Отговори
# 750
  • Мнения: X
Аз от доста време се чудя какво масло да си взема за косата, защото с тия химии, които продават по нашите магазини ми омръзна. Искам да си взема олио от жожоба и кокосово олио, но намерих и това http://www.iherb.com/Now-Foods-Solutions-Cocoa-Butter-with-Jojob … z-192-ml/816?at=0 . Дали под формата на масло ще ми върши работа newsm78

С това си мажа корема и останалата част от тялото и съм много доволна.
Но мисля, че за коса ще трябва да се поразтопи на водна баня, защото в твърдо състояние какаото и жожобата стоят отделно.

Иначе днес ходих до митницата да си взема тези многократни пелени:

Изглеждат много добре, дано да вършат и добра работа.

**************Код за 5$ отстъпка при първа поръчка от www.iherb.com: SOV733***********

# 751
  • Мнения: 390
PinkPanther , благодаря   bouquet!
Пил е Детралекс, когато  крака се поду и зачерви на определено място в мускула под коляното, лекарят му предписа инжекции Фраксипарин, хапчета Диклофенак, мехлем за мазане Индомекацин/мисля, че така се казваше/  -  една седмица и се оправи. Съвет му беше, че щом е троба под коляното, не е нужно да се стига до операция в случая. Но предложи, че е добре да се стопира и тази вена, че щяла да прави  проблеми - това беше януари/февруари и да насрочи дата за операция.  Съпругът иска да опитаме и по друг начин , да не се стига отново до операция, защото на др.крак е стопирана.
По колко време горе долу да се пие - по1 от трите - 1седмица и после по 2 или по-малко дни?
http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best-Nattokinase-2-000-FUs-90 … ggie-Caps/33?at=0 този да започнем ли да пием или да изчакаме и другите? Аз питах, ама той пак настоява да питам!

# 752
  • София
  • Мнения: 36 028
............Този желатин става ли да се слага в киселото мляко с плодовете за получаване на десерт

Само да вметна за желатина -  качват се  кг. от този, който е на капсули 
С готварския няма проблем.
Да не се чудиш каква е причината, ако забележиш нещо подобно Simple Smile 



  Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com:   YUL919

# 753
  • Мнения: 1 167
3-Day Weekend Special
Gourmet -french food- on the go, extra 20% off!


Да питам - спрея за рани First Aid Skin & Wound Spray with GSE опакован ли е фабрично в нещо? Получих го онзи ден и ми направи впечатление, че не е опакован, както да речем спрея им за нос  Thinking




                                                     Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com


# 754
  • Мнения: 51
благодаря, за инфото за инозитола, ще пускам първа поръчка, можели с дебитна карта и има ли други особености сега Simple Smile

# 755
  • Мнения: 51
забравих да попитам, да ми препрачате от безплатните мостри сега и от коя 'кофа' рибено масло порачвате

# 756
  • Мнения: 1 167
.........., можели с дебитна карта и има ли други особености сега Simple Smile

Може.

забравих да попитам, да ми препрачате от безплатните мостри сега и от коя 'кофа' рибено масло порачвате

Кофа, мостри. Ако искаш опитай от тази коластра  Grinning




                                               Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com



# 757
  • Казанлък
  • Мнения: 903
благодаря, за инфото за инозитола, ще пускам първа поръчка, можели с дебитна карта и има ли други особености сега Simple Smile


jaki75, може с дебитна карта,но VISA, с Маестро не става.

Получих този минимиксер,много е готин,разбива шейкове за секунди направо в чашата.

Получих и екстракт от семките на грозде(от мискет... промоцията за 1,95... Bobka,наздраве!)
Този освежител за уста е много хубав!

Код за 5$ отстъпка при първа поръчка в iHerb DUR632



# 758
  • София
  • Мнения: 388
liliaaa, серапептазата се разтваря много лесно в течност. Да не би бабата да е пробвала да я разтваря заедно с капсулата  newsm78 ( все пак е на години, знаеш ли...)?

Аз ползвах кокосово масло да мажа малката "от главата до петите"  всяка вечер и съм много доволна. Само сега лятото го зарязах, но като станат по- нормални температурите  пак ще я мажа.  

valpan, миксера ме заинтригува! Плодове (нарязани)  с течност може ли да разбива, или е само за прахчета разни? И за фрапе става ли?


Код за 5$ отстъпка при първа поръчка в iHerb: VET574

# 759
  • Мнения: 51
благдаря ninia и valpan явно ще почакам да си получа дебитната VISA. Прочетох че може с MAESTRO и мислех да пробвам тази вечер, но явно съм се обаркала.

# 760
  • Мнения: 1
Пропуснах Ви! Ще наваксам, но в сряда колегата ми взел пратките от пощата и му дадох парите(пратих ги на негов адрес, все пак е от Свиленград, да не се разкарвам 100км. Laughing), но днес погледнах и какво да видя УЖАААААААААС пощата взела 6,00 лв. на пратка smile3511 !
Погледнах в сайта на БП и там вярно пише 6 лв, а преди 20 дни ми взеха 3,50лв., а за тази без такси(ДДС) вече е 4лв.  #Crazy #Cussing out  #2gunfire
Откога е така? Да не би в Свиленград да са ме измамили?  newsm78

Код за първа поръчка  -  ODO378

# 761
  • Мнения: 51
а рибеното масло в КОФАТА с какъв грамаж е, трябва да пия 2 пъти по 1000 мг

# 762
  • Мнения: 1 167
благдаря ninia и valpan явно ще почакам да си получа дебитната VISA. Прочетох че може с MAESTRO и мислех да пробвам тази вечер, но явно съм се обаркала.

Maestro не, Master card да.

jaki75 по 1000 мг. рибено масло или омега 3?



                                                  Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

# 763
  • Мнения: 969
jaki75, Една капсула от Кофата е 1000 мг рибено масло:))))

# 764

Общи условия

Активация на акаунт