Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 30!

  • 27 507
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 433
Честито, Mishit  Hug Дай Боже всекиму лесно отбиване.

За протоколА - и двамата продължават да ми висят на ц**ите  Tired
След Нова година започвам да пия салвия, поне количеството да намаля, че сутрин се будя с гърди като камъни  #Crazy

# 751
  • Мнения: 85
Браво ,Мишит-аз реших постепеннно да се отбиваме.Вече от една седмица махнахме вечерното кърмене и не мина без истерии ,де.Но сега си знае и даже не си търси да цока , остана сутрешното ,но съм оставила за след празниците...поне още 1 седмица.Истината че и на мен ми става мъчно да го отбивам...растат децата неусетно.Забелязах, че откакто го кърмя само веднъж дневно е станал лош към другите и по-добър към мен-все ме целува,търси контакт с кожата ми и даже ме ''цока ''по бузата.Явно му действа успокояващо  newsm78 .Хубавото е че си пийва краве мляко без проблем,така че да не се притеснявам че спирам да го кърмя....все пак 2 години стигат...ще докладвам след празниците как  се справяме-очаквам сериозни проблеми...

# 752
  • Мнения: 123
Ох, и на мен ми е мъчно, но мисля, че 2г и 1/2 (почти де) и стигат. Впрочем и гърдите ми са прааааазни, сега ще станат като панирани патладжанета  Shocked
Единственото по-особено преживяване бе в събота, когато малката преди да заспи следобед, ме заведе до шкафа с лекрствата и каза да си лекувам циците Cry
Нищо де, пак ще цокам някой ден малък бозанко или бозанка!!!
Успех на всички с кърменето и отбиването, дано има повече отдадени на идеята за дългото кърмене майчета.
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ People Santa People Santa People Santa Nature Snowman

# 753
  • При децата ми
  • Мнения: 6 092
Mishit, честито! Както се казва: "Дай Боже всеки му!" Simple Smile
Ние продължаваме все така да се кърмим. Whistling

# 754
  • Мнения: 123
Mishit, честито! Както се казва: "Дай Боже всеки му!" Simple Smile
Ние продължаваме все така да се кърмим. Whistling
Благодаря, Хриспа, помня те от темата на юлските мами 2009. Успех, когато решите да не се цокате повече, дано мине леко и при вас:)

# 755
  • Мнения: 8 957
Момичета, мисля, че е време за нова тема.
Дано някой не се обиди, че реших да пусна такава.

Заповядайте http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=630389.new#new

Общи условия

Активация на акаунт