Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - четвърта част

  • 20 063
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 43
хари мерси че си ме добавила, а може ли парола за албумчето.

# 16
  • Мнения: 184
И аз да се разпиша   Simple Smile
Добро утро,
много сънувате бе момичета,аз много рядко си помня сънищата  Wink
Хари много хубава темичка.Благодарим    bouquet  Много бързо реагира   Hug
Нека я пълним само с хубави новини и на всички успешно дочакване на термина   Grinning
Сериали коментирате,аз от турските само Езел  гледах,но на втория сезон ми доскуча.А корейски исторически сериали гледате ли?Аз съм луда по тях,изгледала съм всички,които имат превод  Simple Smile  Любимият ми е Bichunmoo
Ние сега работим по въпроса да правим покана на майка ми,за да си направи тя виза,но ще има право да стои само 3 месеца(тя е рускиня).
П.П.  Благодаря за отговорите от вчера,надявам се,не съм притеснила някой с моите постове   Peace

# 17
  • Мнения: 509
Mama 2011, хубава е да, но първо прочети всичко за болницата, преди да решиш твърдо, аз лично имам някои съмнения, които не са провокирани само от писанията във форума, а и от лични наблюдения и на мои приятелки ,ето ти линк към темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=91763.0

# 18
  • Мнения: 1 100
Здравейте мили мои Hug

Незнам къде да пиша тук ли, там ли да допишем първо 50та страница...

Сега подред малко,

Мото, аз съм сигурна, че твоят беб ще си кротува още дълго време, но знам колко ти е притеснено. Незразбрах изцяло ли ще те следи сега другия док. или просто за още една по- специализирана консултация ?

Кокетка, за раждането, аз като бях бременна първия път, тъкмо в твоите седмици гледах един "документален" филм как трябва да се диша и прочие и бях психясала от ужас... Единственият начин да си спокйна, е просто да не го мислиш, раждане, какво пък толкова, ще мине, по един или друг начин. А за чорапките мога само да си мечтая да достигна твоята бройка, имам само най-необходимите на първо време Laughing

Хари, милата, ти по нощите си ни спретнала ново място за раздумка Heart Eyes Хайде чакаме те да се върнеш от консултация с хубави новини.

Q-T, ха така де, никакви бабалюги до финала ти желая! Спа ли тази нощ Wink

Сега малко клюки, погледнах в профила на Краси, за последно е влизала във форума вчера сутринта, дано имаме скоро прекрасна новина Grinning
А пък момичето след нея в списъка, маиак, дет не пише вече тук, не е влизало от края на юни, та сигурно и там има новини, бебешки.

Сега накратко за нас, кой пита Q-T и Слави май, ми не аз, не усещам нищо да започва, но прегледът показа друго... Води, плаценти и т.н ок, беб си расте, нооо имало леко разкритие, което може и да означава всичко и нищо. Може и утре да е, може и след 2 седмици, ходи разбери, гаранции няма. С щерката изкарах така 2 седмици.  Продължавам още няколко дена с хаповете. От една страна ми е много писнала от това 100 месечно лежане Close, от друга искам беб да си постои още малко, че имам още някои неща за свършване, пък и да порасне...
А за раждането, нормално, разбира се. Няма по-голям противник от мен на секцио "по избор", без лекарски показания...

Това е дами засега,

  bouquet

5 нови отговора Whistling

П.П Специални прегръдки за Заза и сладък беб Heart Eyes Снощи видях какъв хубав и окуражителен пост ни е написала Hug

Последна редакция: вт, 12 юли 2011, 12:17 от dune

# 19
  • Мнения: 644
Видях, че Мото е писала в другата тема, но не знам дали е редно да пиша вече там, та затова искам тук да те поздравя за добрите резултати  Hug
А бебко ще устиска още, няма къде да ходи. Само не разбрах за доктора от Токуда - излиза, че другия понеделник няма да преглежда, т.е. ако не намериш друг начин, най - рано ще можеш да идеш при него след две седмици, така ли  newsm78

Q-T, честити БЕЗбабалюги  Crazy

Мама, не се тревожи за водите, наистина може да е нещо временно, просто ги следи по - често и това е. Почти месец бях на минимума, но с времето се покачиха и сега вече са по - добре.
А ФМ правила ли си? Защото за намаляването на водите си има причини, та ако си правила и всичко е наред, най - вероятно е нещо временно. Ти иначе освен по ЖК, следиш ли се и другаде?

Относно питането ти за Св. Лазар, мнението ми е, че това е по - скоро луксозен хотел, но не и болница, в която, ако недай боже, възникне рискова ситуация било за теб, или за бебето, може да се реагира адекватно. За съжаление това е факт и за другите частни болници, единствено Токуда прави изключение. Дано не съм засегнала някоя от вас с това си мнение. Истината е, че нямам лични впечатления, но съм правила доста проучвания по въпроса, а така исках да раждам в частна болница, където, освен добри специалисти, има и нормални битови условия, но уви.

Мимикаплан, аз хич не сънувам или поне не помня, ако съм сънувала. За това всеки сън ме стресира, обикновено си мисля, че е нещо съдбовно  Crazy Но момичетата са прави - с напредване на времето, съзнателно или не, раждането ще става мисъл № 1.

Дюн, при теб наистина не останало вече, щом и разкритие вече се е появило. Много се вълнувам  Crazy Дано всичко мине бъзро и безпроблемно  Praynig

# 20
  • Мнения: 509
Кокетче, подкрепям те напълно за часните болници, аз посещавам само една и съм доволна.
И аз предния път направих голямо проучване, обикалях много болници и накрая избрах Токуда, не съжалявам, сега пак там ще раждам, живот и здраве декември да стане:))) То това малко като реклама излезе, но не е, повярвайте ми, има свесни лекари, просто трвбва да попаднеш на такива, дано всички сме улучили Laughing
Мото ще намери лекаря, спокойно, вече има и телефона му, стискаме палци всичко да е наред с нея  Naughty

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 601
Хайде и аз в новата тема!
Първо голяяяямо благодарско на Хари за бързата реакция и труда,който положи.Сега я чакам от консултацията и стискам палци.
Дюн,аз те питах за предчувствието,защото съм го забелязала по себе си и мои приятелки,че в 9 месец сякаш усещат дали настъпва момента.Вече си и с разкритие,така че чакаме и ние с теб.Дай боже леко раждане и здрави майка и бебе!
Светле,какви са тези сънища?Сънувала съм неродената си дъщеря,но котката си с ориз newsm78
Четох,че за бременните били нормални странните сънища.Аз вече писах,че на сън ръфах един човек.
Мото,и аз като Кокетче не разбрах този новия доктор изцяло ли те поема.
Мама 2011,добре че си се успокоила след втория преглед.Чакаме и новини от Краси.
Мими, дано да уредите нещата за майка ти.Моята свекърва е рускиня,но тя има българско и руско гражданство и щъка гадината където пожелае.Ти с покана ли изкарваш 3месечна виза на майка си?
Сега имаш нужда от помощ и се моля да се уредят нещата за вас.
Чао за сега! Чакаме новини от майките ,които са на преглед.

# 22
  • Мнения: 184
slavka70  трябва да и направим покана,за да си извади виза за 3 месеца,после трябва да се прибере и да стои поне 3 месеца в БГ,за да може пак да дойде.Твоето свеки добре е направила.Майка ми  живее от 30 г. в Бг ,но така и не си направи Бг паспорт.Не е идвала още и милата много иска да види Айлин и да ми помага.
Аз пък 2–3 дни не бях повръщала и си викам мина,ама ето че днес пак се почна  Sick Имам чувство,че никога няма да спре   Sad

Последна редакция: вт, 12 юли 2011, 13:11 от mimikaplan

# 23
  • Варна
  • Мнения: 729
Ей, че много пишете Simple Smile)))

Dune   Hug Hug Hug  Нека бебо си чака, докато не му дадеш зелена светлина.  Naughty

Мими   -дано мине скоро, при мен и двата пъти като по часовник в 14 спираха гадостите  Hug

Момичето, че то вашия филм бил за Роксолана, майка ми ми донесе една книга за нея, но не съм я започнала още. Каза, че била интересна.

а за предчувствието - аз още като забременях "реших", че ще раждам първата половина на ноември (терминът ми е на 01.12:)  да видим дали ще позная Simple Smile))   трябва да намеря някой да се обзаложим, за да стане по - интересно Wink)
 

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Здравейте! Дойдох си и аз.
Ама новини не чакайте, тази от ЖК само ме попита колко кг съм, за да си запише и ме набоде два пъти, за да ми вземе кръв за антитела (Слави, и аз съм като теб с отрицателен резусфактор). Дано поне там всичко да е наред и да няма проблеми!  Praynig
Лекарката вика "Ти нали се следиш и там, където са ти правили серклажа?" и като отговорих утвърдително за нея това май беше повече от знак, че няма  нужда да ме гледа на каквото и да било. Та така - това е ЖК в България...

Мотонети, ама как така? Доки иска сигурно да се презастрахова, за всеки случай, ако нещо стане, иначе Шишко ще си стои още дълго в коремчето  на мама.  Hug

Дюн, когато и да тръгне, вече бъди спокойна. Но ти си права, че с това разкритие може и месец да изкараш. А за мамите, които ги има на първа страница и не пишат в нашата темичка, аз също си мислех дали изобщо да ги вписвам, ама пък ако влязат, да не се обидят... Не знам...

Краси, само я чакам да ми цъфне с бебето и веднага съм й сложила едно надупено срещу името, поне още ми дава да редактирам, ама утре вече май няма да мога да правя редакции по темата.

Керал, ти влизаш в албума и разглеждаш, а не можеш снимки да качиш, така ли? Странна работа...  newsm78 Да не би нещо да бъркаш при качването?

Q-T, честито че си без екстри в урината!   bouquet  Grinning
Аз ще пускам изследвания в петък - кръв и урина.

Слави, беше ме питала за бебето от нашата октомврийска тема. От 2 дни майката не е писала и не знаем нищо, последно му бяха намалили кислорода и беше захранено с кърма вече, едното дробче вече било добре, но при другото още нямало промяна. Сега ще вляза да прочета дали има новини, всички се надяваме на добри такива!  Praynig

Последна редакция: вт, 12 юли 2011, 13:39 от Hariela

# 25
  • Мнения: 1 868
Eто ме и тук Wink
Хари мерси за страхотната темичка Hug
Доки надявам се само се презастрахова, а и от 6-ти август ще е отпускар та да има на кого да разчитам, нещата при мен , че не са розови то е ясно, но аз все пак се моля да си дочакаме реда PraynigА иначе ще ме следят и двамата за напред Peace

# 26
  • Мнения: 184
Мото  няма страшно,ще си дочакаш реда,трябва да вярваш   Hug
О,има и други мами с отрицателен резусфактор ,и аз съм от тях(0 –),скоро ще имам и инжекция в дупето за това,незнам как е в Бг,но тук бият анти Д гамаглобулин(правилно ли го написах  newsm78 ) по време на бременноста и след раждането.
Хари  всичко ще е наред,ама много ги мързи тия ЖК   #2gunfire
Аз сложих малката да спи и аз ще полегна,че хич не ми е добре,това повръщане ме скапва  Sick 
Приятен следобед   Hug

# 27
  • Мнения: 144
Хари, благодаря за новата темичка.Нека да я изпишем с хубави новини и родени здрави бебчета.

Мото,да стои на топло твоя Шишко,а иначе не е лошо да се вземат мерки за твое спокойствие.

Q-T,утре искам подробен отчет за прегледа,че и аз се интересувам от този доктор.Той има ли частен кабинет?

Аз ходих сутринта да си пускам изследване за магнезия,лекарката от ЖК ми го иска.Чудно ми е ако съм предозирала Mg с какво ще ми го замени, само да не е Гренипал.Утре пък ще ходя при лекарката,която ми прави серклажа,да види как е шийката.

Мила, ако е една дебела книга,написана от украински писател да знаеш,че е много интересна.Ако ми попадне от някъде пак бих я прочела.

Мими и аз съм с отрицателен резус фактор.На мен са ми го били този анти Д и т.н. само след раждането и аборта.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Мацки, минавам да кажа за филма - много е готин, изгледах 1-ва серия сега продължавам.

Ники, аз не съм Q-T, но да кажа утре и двете сме при Георгиев, аз също избрах него. Вече сме ходили няколко пъти на преглед при него. Да има частен кабинет на ул. Ивайло - точно срещу рибната борса. Много е готин и внимателен, вдъхна ми доверието, което ми беше необходимо, че вече толкова съм наплашена от "лекари". Много приятелки са раждали при него и секцио и нормално, за мен най-важното е, че мога да му звънна по всяко време на денонощието  Peace

# 29
  • Мнения: 453
Благодаря ви за линковете към сериалите  Simple Smile Hug, определено ще са ми от полза, че не минава времето иначе в тези жеги. Иначе от няколко дни си убивам времето освен с книги и с един сериал по бтв - късчета любов, малко е глупав и сладникъв, ама за убиване на време става.
Хари, то от жк-то какво да очакваш, аз даже на апарата не и давам да ме гледа, че нищо не вижда. Сега в петък съм пак, тогава ще ми пускат кръвчица, урина и ще искам и секрет, че до 36та седммца има време. А иначе за снимките - да, от бутона качване на снимки и ми изписва грешка на всеки опит.
Аз също не мисля, че е добре да се ражда в частна клиника, за прегледи са супер, но иначе откъм апаратура и специалисти за раждания не стават, а парите са им много.
Днес ще имам едно хубаво излизане с приятелки, които не съм виждала скоро, така че ви казвам чао засега  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт