Подсъзнанието може всичко 40 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 57 035
  • 812
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 385
Вени*, нормално е да има влошаване, това означава, че метода работи  Peace
Nadia79, липсата на отговор може да се счита за отрицателен отговор, мисля. Имаше един материал за идеалната себереализация от Играта на живота - утвърждения за напътствие в откриването й. Може да ти е полезно, на мен ми допадна Peace Ето http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=567479.msg18194952#msg18194952
danilu, имаш моята подкрепа и положителна енергия да стане най-доброто  Two Hearts

Момичета и момче, ако има неработещи линкове или нещо, което не е наред по първата страничка, казвайте /най-добре на лични, за да не спамим темата/ - до довечера може да се правят промени.  Hug

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 17:14 от Starlight'

# 61
  • София
  • Мнения: 3 648
И аз така го приех!

# 62
  • Universe
  • Мнения: 1 556
danilu, подкрепям те и ти изпращам енергия  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Starlight' , много от линковете "централно не работят" /т.е. вероятно ги архивират Peace/

http://www.facebook.com/profile.php?id=821510797 - ако можете да го отворите - това е моята стена и зов за помощ - една 37г. майка спешно се нуждае от 6000 евро  за химеотерапия  - има сметката, епикризата и снимки на 2 й деца, които отглежда сама.

СМЕТКА: ProCredit Bank

IBAN: BG92PRCB92301025357511  BIC:PRCBBGSF

Дияна Величкова Яги

ЗА ЧУЖБИНА СЕ ДОБАВЯ SWIFT code: PRCBBGSF , Procredit Bank, Ibana СИ ОСТАВА СЪЩИЯ



# 63
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 737
Starlight,lenny_pld  БЛАГО ДАРЯ
 

# 64
  • София
  • Мнения: 13
КЛОНКА, много прегръдки за теб и детенце! Целият ден - сряда, периодично се сещах за Вас и Ви пращах (доколкото мога) положителна енергия! Всичко да минава по вода, а колкото до кръвната група, прати ми адрес на лични и ще получиш лесен тест и упътване, просто трябват четири капки кръв. Когато някога се нараните, ще направите и теста!

# 65
  • София
  • Мнения: 173
Starlight' bouquet Благодаря за новата тема и за труда,който полагаш!
Клонка, Hug Много положителна  енергия за теб и детенце!
И аз влизам с питане - от няколко години така ми се стичат нещата-правя всичко,което е необходимо,за да се получат нещата /имам предвид всичко и във всяка област/ уж изпипвам всичко,според приятелите ми "нося вода от 100 кладенеца,за да стане всичко както трябва" и аха стане и в последния момент вземе,че се сгромоляса всичко.
В моменти на самоирония казвам-Ако беше лесно,нямаше на мен да се случи  hahaha
Та,тълкувайте-какъв е урока или къде греша?

# 66
  • София
  • Мнения: 2 840
Благодаря на всички!
Милве, ще му правят контролни изследвания, тогава, ако пак забравя, ще ти пиша за теста Mr. Green

Вчера, освен всичко останало, имах и разни битови притеснения, които звучаха неразрешимо, но тъй като хич не ми беше до тях, само си казах - каквото стане, винаги нещата се подреждат и изобщо забравих за това. Днес, без изобщо да съм очаквала, всичко си дойде по местата.
Затова си мисля, наистина човек трябва да има доверие в това, в което вярва - Бог, Вселена, Висш разум, кой както го нарича за себе си. НЕ просто да вярва, а да се доверява, да разчита. Значи, ако аз зная, че мога да направя определено нещо, че мога да извърша дадено действие, не ми е нужно да си повтарям, че си вярвам. Всеки път, когато ставам, за да си налея чаша вода, не се окуражавам с думи от типа "вярвам в теб, моето момиче, ти можеш да станеш и да тръгнеш, ще се справиш!" Нито го визуализирам, нито му бая, нито ритуали извършвам, нито го мисля... Mr. Green Просто зная, че мога да ходя. Разбрала съм го отдавна.
Така е и с желанията - няма нужда да насилваме с ВЯРА нещата. Решаваме какво искаме, доверяваме се, че за Бог или Вселената или който и да е, това е като ходенето и знаем, че в подходящия момент ще бъде свършено. Иначе е обидно някак си, както при децата се получава - казваш му"Вярвам ти, маме, много си сръчен, но дай да ти покажа как става, чакай сега, ето, виж...така се прави, айде, давай, направи го, можеш, браво!!!!...." Laughing

# 67
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
КЛОНКА, страхотно прозрение! Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, аз отдавна съм го прозряла някак си, но все не успявам да го приведа в действие това правило.
Получава ми се само когато мисълта и съзнанието ми са заети с други неща, които са ме обсебили като емоция.
Затова се чудя как по-точно да го прилагам съзнателно, понеже е много действащо. Grinning

# 69
  • Мнения: 1 422
Ало!!! Правите по 5 страници на ден постинги. Срам нямате ли  Embarassed

# 70
  • София
  • Мнения: 2 840
Повече от половината са прегръдки, целувки и т.п записчета, другата - яко спам за моето детенце. Joy Не си пропуснала много. Grinning

# 71
  • Мнения: 560
А случва ли ви се, защото стана дума за урока, да ви се повтаря  нещо..мен понякога всяка година дори  , по едно и също време, днес отпреди 10 години нещо, все едно ти дава шанс да преосмислиш. Или да направиш друг избор. Или просто те проверява дали си пораснал.
Едва ли го описах правилно. Нещо като изпит, дали си си научил урока.

# 72
  • Мнения: 11 338
А случва ли ви се, защото стана дума за урока, да ви се повтаря  нещо..мен понякога всяка година дори  , по едно и също време, днес отпреди 10 години нещо, все едно ти дава шанс да преосмислиш. Или да направиш друг избор. Или просто те проверява дали си пораснал.
Едва ли го описах правилно. Нещо като изпит, дали си си научил урока.


На моето семейство най-гадните неща се случват през един определен месец ( чак не искам да го споменавам).  Спрях да мисля за гадостите и сякаш те спряха.............при мен "шестото чувство" е много силно Simple Smile

# 73
  • Мнения: 385
Повече от половината са прегръдки, целувки и т.п записчета, другата - яко спам за моето детенце. Joy Не си пропуснала много. Grinning
Нали, о'лаби се нещо хавата  Sunglasses то алтернативно, алтернативно...ама колко да е алтернативно  Wink
КЛОНКА, много добре си го казала за доверието, всъщност нали там е "ключа за бараката" да ЗНАЕШ, че нещото ще се случи Hug
Нивиана, а ти как постъпваш при тези повторения, все по един и същ начин ли?

Аз днес попаднах на Успехът и парите на Джон Кехоу, но все още не съм започнала да чета, имате ли впечатления?

# 74
  • Мнения: 560
Хахахха  , не, Starlight,  )))))   Айнщайн ли беше казал, че няма как да очакваме  различен резултат, ако правим едно и също нещо всеки път по един и същи начин.
Сега наскоро, един човек, който бях приела в къщата си...и  някак си ме дразнеше..той после замина за чужбина, сега се върна, ама точно на същата дата един вид, като преди две години...и пак помоли за същото, аз обаче - нехарактерно за мен - казах твърдо  НЕ. Правя различен избор. НО не знам какъв е урока. Да те върнат  в пътя  ли?
Но се повтарят местата, датите, много ясни знаци..кристално почти.Подсказки едни такива.

Общи условия

Активация на акаунт