Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 43

  • 33 548
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
 newsm10 абсолютно съгласна! Бешир се проявява като все по отрицателен герой!
В началото много го харесвах но със напредване на сериите той сам с действията и бездействията та дори и с мирогледа си ме накара да имам коренно обратно отношение към него! Нихал не обича и точка, нищо не може да се направи, няма как тя да го заобича ако извади от ръкава оня силен коз...........

# 16
  • Мнения: 0
Tristan77  bouquet Hug  уважавам твоето мнение!
Аз го виждам като слаб, затова, защото отказа да се лекува, разбра, че не е влюбен в подходящия човек и започна борба с “вятърни мелници“, нямаше да се връща вече, сега пък ще се връща в къщата.
Но нали във филма всеки е влюбен не в когото трябва  Grinning
Това е моето мнение.
 Още веднъж   bouquet

snowquen  bouquet

# 17
# 18
  • Мнения: 1
какво трябва да значат тези снимки? от къде са? А коя е тази до Бехлюл?

# 19
  • Мнения: 3 280
Това е новата реклама на Къванч за Mavi Момичето е бразилския модел Guisela Reihn

# 20
  • Мнения: 0
dterziiska  bouquet  bouquet
Хубавото момче за хубава вечер! Ама тая манекенка   #Crazy

# 21
  • Мнения: 473
real inima , права си, Бешир е доста краен. Сякаш никой от героите не знае, че понякога трябва да се научи да губи. Бешир иска или всичко, или нищо. И не обича себе си. В това е слабостта му. Човек първо трябва да се научи да обича себе си, а после да очаква другите да го обичат!

# 22
# 23
  • Мнения: 3 280
real inima  newsm51 newsm51

Момъкът е свободен Отърва се и от Бихтер и от Нихал

# 24
  • Мнения: 1 296
Все повече и повече ме дразни Бихтер с наглото си поведение. Хленчи пред Бехлюл като ученичка

# 25
  • Мнения: 439
  bouquet Хриси, благодаря!

# 26
# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 644
Сценаристите и режисьора са по - манипулативни и от Фифи. Как само показаха Бихтер, а излизането на Нихал и Бехлюл остана тайна за нас. Добро изместване на фокуса  Laughing
Да ви кажа разбирам Нихал. И това как търси Бехлюл. В смисъл те са сгодени. Нормално е да очакваш да излезеш с годеника си. Да го търсиш. Да имаш изисквания към него. Тя хабер си няма за ставащото с Б и Б.
А Бихтер с този поглед и това подхилване във фитнеса. Не отива на голяма жена. По - скоро на дете. Много пошло.
Видях обаче следните неща:
1. Бюлент и знакът. Снощи чух пиано. Това е знак. Отново интересен трик. И също Бюлент изчезва. Явно малките момчета си мечтаят да са Бехлюлци.

2. Бехлюл. Как отговори на въпросите на Бихтер за излизането му с Нихал. Той по - скоро не и даде отговор. А тя се съгласи.  Rolling Eyes
Усещам, че вятъра започва да духа в друга посока.

# 28
  • Мнения: 11 984
JoyБехлюл все едно пита Бихтер",може ли да целуна Нихал" #Crazy

# 29
  • Мнения: 473
Бихтер, не само че е нагла, ами започна трудно да контролира жестокостта и злобата си към Нихал. Вече е съвсем точно копие на майка си. И все пак толкова тъжно докосваше клавишите на пианото, никой не заслужава такова страдание, никой...

Общи условия

Активация на акаунт