Отговори
# 765
  • Мнения: 1 167
Значи два пъти по три капсули от кофата  Peace


                                              Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

# 766
  • Мнения: 51
благодаря  Simple Smile

# 767
  • София
  • Мнения: 1 326
valpan cheers , моят мискет още не е дошъл, но пък днес си взех това:


Хареса ми, има приятен аромат на ябълки и канела,чиа семената също ми допаднаха...бих си го купила пак  Simple Smile

  *****************************************************************************
Kод за отстъпка 5$   LAV475

Линк към безплатните мостри_код_LAV475
Таблица за препоръчителния дневен прием на омега-3 в мг

**********************************************************************

# 768
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Момичета  Hug благодаря много, че се включихте по темат за бюста  Hug ще си го оставя да е толкова прекрасен  Hug колкото е  Mr. Green

didka_80 - миналото лято си взех чисто кокосово и кокосово с жожоба (студено пресовани, без химия в извличането, без добавени оцветители и аромати), ползвах ги  newsm78

според козметолозите ползването на масла преди шампоана се обезсмисля, защото не прилепват и после той отмива всичко  newsm78

пробвай  newsm78 , ако ти действат добре - ползвай ги - имай предвид, че свалят боята (всички масла, не тези конкретно)  Peace

не знам каква точно цел имаш  Hug косата определено няма нужда само от масла, особено, ако е и третирана  Peace

# 769
  • Мнения: X
jaki75, Една капсула от Кофата е 1000 мг рибено масло:))))

Не е ли 2000 или аз нещо не чета етиета както трябва? newsm78

# 770
  • София
  • Мнения: 35 951
jaki75, Една капсула от Кофата е 1000 мг рибено масло:))))

Не е ли 2000 или аз нещо не чета етиета както трябва? newsm78

Рибеното масло  е 2гр.,  а Омега 3  е  680 mg  /за 1 капс.от Кофата/


Fish Oil Calculator
 
 Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com:   YUL919

Последна редакция: сб, 06 авг 2011, 08:01 от denis_d

# 771
  • София
  • Мнения: 229
http://www.iherb.com/Now-Foods-Multi-Food-Complex-For-Women-80-Tablets/21113?at=0
Тези витамини от намалените добри ли са? Чудя се за зимата искам да взема някакви.

код 5$-GOG429

# 772
  • София
  • Мнения: 35 951
http://www.iherb.com/Now-Foods-Multi-Food-Complex-For-Women-80-Tablets/21113?at=0
Тези витамини от намалените добри ли са? Чудя се за зимата искам да взема някакви.

код 5$-GOG429

Добри са


  Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com:   YUL919

# 773
  • Мнения: 14
jaki75, Една капсула от Кофата е 1000 мг рибено масло:))))

Не е ли 2000 или аз нещо не чета етиета както трябва? newsm78

Рибеното масло  е 2гр.,  а Омега 3  е  680 mg  /за 1 капс.от Кофата/


Fish Oil Calculator
 
 Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com:   YUL919

Serving Size: 2 Softgels

за 2  капс.от Кофата  Peace

# 774
  • София
  • Мнения: 210
ina21, Pinko и други по-компетентни : за проблема с мъжа ти ми се върти в главата, че съм чела в темата за ензимите , че не е добре да се приемат с лекарства, разреждащи кръвта и много трябва да се внимава. Все пак по-компетентните да обяснят по-добре.

# 775
  • Мнения: 390
ina21, Pinko и други по-компетентни : за проблема с мъжа ти ми се върти в главата, че съм чела в темата за ензимите , че не е добре да се приемат с лекарства, разреждащи кръвта и много трябва да се внимава. Все пак по-компетентните да обяснят по-добре.
  bouquetСигурно е така. Ако може Пинко да даде съвет - дано да не съм нахална.  PraynigВ момента освен Аспирин тромбо SR не пие нищо друго.

# 776
  • София
  • Мнения: 1 326
ina21, Pinko и други по-компетентни : за проблема с мъжа ти ми се върти в главата, че съм чела в темата за ензимите , че не е добре да се приемат с лекарства, разреждащи кръвта и много трябва да се внимава. Все пак по-компетентните да обяснят по-добре.
Самите ензими също разреждат кръвта и заедно с лекарствата има голяма опасност от кръвоизлив/загуба на кръв....


  *****************************************************************************
Kод за отстъпка 5$   LAV475

Линк към безплатните мостри_код_LAV475
Таблица за препоръчителния дневен прием на омега-3 в мг

**********************************************************************

# 777
  • Мнения: 426
Момичета много искам да си взема тези http://www.iherb.com/Country-Life-Maxi-Hair-90-Tablets/1714?at=0
Мога ли да се комбинирам с някой,който ще поръчва след 15-и.От Варна съм

# 778
  • Мнения: 390
Bobka,   bouquet Но лекарствата ги пи, когато имаше проблем януари/февруари. Сега само Аспирин тромбо SR.  Искаме да не се стига до операция и затова ензимите да помогнат.

# 779
  • Мнения: 90
Bobka, PinkPanther благодаря много   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт