Бебешката количка- цяла наука за второ висше №11

  • 49 898
  • 798
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 369
jj okocha да разбирам ли,че с макларън техно няма да згреша? а за куест имаш ли мнение? (за дръжките знам да,но това не е толкова страшно,ако количката има покритие на прехваления си статус)

# 751
  • Мнения: 2 891
Куеста е по-базов вариант. Не ляга баш до долу, но според мен дете на 4 месеца спокойно може да се вози в нея. Ако искаш от новородено обаче, ще трябва да избереш XLR или XL. Тази, която ползвам аз е таралянкана 3 години от моя близка. Даде ми я, за да не купувам аз нова лятна. Дъждобранът и си е ок. Чувалът го използвах цяла зима преди това с Муцито и си ставаше перфектно. За дръжките ти казах вече. Текстилът е в супер състояние след тази употреба, но светлоотразителното покритие на сенника леко се е олющило. Самата конструкция е много здрава и всички нитове държат. Според мен ще избута това, че и идното лято, ако бебето ми рече да стои в количка Simple Smile

# 752
  • Мнения: 2 369
сега играя една Техно на търг,но няма да наддавам повече и ако я загубя се чудя какво да правя,защото след нея ми е наближил редът за наддаване за една много хубава пег перего пилко и много евтина.та се чудех дали си струва да държа толкова твърдо на макларън-а.... newsm78
не ми трябва за новородено,а за това ми дете,което е на 1 годинка,а и тотално легнало пак не е нужно.той дори може да не спи повече почти никога навън.
приемам съвети всякакви:)

# 753
  • Мнения: 431
Къде наддаваш, ако не е тайна? И аз много харесвам количките на Peg Perego и смятам да заложа на тях, но все още не мога да реша на на кой модел.

# 754
  • Мнения: 601
Момичета а отзиви за Лолата на Бебе конфорт?

http://bebeshkikolichki.com/bebe-confort-bebeshka-kolichka-loola … 011-552-5525.html

# 755
  • Мнения: 2 369
Къде наддаваш, ако не е тайна? И аз много харесвам количките на Peg Perego и смятам да заложа на тях, но все още не мога да реша на на кой модел.

ето тази съм загледала,но едва ли ще реша за нея....аз май съм решила вече http://cgi.ebay.ch/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2608283391 … =STRK:MESINDXX:IT

# 756
  • на североизток
  • Мнения: 460
Не знам за нови или за употребявани колички наддавате, но ако аз ти препоръчвам Макларъна и в двата случая! Перегото е добър вариант, защото изглежда по-широко, с голям багажник и всичките му там екстри, но пък като изпълнение и материали е няколко стъпала по-надолу от Макларъните Wink Та, ако е употребявано, значи съвсем можеш да го отпишеш. Тук наблюдавам няколко майчета с Перегота(не знам точно кои модели, че те много разновидности имат), но вече количките им почнаха да заприличват на старото ми Чиполино, т.е. много бързо се разбиват гумите(особено двойните), багажника провисва и почва да се къса и т.н. Уточнявам, че те си ги купиха нови преди 10тина месеца  Wink
А Макларъни съм виждала стари, доста търкаляни, а годинките им не личат Mr. Green

Така, че eivalin за 700 лева можеш да вземеш нещо по-добро от Пег Перего. Само не разбрах за новородено ли търсиш или за по-голямо дете? И обмисли варианта с обръщането на седалката, според мен е излишна екстра след 4 тия месец Wink

# 757
  • Мнения: 2 369
ивчи,много мерси Hug е такъв отговор исках да чуя-категоричен имам предвид,за да ми наклони окончателно везните.именно поради причините,които ти изтъкна се заглеждах по перегото-просто по-устойчиво изглежда,а лееко само е по-тежко от Макларъна...абе ясно! ма как за 10  месеца се скапват тези колички бе? аз моята бритакс я търкалям вече повече от година и само малко мрежата на багажника се е поскъсала,но то защото аз брутални пликове набутах един път в нея и на сила си я прецаках как се вика.детето лекинко и наръфа дръжката със зъби,защото е от меките гуми,ама иначе на другите места не е мръднала! ...а яко я джасаме докато я згънем и набутаме в багажника...оф продадох я днеска!  Whistling...ама не съм намерила още какво да купя.малък е избора тук.аз употребявана търся,че не м исе дават пак сума пари за колички.

# 758
  • Бургас
  • Мнения: 458
Момичета да питам и тука,че съм в дилема.АBC примо или Лола Ъп?

# 759
  • Мнения: 2 216
Момичета, къде ги гледате тези Макларън?! Тук са тотално избелели всички! А днес една се обърна назад пред мен! Бяха сложили явно повече багаж на дръжките!
Аз не бих предпочела Макларън пред Перегото!

Последна редакция: вт, 09 авг 2011, 16:32 от 30god

# 760
  • Мнения: 431
Търся количка за 6 месечно бебче. Приемам всякакви предложения, че съм много объркана а нямам много време за мислена, вече минахме 6- тия месец а още сме със коша за новородено ( защото другия не го харесвам) и ми е трудно да го одържам вече легнал и повечето време сме със кенгуру или на ръце.

# 761
  • Пловдив
  • Мнения: 23 679
Аз съм много доволна от Пег Перего, смятам, че са по-добри от Макларън.

# 762
  • далечно
  • Мнения: 1 029
Гаца, абе сложи си един snipe в ибей с максималната цена, която си готова да платиш и не се занимавай да следиш наддаването  Wink Успех!
Сори за лирическото отклонение
Иначе аз с баткото ползвах Пег Перего Ариа около 1.5-2 години (май - накрая вече рядко) - поскапа се, ама имаше още доста живот в нея и хич не си изглеждаше опустошеня, докато не я метнахме в гаража, където лееекинко хвана мухъл и мъжът ми се престара и я изчисти с...хлорен препарат, та избеля тотално.  И ние брутално се отнасяхме към нея. Не бях особено доволна, но я преживях толкова дълго, че и се бях замислила да повторя от нея. Поне в Италия Ариа Комплето (с покривало за крачета) бяха към 150 евро

# 763
  • Мнения: 431
Аз съм много доволна от Пег Перего, смятам, че са по-добри от Макларън.


От кой модел на Пег Перего?

# 764
  • Мнения: 493
Не знам за нови или за употребявани колички наддавате, но ако аз ти препоръчвам Макларъна и в двата случая! Перегото е добър вариант, защото изглежда по-широко, с голям багажник и всичките му там екстри, но пък като изпълнение и материали е няколко стъпала по-надолу от Макларъните Wink Та, ако е употребявано, значи съвсем можеш да го отпишеш. Тук наблюдавам няколко майчета с Перегота(не знам точно кои модели, че те много разновидности имат), но вече количките им почнаха да заприличват на старото ми Чиполино, т.е. много бързо се разбиват гумите(особено двойните), багажника провисва и почва да се къса и т.н. Уточнявам, че те си ги купиха нови преди 10тина месеца  Wink
А Макларъни съм виждала стари, доста търкаляни, а годинките им не личат Mr. Green

Така, че eivalin за 700 лева можеш да вземеш нещо по-добро от Пег Перего. Само не разбрах за новородено ли търсиш или за по-голямо дете? И обмисли варианта с обръщането на седалката, според мен е излишна екстра след 4 тия месец Wink
Пълни глупости  Stop ползвах плико 2г, цвета не е мръднал...

Общи условия

Активация на акаунт