Британците, британците! Кой плюл - плюл, не останаха. - тема 21

  • 13 774
  • 723
  •   1
Отговори
# 660
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз пък ще си поискам, още си очаквам повишението в някакъв по-забележителен армейски чин Blush
А в "Борджиите" още след първата серия се огледах за всяко бритско присъствие, както и в ИК, за "Троновете" обаче с таз Северско-Муриева лакомия съм безвъзвратно закъсняла hahaha

# 661
  • Мнения: 3 736
Ми не мога да те повиша ей тъй без нищо, ще стане опасен прецедент.  Mr. Green Чакай да почне сезонът, да се сбърка някоя неинформирана фенка, ще ти се отвори случай. Иначе Дю ше ми изяде главата, то не е една беля.  Почвам да се чувствам като папа Борджия. Joy

Аз в Борджиите половината ги подозирам в британестост. Те са си, де, само Оукс ме изненада, всъщност, и жабарчето, че вади много добър английски. Може пък да е мелезче.

# 662
  • София
  • Мнения: 6 219
Ми не мога да те повиша ей тъй без нищо, ще стане опасен прецедент.  Mr. Green Чакай да почне сезонът, да се сбърка някоя неинформирана фенка, ще ти се отвори случай. Иначе Дю ше ми изяде главата, то не е една беля.  Почвам да се чувствам като папа Борджия. Joy
hahaha hahaha hahaha

# 663
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не се безпокой, когато не съм дезертирала да щипкам Сашовото дупе, ще съм такава образцова войничка, че  бързо-бързо ще си заслужа повишението hahaha
Оххх, улавям се последните дни, че искам тоз викинг да ми направи скандинавско чеденце  Mr. Green

# 664
  • Мнения: 2 040
направо трагически герой от ранга на Дийн Уинчестър.  hahaha
Пуц, никой и нивга не мож достигне трагизма на Дийн и неговата единствена менли тиър  Naughty
 Laughing

На мен от Троновете и Борджиите ми фана очото тоз левент


И той си е брит, нищо че е каджав - http://en.wikipedia.org/wiki/Elyes_Gabel

# 665
  • Мнения: 3 736
направо трагически герой от ранга на Дийн Уинчестър.  hahaha
Пуц, никой и нивга не мож достигне трагизма на Дийн и неговата единствена менли тиър  Naughty
 Laughing


 smile3532 Верно е недостижим, спор няма. Еталон станА човекот.

Я, и Джем наш.  Mr. Green Симпатяжен беше, милият.

# 666
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да, толкова миличък, заболя ме коремчето чак, като го утрепаха гадовете папски #2gunfire

# 667
  • Мнения: 3 736
Мдъ, невинничък. Ама то е самоубийствено да си толкова невинен и наивен, бидейки брат на султана, егати. Живо самоубийство беше.  Mr. Green

# 668
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Права си, Пуци, живот йе бой, както казват тук Mr. Green

Дайте да я видим тая единствена мъжествена сълза, заинтригувах се Wink

# 669
  • Мнения: 3 736
Мтъй мчи.  Mr. Green И аз любопитствам за сълзицата Дийнова, дай, Злате.

# 670
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 101
направо трагически герой от ранга на Дийн Уинчестър.  hahaha




 Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace

# 671
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
"Троновете" обаче с таз Северско-Муриева лакомия съм безвъзвратно закъсняла hahaha

Отиваш в темата на Троновете и плюеш на воля,там една списваща,се опита да повдигне въпроса с заплювките и не се получи,та там всичко е общо Whistling Whistling Whistling

Джой,Джой днес си подозрително споделяща Thinking,много си се повредила верно,да не стане свърнахглата Джой да споделя всичките си имоти Shocked сакън  Crazy

# 672
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хич не, никогаж hahaha. Виж какво стана като пуснах мъжа в расото на хищната Комптънова Laughing. А и кой споделя с мен Tired

# 673
  • Мнения: 3 736
Аз, бе, аз. Винаги съм готова за споделяне, освен Мечо, но ти нямаш ищах за него и без това.  Mr. Green

# 674
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А, нямам, като ми се разблещука, и ми се иска и на него да миу родя светулка Joy

Общи условия

Активация на акаунт