Каваците- мнения

  • 54 464
  • 102
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 373
какво е положението на Каваците, моля споделете ако сте ходили миналото лято

# 1
  • Мнения: 175
Това лято за първи път няма да отида там, след като годиин наред ходих. Причините: презастроено, пренаселено, морето стана страшно мръсно - вероятно се изливат отходни води някакви, защото преди години не беше така. Друг проблем е липсата на добри места за хранене, плажът не се чистеше, защото не беше отдаден на концесия. Иначе е дълъг и широк, но...Самият къмпинг е пред разпад - мишки, ужасни тоалетни, порутени бунгала. Не препоръчвам. Жалко за мястото, а можеше да е приказка.   

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 373
 smile3518 ооооо нееееее, такова райско местенце беше,на самия къмпинг не сме ходили,ходихме на бунгалата на захарния комбинат пловдив, беше посроено вече Аполония бийч (толкова ме дразни това БИЙЧ(   и от едната и страна е къмпинга, а от другата са тези бунгала,райско беше ,кристална вода,чист пясък,от бунгалото до морето беше 20м, имаше разкошен стол за който, ако искаш си взимаш купони, заведение си имаше в самата база,разкош беше за нас, ходихме 2006,2007,2009г. ,мислех да идем пак тази година

# 3
  • при моите любими
  • Мнения: 2 543
Моето мнение е малко по-различно, но ходихме само на плаж. Спахме в месноста Буджака, където наистина е вече доста застроено, но пък е спокойно и не е пренаселено, независимо от новите хотелчета, които по мое мнение не са грандомански и огромни, а ниски и хубави постойки. Малко се отплеснах. В самото начало на Каваци има 3 хотела, но мисля са си там от преди поне 2 години и не е нищо ново. Нов хотел има срещу входа на Смокиня и Каваци, но е от другата страна на пътя и то в пустоща, което мисля също не пречи, нито пък е презастроен. Мисля че има и 2-3 хотела в другия край на плажа към къмпинг Веселие, но до там не съм стигала. Плажа според мен не беше пренаселен, дори и в пика на сезона. Естествено точно до входа, пред къмпинга имаше повече хора, но той е достатчно широк и дълъг, за да си намериш място, без да си обезпокояван. За чистотата, мога да кажа, че не забелязах да е по-мръсен от други плажове, защото минала година минахме през няколко и навсякъде положението беше едно и също. (освен на Елените, но пък там липсва вече плажната ивица). С това което съм съгласна е, че бунгалата са в ужасно състояние и никой не полага никакви грижи за тях. Тъй като ние харесваме и обичаме този плаж си избрахме да спим в удобен хотел между Созопол и Каваци и през деня на плаж на едното, а вечер на разходка на другото място.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 373
 newsm44 има надежда

# 5
  • Мнения: 87
Момичета,  можете ли да кажете какво е станало с Райския залив. Последното  ми ходене към района на Созопол беше толкова отдавна, че не смея да ида и да видя какво сигурно са построили и там. Само се надявам заливчето да се е запазило диво.

# 6
  • София
  • Мнения: 391
По-добре не ходи и си запази хубавите спомени! Същото се отнася и за Каваци. Разруха и безстопанственост. От "Русалка" явно чакат всичко да се срине за да си изпълнят инвестиционния план.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 603
Момичета,  можете ли да кажете какво е станало с Райския залив. ............................ Само се надявам заливчето да се е запазило диво.

Нищо не е останало от мястото, което помниш.
Подсети ме, как години наред тичахме в ранни зори с татко от новия град до Райския залив.
Яд ме хваща, дъщеря ми няма да има това удоволствие....

# 8
  • Мнения: 87
Така си и мислех. Последните ми спомени от там са някъде от 91 г. Бяхме с две приятелки. Цял ден чакахме хлапетата, които се навъртаха там да си тръгнат, за да можем да скачаме от скалите в морето без бански Laughing Иначе от плясъка се смъкваха Joy А местенцето си беше чудно диво и закътано. Даа...........
Все повече стават местата, за които си правя сметки, че ако не заведа сега детето да ги види, след още някоя година вече няма да ги има. Sad
Миналата година едни познати ме питаха кой къмпинг бих им препоръчала като по читав, ама като не съм ги обикаляла през последните години, ги пратих на Каваците. Едно време си беше най-хубавия къмпинг. Като ми казаха какви пари са плащали (6 лв. на възрастен, 3 на дете, 6 на палатка и за колата пак толкова май) направо им се учудих, че не са се преместили в някоя квартира.

# 9
  • Мнения: 731
Ние всяка година сме там и не мога да кажа че е станало по мръсно.Напротив миналата година специално плажа беше чист водата също като изключим 2-3 дни когато имаше много водорасли.Ние бяхме от 9.08 до 20.08 тогава.За застрояването специално плажа на къмпинга си е супер широк и голям та за пренаселеност изобщо не може и да се говори даже.(Щом в 10-11 ч отиваш на плаж и можеш да си намериш място точно до морето)За базата няма да коментирам всеки които е бол там зане за какво става въпрос-наистина е пред разпадане,но спокойствието и почивката които караме там последните години поне за мен не може да се сравни с никъде другаде..Хотели има от двете страни на къмпинга,НО в далечината те са на по 300-400 метра и повече от Каваци .И искам да кажа,че това си е единствено и само мое мнение!   bouquet

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 373
ако има някой там да каже как е от ляво на Аполония бийч, онези бунгала как са, не на къмпинга, иначе и моя любов са Каваците txtloves

# 11
  • София
  • Мнения: 391
утре сутринта заминавам за там, ще докладвам. За кои точно бунгала да гледам, че те са десетки? На Захарния комбинат ли?

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Да, моля те,  да погледнеш какво е положението там, точно тези на захарния комбинат. Това е любимото ни място,но две години не сме ходили. Приятна почивка sun, ще завиждам благородно, ние плануваме към 18 да потеглим. travel

# 13
  • Мнения: 273
Ехо, има ли завърнали се от Каваците? Как е в момента? Ние мислим към края на август да сме там, не съм ходила от 2008 ма, а ми е любимо място. Много ще се радвам на достоверна информация, а на снимки най-вече.  Simple Smile  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 1 951
Имате ли отзиви за Грийн лайф бийч и Парадайз дюн? Изглежда много добре, но друго е да чуем впечатленията, на някой, който е почивал там.
Аполония бийч също ми се вижда приятно. Никъде в нета не открих цени за 2011г. Бихте ли споделили някакво мнение и за там. sun

Общи условия

Активация на акаунт