Британците, британците! Кой плюл - плюл, не останаха. - тема 21

  • 13 753
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 736
 smile3532 Въх, не думай. Не пропускаш, викаш.

# 676
  • Мнения: 2 040
А, нямам, като ми се разблещука, и ми се иска и на него да миу родя светулка Joy
Джой, ти хептен посмете генетиката  hahaha
Сега ще го потърся страдающия Дийн.

# 677
  • Мнения: 436
Прювет!
Какви Борджии? Те не бяха ли жабари? Хм, може и да му дойде ред и на този сериал, някой ден Crazy

Как сте, милички мои? Нагъвате ли айс тиЙ в жегата Mr. Green Аз освен вода нищо не слагам в уста сега.
Аз си продължавам маратона с Анита Блейк - вече съм на 8-ма книга. Гот, ах, колко ми е гот като чета и си припомням времето на пейджърите  и изобщо времето около 1995 Mr. Green

# 678
  • Мнения: 2 040
Сонче, муам си мощно всичко друго освен айс тий  Laughing

На вашето внимание страдающ Дийн:


Как да не ти скъса сърцето?

# 679
  • Мнения: 436
Охх, къса ми се Злате, всеки път като го видя така Sad
Идва ми да го гушкам, утешавам и да го галя по косичката Blush

Ахаа, не пийш айс тийй, а? А Хю Джакман харесваш ли? Mr. Green Зарад него пропих и айс тий, макар че ме дразни адски в тази реклама.

Бейби, Честито, да го разбиеш и следващия изпит!

# 680
  • Мнения: 4 606
Ох на кака сладурчето! Що плачкаш ти бе мами? hug

А, нямам, като ми се разблещука, и ми се иска и на него да миу родя светулка Joy
smile3532 smile3532

# 681
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 922
Как плаче тоз човек не знам, но го прави толкова мъжки. На Сам не му се получават обаче нещата.

# 682
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Всичко, дето мърда, е под ноща, скоро и с тюлен ще пожелая да забременея Mr. Green

Страдалника ми иде да му забърша сълзата  ей тъй hug

След малко, да се махне шефството от стаята, ще ви зарина с нова порция бабешки снимки Heart Eyes

# 683
  • София
  • Мнения: 6 219
О! Дийййн! Идвам да те успокоя!!!!!

Мноооого обичам айс тиййййййййййй!!! Да се почерпим!

# 684
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мразя студен чай, ама Хю в рекламата ми допада Mr. Green

# 685
  • Мнения: 3 736
Ох, мъкоооооооо!  Cry

Сонче, жабаря са, ма актьорите са наши, нашиии!  hahaha

Всичко, дето мърда, е под ноща, скоро и с тюлен ще пожелая да забременея Mr. Green

Ти да не овулираш, бре, че само за забременяване приказваш днес? Или от жегата?  Joy

И аз мразя айс тийййй, и рекламата мразя, как можа тоз човек така.  ooooh!

# 686
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 922
Не знам на какво се дължи, но този човек е доста популярен в Tumbrl-то напоследък


# 687
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Поздрав за Пуци




Секси Кейт, вариант Лейбовиц Heart Eyes


Другата Кейт, бабето я снима честичко






Нещо само и единствено за мен, до Шон никого не допускам, при никакви обстоятелства Naughty


Баришников, мега секси


И след него логично Тузаря и Кари Mr. Green


За мен и Сарказъма






Ей тука кефът Сарказмов ще стане пълен, чудовището отвлича Кийра в неизвестна посока hahaha


И последно, най-великолепната снимка, каква фантазия само има тази жена- семпло, изящно, оригинално, даже Лео не разваля картинката Flutter

# 688
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Всичко, дето мърда, е под ноща, скоро и с тюлен ще пожелая да забременея Mr. Green
Ти да не овулираш, бре, че само за забременяване приказваш днес? Или от жегата?  Joy
Никак даже не овулирам, ама след като установих, че ще раждам викинги (шшт, не казвайте на Трайкова, че страшно става Joy), реших, че и за други създания мога да се прежаля hahaha Тук всеки, който ме познава добре, би се изхилил гласно, предвид невижданата ми любов към малчовци Mr. Green

# 689
  • Мнения: 436
Всичко, дето мърда, е под ноща, скоро и с тюлен ще пожелая да забременея Mr. Green

Ти да не овулираш, бре, че само за забременяване приказваш днес? Или от жегата?  Joy

И аз това щях да питам Simple Smile Лично на мен в жегата никакви такива помисли не ми минават, даже не искам да ме докосват, камо ли нещо повече Mr. Green

Мириел, права си, Дийн е дъ уан енд онли. Сам не може да докара такава сърцераздирателна мъка.

Аз пък съм на обратно на Джой - харесвам айс тий, ама рекламата ме дразни много и смятам, че Хю можеше да избере нещо по-така да рекламира пък Crossing Arms
Ване, наздраве!  newsm10

Джеймс го размятат зарад новата серия на Х-мен, предполагам. Thinking

Джой, пак страхотни снимки! Лео с лебеда на врата и Роб с крокодил  hahaha Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт