Деца преждевременно родени, но със сила надарени!

  • 29 491
  • 759
  •   1
Отговори
# 60
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Семирамида и Вики 76 са ми е разбрали мисълта. Просто ми е чудно, то зависи и колко тежка е жълтеницата, при моя батко много кошмари изживях.

Деската, консултирай, за всяко нещо по-често при това със специалисти.



Честит празник на всички да са силни нашите сладури, както символизира този празник.


https://www.vbox7.com/play:618c953e

# 61
  • София
  • Мнения: 3 414
Честит празник  bouquet
Добре дошла на новата мама Hug

# 62
  • Мнения: 3 914
Деската,добре дошла.Нищо му няма на бебето,ще му мине жълтеницата Peace
Честит рожден ден на Кристи с голяяяяяма патерица,но не беше нарочно Hug
Честити ни Георгевци днес  bouquet
Ние сме добре.Рапор даден-рапорт приет Mr. Green Joy

# 63
  • София
  • Мнения: 3 414
Какво рапортуваш само,кажи наздраве,ракийно време настана. Mr. Green
един синузит ме е хваналлллллл,морска сол,ракия в носа и айде по една и за смазване Joy на гърлото

# 64
  • Мнения: 3 914
Ивеееее,наздраве душо,много ми е кеф днес да знаете Drunk ,няма да кажа защо...още Mr. Green
Мен синузита не ме е пускал от как навърших 10 годинки,обаче хич не ми пука вече Joy

# 65
  • София
  • Мнения: 3 414
Привикнал е към ракийката казваш?Наздраве Ина,айде пия за това което ще ни кажеш,до дъно Hug
А да ви кажа Семирамида-Дани,вече не ми е приятелка,да си каже защо веднага,да не я излагам.
Орелия какво става,губиш ми се и не ми харесва Naughty

# 66
  • Мнения: 3 914
Не знам дали е привикнал към ракийката,ама е привикнал 100% към капките за нос,не съм ги спирала от 9 години ooooh!,тотално ми е атрофирала лигавицата,обаче не ми дреме изобщо,важното е че с тях мога да дишам  Mr. Green

п.п Ша ма извиняваш ама ракия не пия Joy

# 67
  • София,
  • Мнения: 4 267
А да ви кажа Семирамида-Дани,вече не ми е приятелка,да си каже защо веднага,да не я излагам.

ДА ама и ти тогава не си ми приятелка  Crossing Arms , а като си ме видяла защо не ме извика, аз откъде да предположа че си ти, а и само погледнах русата жена, щото ми се стори позната, но Руса, аз я знам с черна коса  newsm78, помислих че съм се припознала Wink.

# 68
  • Мнения: 3 914
Леле Иве,руса ли си бе?
Мисля че има смекчаващи вината обстоятелства и предлагам МИР Mr. Green Hug

п.п. Млъквам,за да дам думата и на другите,днес много се разприказвах нещо Joy

# 69
  • София
  • Мнения: 3 414
Имам една сръбска ракия,страшна,аз пия само няколко неща,на пръсти се броят.Само коктейли не употрбявам слаби сами Mr. Green
Освен капки какво друго пиеш слагаш за синузита,не ми е запушен носа но от 3 седмици ме боли яко веждата и главата,имах някаква хрема,но болката е неуписуема
Е как да викам Дани като ти изфърча,другия път като идваш към нас звънни да не те ловя в крачка Joy а бях най в дъното на едно огромно заведение,човек неможе да се скрие от тези съфорумки Joy Joy
Не съм руса,била съм ама приличам на онези от околовръсното с руса коса Sick

# 70
  • София,
  • Мнения: 4 267
Не Ива, а другата жена някога беше черна, но сега се е направила руса и аз от това се стъписах, та не ги познах и двете, а изхвърчах така защото отвън ме чакаше цяла тумба народ Embarassed и Вероника беше там,  Blush.
Иве, а за синузита хомеопатия Peace ти да не би да се отказа от нея.  newsm78

# 71
  • Мнения: 4 420
Благодаря ви момичета.
Маката я храня с изцедена кърма, защото не можа да засуче. Не съм се отказала от опити да я слагам на гърда, но не храня големи надежди. Това за мен е без значение де, важното е че е на кърма. Количеството я оставям сама да си го определи. Аз цедя повече от колкото яде. До вчера ядеше на два часа или на час и половина. Днес сама започна да изяжда по 70мл на хранене и се събужда на 3 часа. Общо взето това й е режима.
Аз и друго искам да попитам. Нали още докато се роди се прави така наречениа АПГАР тест. На Йоана в първата минута е 9, а на десетата 9-10. Това е добре според мен, но какво е значението на този тест за по нататъшното развитие на детето? Аз като я гледам си е добре, не виждам за сега нищо притесниително, дано да е така и занапред.
Благодаря за това, че ми давате съвети   bouquet

# 72
  • Мнения: 1 875
Орелия какво става,губиш ми се и не ми харесва Naughty
Ми аз не дружа с алкохолици Crossing Arms Joy
Настръхнах бе, помислих, че си се изрусила и не си ми казала за това си престъпно деяние Laughing
Аз чакам да побелея и ще се изруся много злостно Twisted Evil



# 73
  • София,
  • Мнения: 4 267
Аз чакам да побелея и ще се изруся много злостно Twisted Evil
Еми аз именно затова се изрусявам, щото другите бои не покриват белите коси, или поне моята не я покриват Embarassed
Айде изчезвам, че от три часа само спамя, а руската книга ме чака да я превеждам Joy
Наздраве, пийте едно и за мое здраве Joy

# 74
  • Мнения: 3 914
Имам една сръбска ракия,страшна,аз пия само няколко неща,на пръсти се броят.Само коктейли не употрбявам слаби сами Mr. Green
Освен капки какво друго пиеш слагаш за синузита,не ми е запушен носа но от 3 седмици ме боли яко веждата и главата,имах някаква хрема,но болката е неуписуема

Коктейлите и на мен са ми слаби Mr. Green,то е ясно де,нали съм с диагноза лудост,та съм на твърдо гориво Joy
За другото...пия аулин,нищо друго не действа вече,саридон по едно време пиех,но от както пия аулин-безотказен е PeaceЕ..после минавам на ранитидин ,ама това е друга тема Mr. Green ooooh!Боже,за основен ремонт съм ooooh!

Деска апгара е много важен показател,а при вас е супер и детето ще е добре по всички показатели,сигурно е,вярвай ми Hug

Общи условия

Активация на акаунт