Отговори
# 780
  • Мнения: 5 647
Имате ли някакви отзиви за този колаген + хиалуронова киселина?

За днес има ли актуален код за първа поръчка и код за мостри?

Благодаря.

# 781
  • София
  • Мнения: 388
Caipirinha , код си избираш който искаш от публикуваните в темата, само че отстъпката е само при първата поръчка. А безплатните мостри са тук:

http://www.iherb.com/Free-Samples

само че в една поръчка може да сложиш само една (следващите вече не са безплатни).



Код за 5$ отстъпка при първа поръчка в iHerb: VET574

# 782
  • София
  • Мнения: 1 326
Caipirinha ,Този колаген го пия от 2 дена и още не мога да дам отзив. Всички промоции са тук

  *****************************************************************************
Kод за отстъпка 5$   LAV475

Линк към безплатните мостри_код_LAV475
Таблица за препоръчителния дневен прием на омега-3 в мг

**********************************************************************

# 783
  • София
  • Мнения: 35 951
jaki75, Една капсула от Кофата е 1000 мг рибено масло:))))

Не е ли 2000 или аз нещо не чета етиета както трябва? newsm78

Рибеното масло  е 2гр.,  а Омега 3  е  680 mg  /за 1 капс.от Кофата/


Fish Oil Calculator
 
 Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com:   YUL919

Serving Size: 2 Softgels

за 2  капс.от Кофата  Peace
Peace

# 784
  • Мнения: 5 647
Благодаря, Бобка Simple Smile Вече го поръчах, пък да видим кога ще дойде.

Последна редакция: сб, 06 авг 2011, 14:11 от Caipirinha

# 785
  • София
  • Мнения: 5 193
Пристигна ми гелчето за измиване на лице на Нутрибиотик, за което говорихме, поръчан на 26.06. Пробвах го, мирише леко на пластмаса (уж няма миризма), но иначе се пени хубаво и не изсушава лицето.  Peace


Код за 5$ отстъпка при първа поръчка - EVA120


# 786
  • София
  • Мнения: 1 326
Bobka,   bouquet Но лекарствата ги пи, когато имаше проблем януари/февруари. Сега само Аспирин тромбо SR.  Искаме да не се стига до операция и затова ензимите да помогнат.
ina21, в повечето случаи, производителите на ензими предупреждават на етикетите да не се приемат дори с аспирин. Ето тези например :http://www.iherb.com/Source-Naturals-RejuvenZyme-120-Capsules/7936?at=0

Warnings Do not take if you are pregnant, may become pregnant, breastfeeding or if you suffer from any gastrointestinal disorders such as ulcers. Consult your health care professional before taking this product if you are taking any drug that affects blood coagulation such as prescription vitamin K, heparin, warfarin (coumadin) or aspirin.

  *****************************************************************************
Kод за отстъпка 5$   LAV475

Линк към безплатните мостри_код_LAV475
Таблица за препоръчителния дневен прием на омега-3 в мг

**********************************************************************

# 787
  • Мнения: 0
Благодаря много на а.l.e.n.a за отговора.Страхотно е,че има такова място,където човек да получи пълна инормация,за всичко,което го интересува.Преди да попадна на тази тема не можех да си позволя много от хранителните добавки,които пия сега.Благодаря ви.че сте тук и помагате на много хора да се ориентират в сайта.Особено на такива,като мен които не знаем дори английски.Още веднъж едно голямо БЛАГОДАРЯ.

# 788
  • Казанлък
  • Мнения: 903
valpan, миксера ме заинтригува! Плодове (нарязани)  с течност може ли да разбива, или е само за прахчета разни? И за фрапе става ли?

cveta3, не става за разбиване на плодове, само за течни неща- шейкове,сосове,омлети и т.н. Сигурно става и за фрапе.
Лек е,работи с батерии и е много удобен. Аз досега разбивах протеини с шейкер ръчно или с един гръцки уред за фрапе. Този ми е много по-удобен. Тук се вижда по-добре какво представлява: фото. А това е смес от семена чиа с ябълки и канела, наистина е вкусна,добавям я към закуските.  Peace

Код за 5$ отстъпка при първа поръчка в iHerb DUR632

# 789
  • София
  • Мнения: 388
valpan, благодаря за отговора.

I see you, прочетох статията за колагена. Излиза, че колаген и желатин не е едно и също. Има ли в сайта колаген на таблетки? И вероятно трябва да се проверят съставките му? Кои са най "правилните"  Embarassed ?

По-добре си вземи АК - от които се синтезира Колаген. Колагена е голяма молекула - приет пер ос се разпада на АК - освен това  той не отива там където 'трябва' /или ти се иска/ колаген. Simple Smile


 Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com:   YUL919




В такъв случай тези стават ли:

http://www.iherb.com/Dymatize-Nutrition-Super-Amino-4800-mg-325- … aplets/25714?at=0

и изобщо има ли смисъл, щом не спортувам?


Код за 5$ отстъпка при първа поръчка в iHerb: VET574

# 790
  • Мнения: 1 655
Направих втората си поръчка от сайта. Поръчах крем за лице. Серума който беше много препоръчван така и не се е появил още.
Взех си и този балсам за коса след дълга чуденка каква маска да си купя.
Добавих и мостра за крем за около очи. Купих още и паста за зъби.
Ще дам отзиви когато ги получа Peace.

Код за отстъпка 5$ при първа поръчка ODO113

# 791
  • София
  • Мнения: 35 951
 cveta3   по принцип стават, но употребата на АК просто така е нож с две остриета.
Тези са добри, съдържат и ВСАА /АК с разклонена верига - идеални за трениращи/ - макар и не в съвършенните пропорции. Simple Smile
От Ак се синтезират всички протеини в тялото, вкл. и колаген, - не може ако приемаш АК да се синтезира само колаген /както ни се иска/. Ако кол-то на АК е повече от необходимото за момента - ще качиш кг. , ще се 'омазниш'.
За да няма такива проблеми - вземай минимална доза, като приема на АК да замества едно хранене.
При АК няма точно определени дози - всичко е много индивидуално.
Според мен повече от 4 капс. на ден не трябва да приемаш - ако са повече може да качиш кг., особено ако не тренираш.
Лош симптом е, ако започнеш да задържаш вода /за отичаш, да се подуваш/
Ако урината ти стане тъмна  - от АК е /по точно от ВСАА/

Приемай ги с вит.С 

  Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com:   YUL919

# 792
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
това ми беше много интересно да прочета  newsm78

аз си взех 1 буркан с микс АК - именно - защото се чудех с тренировките - даи не си създавам недостиг, а тренирам всеки ден по 1 час интензивно и като добавим още 3-4 часа интензивно двигателно натоварване с ангажименти .......

пише по 4 капсули на ден, аз пия по една  Peace
обаче от скотро вземам и 1 мерителна лъжичка колаген тип 1 и 3  newsm78 тр newsm78ябва да си ревизирам дозите  newsm78

имате ли идея с потта, какво се губи - имам предвид обилно потене при аеробни тренировки, когато потта е обилна и тече и това е през ден, съпроводено с пиене на литри вода - ежедневно  newsm78

# 793
  • Мнения: 41
     Моля за малко помощ. Снощи се наложи да отидем спешно на ветеринар, защото в урината на кучето имаше страшно много кръв. Оказа се, че има много големи нива на протеин в бъбреците. Докторът каза, че не знае дали ще се оправи и доколко са увредени, понеже сега и слага някакви инжекции, и на по-късен етап ще и вземат кръв за да знаят със сигурност. Може ли да ми препоръчате нещо подходящо от сайта, за нея.

     Освен това е старичка вече, трудно се изправя и казаха, че мускулите и не са в добро състояние. Гледах това- http://www.iherb.com/Thorne-Research-Animal-Health-Arthroplex-Mu … psules/35100?at=0, но не съм много сигурна, че е точно за този проблем. Ако има още нещо което може да ми препоръчате, защото аз не мога да се справя?



П.П. Кучето ни е ирландски сетер и е на 12 години.


                                                    Код за 5$ отстъпка-AVA527

# 794
  • София
  • Мнения: 35 951
a.l.e.n.a   чрез потта се губят най-вече минерали / Са, фосфор,хром, цинк, мед, желязо, магнезий и т.н./
Загубата на водоразтворими витамини /гр.В или  вит.С напр./  дори при екстремни натоварвания е минимална
Заради потта не е нужно да увеличаваш дозата на витамините и минералите  Simple Smile /според мен/


ПП. Може да ползваш изотонични напитки  / с минерални соли/ Simple Smile   - те са хипо /слабо минерализирани/ и хипертонични /силно минерализирани /


 Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com:   YUL919

Общи условия

Активация на акаунт