Бебешката количка- цяла наука за второ висше №11

  • 49 897
  • 798
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 431
Какъв е цвета, и аз четох нещо такава за цветовете, че избеляват?

# 766
  • на североизток
  • Мнения: 460
Аз за цвят нищо не съм казвала Naughty
Мнението ми се базира само от наблюдения и се отнася предимно до външния вид, който донякъде говори и за здравината на материалите. Пег Перего и аз ги харесвах в началото и с интерес ги наблюдавам как се държат на пътя Mr. Green , но виждам, че не е това, което трябва да е. По-добре някое от новите Чиполинота, напр Перфекта или Мона Simple Smile  А що се касае до Макларън, аз пък изобщо не ги харесвам, но понеже чуденката беше м/у тези две марки, затова ги сравних двете.

# 767
  • Мнения: 4 202
Момичета, къде ги гледате тези Макларън?! Тук са тотално избелели всички! А днес една се обърна назад пред мен! Бяха сложили явно повече багаж на дръжките!
Аз не бих предпочела Макларън пред Перегото!

Da, има го този момент с обръщането, като се натоварят дръжките и детето се вдигне, но предполагам, че това не е кусур само на Макларън, а и при други колики от този тип.

# 768
  • Мнения: 431
Аз за цвят нищо не съм казвала Naughty
Мнението ми се базира само от наблюдения и се отнася предимно до външния вид, който донякъде говори и за здравината на материалите. Пег Перего и аз ги харесвах в началото и с интерес ги наблюдавам как се държат на пътя Mr. Green , но виждам, че не е това, което трябва да е. По-добре някое от новите Чиполинота, напр Перфекта или Мона Simple Smile  А що се касае до Макларън, аз пък изобщо не ги харесвам, но понеже чуденката беше м/у тези две марки, затова ги сравних двете.


Но тези чиполинота не са по- добри от моето Gangaroo  и дори не са по- леки, а иска лека количка

Последна редакция: ср, 10 авг 2011, 00:14 от eivalin

# 769
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Имам спешна нужда от помощ Praynig Прецаках си подложката/матрачето или както и да се води това нещичко, което се слага на дъното на коша за новородено (едно бяло, сравнително тъничко, вътре с някакъв мек пълнеж, а отвъм нещо като мушама, като по средата има 2 дупки за коланите) Cry Тъй като количката ми (Хане Номад) е втора ръка, исках да си изпера и изчистя всичко, нищо че ми е пратена прана, та и това нещичко мина през едно пране. Обаче, груба грешка съм направила, защото явно водата е влязла вътре, но почти няма откъде да излезе и съхне вече от поне 3 седмици Tired Преди малко открих, че може и да е поизсъхнало, но пък е мухлясало леко от двете страни, които са се допирали една до друга през последната седмица (въпросната последна седмица сменихме квартирата и покрай оправянето на кашоните и чувалите, хич не сме се сетили да го обръщаме от време на време Embarassed). Сега съм в шах и паника - не мога да го слагам под бебо така мухлясало, не мога и да го пера отново и да го чакам да съхне месец, тъй като доста скоро ще раждам и количката ще ми трябва ooooh! Дайте някаква идея какво да правя - да търся някъде из нета (такава точно "резервна част" ме съмнява да се предлага, още повече пък за спрян модел, пък и нова да е, да не говорим, че идея си нямам как точно се води въпросното нещо Rolling Eyes), да пробвам някакво алтернативно почистване, да направя заменка с нещо (ама с какво Thinking)... Моля ви, помагайте Praynig

# 770
  • далечно
  • Мнения: 1 029
идея за заменка на цялата подложка евентуално с някаква плоскост плюс матраче примерно от дунапрен - и двете евентуално да се изрежат по точните размери на коша за новородено на количката  newsm78 . Предполагам плоскостта може да е даже шпертплат, а да си вземеш да кажем няколко см плътен дунапрен за матрачето, за да не ръби  newsm78 Не е много лесно решение май.

друга идея - аз много неща чистя с парочистачка - евентуално да се пробваш да продухаш/свалиш мухъла (ама в мушамата ако също е мухлясало може да не видиш) . Или със сушоар  Grinning

# 771
  • Мнения: X
Ако има мухъл, според мен е рисковано да се почиства по какъвто и да е начин. Аз бих се страхувала да не останат някакви спори.

Не може ли да се поръча такава подложка по точни размери във фирма, която произвежда матраци?

# 772
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Аз съм много доволна от Пег Перего, смятам, че са по-добри от Макларън.


От кой модел на Пег Перего?
Моята е GT3,а всеизвестната в този форум Бу е голям фен на пег перего си и на плико.

А аз напролет за лятна ще си взема пег перего плико ийзи драйв, обичам с цяла дръжка, това според мен беше единствения лек недостатък на си, добре, че пуснаха плико ийзи драйв Simple Smile

# 773
  • Мнения: 4
Момичета, дайте мнение за Hauck. На мен ми харесват а и се вписват в бюджета- 600 лв. Искам количка+ кош за новородено и приемам предложения. Моля ви споделете какво мислите.

# 774
  • Мнения: 601
За Хаука Малибу питах една майка. Тя каза че предните колела засядат по високите бордюри по начите улици и не е доволна. Аз също се бях насочила към нея, но се отлазах.

# 775
  • Мнения: 2 216
Момичета, дайте мнение за Hauck. На мен ми харесват а и се вписват в бюджета- 600 лв. Искам количка+ кош за новородено и приемам предложения. Моля ви споделете какво мислите.
Не, не и пак не! По-добре Х Ландър за тези пари!
Пег Перего имат модели с напълно легнало положение, вписват се в бюджета ви.
По-добре даже втора употреба да си вземете, но хубава марка, отколкото нова Хаук!

Последна редакция: ср, 10 авг 2011, 15:23 от 30god

# 776
  • Мнения: 4 202
MНого се подлъгват хората с прословутото немското качество, което си е останало в Германия, а Хаук се прави в Китай.


Има ли някой, който зимата е бутал Макларън Куест? Аз смело и безотговорно продадох другата количка и сега разчитам само на Куест-а, ама вчера ме питаха как ще изкарам студовете с нея и ми влязоха едни мухи в главата. Не смея да кажа на мъжа ми, че ще ме убие  Laughing
Иначе имам чували всякакви  - от по-тънки до агнешка кожа.

# 777
  • Мнения: 307
Детето ти е голямо и ще е проходило до януари и чат пат ще се носите. Другото е шейна. Ако е много снежно ще излизате с шейна. Спокойно не е толкова болка за умиране. Няма цяла зима да е само сняг я. Все ще има и неснежни дни. Като няма сняг си излизаш с количката като има сняг пред блока с малчо да пощъка и после го прибираш и това е.

Даже и чувалите няма да ти трябват че те по-големите деца не тарпят такива неща. Един космонавт и никакви чували няма да търпи.

# 778
  • Мнения: 3 743
Ние изкарахме тази зима в Канада с количка-чадър /не Макларън, някаква немска беше/, и с 2 и половина годишно дете. Не беше лесно, но не и невъзможно Peace

# 779
  • Мнения: 2 891
Момичета, къде ги гледате тези Макларън?! Тук са тотално избелели всички! А днес една се обърна назад пред мен! Бяха сложили явно повече багаж на дръжките!
Аз не бих предпочела Макларън пред Перегото!

Da, има го този момент с обръщането, като се натоварят дръжките и детето се вдигне, но предполагам, че това не е кусур само на Макларън, а и при други колики от този тип.

Toва, че дръжките са изнесени назад, акато и цялата конструкция не е кусур, а плюс, защото по този начин значително по-лесно се повдигат предните колела при качване на бордюр и пр. В упътванията на всички колички пише, че не трябва да се слага багаж на дръжките, зщото могат да се обърнат  Laughing

По въпроса за куест и чувал - не виждам причина да не стане през зимата, но по чисти улици. Има ли преспи зи загинала  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт