Защитна каска

  • 3 316
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
Познавайки детето си , начина му на каране и местоположението ми спрямо него Grinning, съм преценила , че има случаи , при които може да му позволя да е със шапка вместо с каска.

Затова е хубаво, че всички си имаме деца, за да им слагаме на главите каквото преценим за уместно.  Peace

# 16
  • Мнения: 1 252
Познавайки детето си , начина му на каране и местоположението ми спрямо него Grinning, съм преценила , че има случаи , при които може да му позволя да е със шапка вместо с каска.

Затова е хубаво, че всички си имаме деца, за да им слагаме на главите каквото преценим за уместно.  Peace
Шапката е с периферия , нали?

Имаме две каски и двете нови новенички никой не ще да ги полззва - развалят им фасона , прическата...

# 17
  • Мнения: 4 555
Все още не съм купила каска. Не мога да намеря подходяща.

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Каската е задължителна. Дори когато детето кара много добре.
Ако е толкова горещо, че ще се препоти с каската, ще кара сутрин или следобед по хладно.

# 19
  • София
  • Мнения: 39 941
Моята щерка никога не се е потила от каската, макар, че е най-обикновена. Има няколко отвора за проветрение.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Задължително с каска, въпреки че карат отскоро и доста бавно още, рядко падат, но предпочитам да свикнат от сега. Работя в детска неврологична болница и съм се нагледала на последици от травми на главата.  ooooh!

# 21
  • Мнения: 15 379
Кара колело с каска. Когато е горещо не желае да я слага. Косата му е много гъста и каската страхотно изпотява главата му.

# 22
  • Мнения: 3 066
Дъщеря ми докато се учеше да кара и след това носеше и каска и наколенници, налакътници и т.н. След това рядко слагаше. В момента при каране на ролери носи само налакътници, наколенки и предпазители за дланите. Каска не носи.
Според мен е задължително.
I Raya e taka sas skutera. Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 283
Слага да. Колелото го купихме в комплект с каска, така че от самото начало си свикна с нея. Въпреки, че кара много добре и вече без помощни, продължава да си носи каската.

# 24
  • Мнения: 1 418
не.Не слага.В началото слагаше само протектори

# 25
  • София
  • Мнения: 3 944
И аз писах, че сина ми понякога вместо каската предпочита шапката, не защото му се изпотява главата, а защото шапката му е с козирка и така слънцето не му пече на лицето. Слънчеви очила за момента не иска. Когато не е слънчево, тогава той сам предпочита каската.

# 26
  • Мнения: 808
Каска слагаше в началото, когато се учеше да кара велосипед. Сега ще купуваме ролери и задължително ще слага каска и протектори.

# 27
  • София
  • Мнения: 44 396
да, винаги.

# 28
  • Мнения: 337
Явно аз живея в някоя друга България,  и на нашата детска площадка и там, където работя не съм виждала деца в топлите дни с каски. Ние имаме но я слагахме само в началото, сега вече не я иска, защото когато е топло от него тече вода все едно излиза от басеин. А и ми е интересно малко дете, което играе навън, скача на колелото, след едно кръгче с него го хвърля настрана и продължава друга игра и така е редуването, дали то или родителите му ще тичат всеки път като посегне към колелото да му слагат каската newsm78

# 29
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Слагам му каска.Само ако е много горещо,не слагам. Peace

Общи условия

Активация на акаунт