Какъв крем за лице използвате - тема III

  • 90 423
  • 740
  •   1
Отговори
# 225
  • In transit
  • Мнения: 11 937
Кремовете на Веледа са много ефективни, но за сухи кожи. Дори за вариант смесена са омазняващи. При положение, че кожата е суха, изборът е отличен. Пробвала съм всички серии. Най - добрата е с нар. Има една емулсия с роза са смесена кожа. Тя е по - лека, но няма изразено анти - ейдж действие.
Има попадения и в детската серия.Алкохолът в кремовете провокира куперозни учасъци, ако сте с този проблем. За това трябва да се внимава.

Появяват ми се зачервявания в областта на скулите, дори ми бяха казали, че имам розацея, въпреки че не е така. Гледах и по-леките емулсии на Веледа, например с ирис, но пише, че е за 20+, а аз съм с 10 отгоре. Не търся непременно антиейдж, по-скоро подхранване на кожата, защото нямам бръчки.
Определено търся козметика, която да няма в състава производни на петрола.  

като ползвала и двата крема на Веледа и Кларанс, не мисля, че ще ти допадне веледата с шипка. Доста е плътен като крем. Вземи си мостра от някоя аптека и го пробвай първо.

Да, най-добре е така да направя, въпреки че като знам колко са отзивчиви, когато им поискаш мостри... Видях, че веледа имат и емулсия с шипка за смесена кожа. И този крем ли омазнява прекомерно?




доста плътен и мазен..по скоро не попива добре според мен. Кожата ми е нормална към суха на места.
Мостри ми дадоха в аптеката в Гранд Мол Варна... мисля, че има такива аптеки и в другите мол-ове.

# 226
  • In transit
  • Мнения: 11 937
Добро утро мимичета, имам нужда от компетентно мнение. Аз не съм много просветена по козметичните въпроси, за това имам нужда от вашата помощ. До сега не съм използвала кремове против бръчки, но днес навършвам 30 години и смятам че е крайно време да започна да ги използвам. Кожата ми е смесена към мазна, ориентирала съм се към два крема за лице и один околоочен крем. Какво можете вие да ми кажете за тях. Дали са добри и изобщо дайте си мнението.
http://www.nivea.bg/products/face-care/q10/q10-plus-anti-wrinkle-light-day-care
http://www.ioscelgobio.it/crema-antirughe.php
http://www.nivea.bg/products/face-care/q10/q10-plus-eye-roll-on-OFF

Благодаря на всички предварително, пожелавам ви много усмивки днес.  Hug  Heart Eyes

Привет и Честит рожден ден!   bouquet
Виждам, че живееш в Милано. Бих ти препоръчала новата серия на Collistar - Speciale Prime Rughe. Много добра серия, точно за 30+. Същата марка има и много добри хидратантни кремове и серия за мазна и смесена кожа. Досега единствено при тях съм виждала крем за смената към мазна кожа с противобръчково действие.

# 227
  • Мнения: 776
Бих ти препоръчала новата серия на Collistar - Speciale Prime Rughe. Много добра серия, точно за 30+. Същата марка има и много добри хидратантни кремове и серия за мазна и смесена кожа. Досега единствено при тях съм виждала крем за смената към мазна кожа с противобръчково действие.
 

Mikkey, може ли линк към този крем за смесена кожа с анти ейдж действие Hug  bouquet Ти ползвала ли си го и доволна ли си?

# 228
  • Мнения: 56
kiora,ще си позволя да дам линк към крема Laughinghttp://profumeriasilvia.com/static/prodotti/productimage-picture … 5_t_w100_h100.jpg,не съм го ползвала,но доста пъти съм го заглеждала точно заради комбинацията мазна кожа и анти ейж,бих го пробвала първо с тестер. Peace

# 229
  • Мнения: 776
kiora,ще си позволя да дам линк към крема Laughinghttp://profumeriasilvia.com/static/prodotti/productimage-picture … 5_t_w100_h100.jpg,не съм го ползвала,но доста пъти съм го заглеждала точно заради комбинацията мазна кожа и анти ейж,бих го пробвала първо с тестер. Peace

*MAGNOLIA*, благодаря  bouquet, ако имам възможност да си взема мостра, ще го пробвам. Заинтригувана съм Flutter

# 230
  • Мнения: 71
Момичета, извинявам се, че нахлувам така в темата ви, но реших да ви попитам, като по-"вещи", ако мога така да се изразя Simple Smile Моля ви, препоръчайте ми някой добър продукт за проблемна кожа. Бях се наканила да си взимам ексфолиант и крем от серията Vichy Normaderm 3 in 1, но прочетох доста противоречиви мнения, а и при такова разнообразие от продукти, съвсем се обърках. Кожата ми е проблемна от доста време, излизат ми пъпки, тук-там имам и останали петънца. Черни точки нямам и не бих казала, че кожата ми е мазна, дори на места е доста суха. Надявам се да ме ориентирате малко Grinning
Благодаря предварително  bouquet

# 231
  • Варна
  • Мнения: 535
Арвен Вечерницата ♥, и аз от известно време имам проблем с кожата на лицето . Взех си точно нормадерм 3в1 и за една седмица проблема вече почти отшумя. Доволна съм от кремчето, за разлика от предишния нормадерм, този хидратира много добре, матира, при мен за цял ден, и петънцата, черните точки и пъпките зачезват  Peace

# 232
  • София
  • Мнения: 5 503
Момичета, извинявам се, че нахлувам така в темата ви, но реших да ви попитам, като по-"вещи", ако мога така да се изразя Simple Smile Моля ви, препоръчайте ми някой добър продукт за проблемна кожа. Бях се наканила да си взимам ексфолиант и крем от серията Vichy Normaderm 3 in 1, но прочетох доста противоречиви мнения, а и при такова разнообразие от продукти, съвсем се обърках.
Aз съм доволна от почистващия гел на Виши,но е силничък и доста изсушава кожата.
  Най-доволна съм от серията на Авен и Ла Рош за проблемна кожа

# 233
  • In transit
  • Мнения: 11 937
Момичета, извинявам се, че нахлувам така в темата ви, но реших да ви попитам, като по-"вещи", ако мога така да се изразя Simple Smile Моля ви, препоръчайте ми някой добър продукт за проблемна кожа. Бях се наканила да си взимам ексфолиант и крем от серията Vichy Normaderm 3 in 1, но прочетох доста противоречиви мнения, а и при такова разнообразие от продукти, съвсем се обърках.
Aз съм доволна от почистващия гел на Виши,но е силничък и доста изсушава кожата.
  Най-доволна съм от серията на Авен и Ла Рош за проблемна кожа


аз също бих заложила на Авен Clearance е много добра серия, и аз съм я ползвала и сега я ползва синът ми.

# 234
  • Мнения: 14
Mikkey, благодаря ти за поздрава и за информацията. Още сега ще разгледам сайта на Collistar. Благодаря  Hug

# 235
  • In transit
  • Мнения: 11 937
Бих ти препоръчала новата серия на Collistar - Speciale Prime Rughe. Много добра серия, точно за 30+. Същата марка има и много добри хидратантни кремове и серия за мазна и смесена кожа. Досега единствено при тях съм виждала крем за смената към мазна кожа с противобръчково действие.
 

Mikkey, може ли линк към този крем за смесена кожа с анти ейдж действие Hug  bouquet Ти ползвала ли си го и доволна ли си?

не съм го ползвала, но мисля, че ще е хубав(надявам се, след като другите им кремове са добри). Ето линк с описание на серията на български и откъдето могат да се и купят. http://www.aromati.eu/display.php?page=products_2

# 236
  • Мнения: 2 099

http://www.vichyconsult.bg/aqualia_antiox/
Използвала съм всякакви кремове на Виши, Рок, Авен, Юсерин и пр., но наскоро си купих крема на Виши -Aqualia Antiox и никога не съм била по-доволна от друг крем, невероятен е. Наистина изглади кожата ми, освежи тена ми и заличи фините ми бръчици на лицето ми и то само за седмица. Препоръчвам го с две ръце на всички.  Peace

# 237
  • Мнения: 71
Благодаря ви, момичета! Hug Сигурно ще се спра на Виши, в едно списание имаше мостра на въпросния крем, та снощи го пробвах. Тъкмо ми бяха излезли две пъпки, до сутринта бяха завяхнали, сутринта се намазах пак и сега почти са изчезнали. Доволна съм,  а и предполагам, че ще има по-видим ефект като го комбинирам с ексфолианта и лосиона от същата серия и при редовна употреба. Simple Smile

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Използвала съм доста кремове в различен ценови клас. Вече тябва да се "боря" с петна, бръчки, торбички ... Mr. Green Та все съм в търсене на "най-ефикасното". Мисля, че в класацията си (за сега) слагам на 1-во място Лумене - серум и крем със стволови клетки.  Peace

# 239
  • гр.София кв.Драгалевци
  • Мнения: 215
Сега съм още едва на 20 и използвам само Нивеа(синята  кутийка),може би след време ще пробвам с някакви по-специализирани кремове  Peace

Общи условия

Активация на акаунт