Каваците- мнения

  • 54 511
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Сега се сетих и за ресторанта на Мапи - той е пред Грийн лайф, но пак отдругата страна на шосето - не от към плажа - точно в сезон не съм се хранила там, но май, юни, септември - винаги е било добре. Peace

До Св. Никола - да - тестени - банички и т.н, принцеси... Но в ресторанта сутрин можете да хапнете омлет, бъркани яйца... ние така правихме, щото тяхната закуска  пък е само за гледане - малко демек.

За риба - ние се доверяваме единствено на Даляна - между Созопол и Бургас, но не става за ежедневно - макар ние да ходим почти всеки обед, когато сме там. А, сетих се и за Гамартата.

# 91
  • София
  • Мнения: 392
Бунгалата на хасковска община наистина са страхотни, но са пълни сега, не ми се вярва да ви запишат без да сте гости на базата. То там и бездруго не може лесно да си вземе човек карта. А и ви са далече от Голден плейс. Всъщност са преди Грийн лайф ако идваш от Созопол. От вашия хотел е почти същото да стигнете до Созопол по главния път.
На тази страница в темата съм изброила повечето заведения по Каваци, но не мога да препоръчам, освен на Смокиня/Жълтото. Вече си пазаруваме и си готвим в къщи.
tuturutka1 не подхождай негативно от сега, не мисли за натравяния и пр., почивката е веднъж, ще си изкарате чудесно.
А, Даляна сега без резервация е трудно. Всички го научиха. А пък и е на 20км. Най-близките варианти са Тони, Св. Никола и Марина. И бар Суит.

# 92
  • Мнения: 2 037
Местоположението на самия хотел не го погледнах. Съжалявам, че е далеч.
В ресторанта бяха склонни да ни вземат, въпреки пълната база.
Изтрих онова излишно "не". Crazy

# 93
  • Мнения: 41
Здравейте! Бих искала да попитам за актуален телефон за Каваците, на човек отговарящ за палатковите места? По-рано в темата е посочена Иванка, звъннах, но тя отговаря само за бунгала и не можа да ми даде информация за палатковите места. Ще се радвам на бърз отговор, благодаря ви. Желая ви спокоен ден.   bouquet

# 94
  • България
  • Мнения: 988
Вижте на какво попаднах:
http://miramarhotel.bg/bg

Някой да има впечатления?

# 95
  • Мнения: 19 547
тортичка, това изглежда добре на сайта, въпреки че не видях цени, а и няма отзиви за него все още

# 96
  • при моите любими
  • Мнения: 2 564
И аз го гледах, цените за двойна стая са им прилични. В активния сезон ми дадоха цена 154лв за двойна стая с 1 дете на полупансион със вечеря и закуска. Но в двойна стая не приемат 2 деца, а цената на апартамент беше малко над 200лв и се отказахме. Мисля, че тази година му е първи сезон. Намира се непосредствено до Грийн лайф. Само пресичате пътя и сте на дюните на плажа. Ако някой го посети ще ми интересно да прочета мнение. Има цени в букинг за него. Сега може да са станали и по-ниски.  Peace

Има цени на сайта http://miramarhotel.bg/bg/index/static/7/
Даже цената за двойна стая в била по-ниска - 136лв. Запомнила съм друго, защото ми казаха цена за няколко дни и явно съм си я сметнала грешно. Дано да е хубав хотел, защото е добър вариант за този хубав плаж.

Последна редакция: чт, 13 авг 2015, 14:08 от cydonia

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Здравейте,

Побутвам темата, за да получа малко инфо за Каваци, тъй като това лято ще ходим за първи път.
Запазили сме двойна стая в хотел Мирамар със закуски и вечери. Интересуват ме мнения за хотела (стаите, храната), както и за местността и самия плаж.

# 98
  • Мнения: 1
Здравейте,

Побутвам темата, за да получа малко инфо за Каваци, тъй като това лято ще ходим за първи път.
Запазили сме двойна стая в хотел Мирамар със закуски и вечери. Интересуват ме мнения за хотела (стаите, храната), както и за местността и самия плаж.
Привет, какви са впечатленията ви от хотелаи плажа?

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Очарована съм от плажа на Каваци, както и от хотел Мирамар. Хотелът е чист и приветлив, храната е обилна и разнообразна. Басейнът също ми хареса. Общо взето нямам никакви забележки. Плажът е чист и плитък, нямаше абсолютно никакви вълни, морето беше като езеро. Една от най-хубавите ни почивки!

# 100
  • Мнения: 19 547
Приятно ми е да прочета добър отзив за още едно местенце по нашето Черноморие. Плажът спокоен ли беше - чадъри и шезлонги на каква цена са?

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Ами не е такава лудница като по другите плажове, но за цената за чадър и шезлонг не мога да кажа, защото си носихме чадър. Само да добавя, че можеш да паркираш само на платен паркинг (дори и ако си отседнал в хотела), но не е скъпо- 5 лв е за цял ден.

# 102
  • Мнения: 1
тортичка, това изглежда добре на сайта, въпреки че не видях цени, а и няма отзиви за него все още

Общи условия

Активация на акаунт