Имам един нелеп подарък вкъщи, но трябва да се снима за да се разбере защо не го харесвам. Нито да си го оставиш, нито да го хвърлиш защото е грехота-розова иконка, моля ви се. Мда, любимата ми поредица подаръци-с религиозна насоченост.
Поне, ние, които си обсъждаме тук да не попадаме в нелепа ситуация после нас някъде да обсъждат, че сме подарили някакви безумия.
А розова икона може да ме докара да дълбок ступор с коматозни елементи.
Богиня, съгласна с теб. Аз също бих оценила повече простичък подарък, но подходящ, дори и лично изработена картичка, за която някъде назад се коментираше, отколкото нещо супер скъпо, което не бих оценила...ей на примера с алкохола, ако ще и 30 год уиски да ми подарят ще ми е все тази.
Препоръчани теми