която ме хвърли в шок, както мен , така и доста от нас Laughing
    Добре дошлИ  и на ЗАВЪРНАЛИТЕ СЕ МАМКИ С БЕБОЦИ В РЪЦЕ!
    Добре дошла и на новата мама, мила със сигурност ще разбереш -ще започнат СЛАДКИТЕ БОЛКИИ  Mr. Greenи ще ти викат"беш към болницата..."
    Аз бях на преглед за разкритие-НИКАКВО, ама акушерката и за Ивко ми вика така , ама родих след два дни.Иначе жената с ръка в мен ми вика" да предичвикам ли, искаш ли"аз като се панирааах, ама отказах, когато тогава ПЪК И УТРЕ ТРЯБВА ДА СЪМ НА ЛИНИЯ В ЛАБИРИНТ Laughing
     МАМИ ОЧАКВАМЕ ВИ В 10.40Ч НА ВХОДА
      Жени аз разбрах и за друго ама мноооого вкусно нещо, като започнат родилните изяждаш еднао кутия шоколадови бонбони  chef

# 659
  • Мнения: 4
Нелка 11.05 е идеално(астрологично) но аз няма да издрържа до тогава-нали ще съм секцио иначе и на мен ми харесва,и 08.05. ми харесва но е неделя и няма как.

Общи условия

Активация на акаунт