Най-нелепият подарък

  • 323 377
  • 3 091
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 674
На нас са ни подарявали шампанско за раждането на детето. Със сигурност аз не бих отишла да си купя в магазина сама такова класно. Ние също им върнахме жеста с шампанско. Много мило  от тяхна страна. Не им се разсърдихме. Laughing Подарявали са ми вино за рожден ден, но ти не пиеш и ги гледаш под друг ъгъл нещата. Laughing


Имам един нелеп подарък вкъщи, но трябва да се снима за да се разбере защо не го харесвам. Нито да си го оставиш, нито да го хвърлиш защото е грехота-розова иконка, моля ви се. Мда, любимата ми поредица подаръци-с религиозна насоченост. Laughing Това в моята лична класация води челното място за неудачен подарък.

# 286
  • Варна
  • Мнения: 25 901
...алкохол не пия под никаква форма, без изключения.
Ами нормално е в такъв случай да не долюбваш подаръците, свързани с вино и да не ги разбираш. На мен примерно биха ми харесали, но аз обичам вино.

# 287
  • Варна
  • Мнения: 1 734
...алкохол не пия под никаква форма, без изключения.
Ами нормално е в такъв случай да не долюбваш подаръците, свързани с вино и да не ги разбираш. На мен примерно биха ми харесали, но аз обичам вино.
\Това съм го пропуснала в бързината. Тогава си си в правото да се дразниш от винени подаръци. Peace

# 288
  • Варна
  • Мнения: 1 734
Ооооо, да, Цонна, как пропуснах да спомена иконите. Няма по-гнусно и кичозно произведение, което да ме дразни толкова много. Не разбирам от какъв зор ще ги подаряваш на хора, които не са демонстративно църковни и религиозни.

# 289
  • Мнения: 4 299
E kакво толкова се дразните на виното? Даже и да не пиете все ще се завърти някой гостенин у вас, който пие. Приемете го като пари в пликче, които сте похарчили в супермаркета.

# 290
  • Мнения: 326
Приемам нежелани подаръци под формата на вино  Flutter

# 291
  • Мнения: 2 674
Ооооо, да, Цонна, как пропуснах да спомена иконите. Няма по-гнусно и кичозно произведение, което да ме дразни толкова много. Не разбирам от какъв зор ще ги подаряваш на хора, които не са демонстративно църковни и религиозни.

Дадох си фотоапарата на майка ми и не е при мен за да снимам. Този кич не може да се опише с думи. Laughing Подаръкът е от моя братовчедка в Гърция, а както знаем там всички са много религиозни, та са решили, че ще ми е добре дошла иконката в розово. Crazy

# 292
  • Мнения: 2 810
Най-нелепият подарък е козметична серия от швейцарски хотел !!!!
Моя приятелка беше командировка в Швейцария и за подарък ми поднесе всичко,
което има в хотелската стая за еднократна употреба!!!!
Много неприятно ми стана - не съм очаквала подарък,но това надмина очакванията ми.
Впоследствие се оказа,че това приятелство е било едностранно.
По-добре нищо ,отколкото хотелски комплект.
Все още се чудя на подобна хрумка.

# 293
  • Мнения: 685
Хммм...я така както си приказваме все в негативи да вземем да спретнем 1 списък с подходящи подаръци  Mr. Green Естествено, че подходящо за едни няма да е толкова подходящо за други, но все пак нещо универсално Wink Поне, ние, които си обсъждаме тук да не попадаме в нелепа ситуация после нас някъде да обсъждат, че сме подарили някакви безумия.  Mr. Green

# 294
  • Варна
  • Мнения: 1 734
Анни, има много теми за подаръци по различни поводи.
Подаръкът винаги е индивидуален, защото дори и най-скъпата дизайнерска вещ е нелеп избор, ако не е подарена за конкретния човек.
В случая с МГМ. Тя едва ли ще оцени или ще се зарадва на едно вино. Пък ако ще да е $500 бутилката.
Аз, например, никак не бих одобрила подарък в розово Simple Smile А розова икона може да ме докара да дълбок ступор с коматозни елементи.

# 295
  • Майничка
  • Мнения: 14 234
...По-добре нищо ,отколкото хотелски комплект.
Все още се чудя на подобна хрумка.

О-о, зависи от комплекта. Отсядала съм в хотел от верига, които разработват собствена козметична серия с морска сол и водорасли и стандартния комплект в стаите включва мостри именно от тези продукти, включително кремчета, а също и шишенце с унисекс парфюм на Ермес. Такъв подарък с удоволствие бих потребила (не и подарила, ще си го ползвам сама). Laughing

# 296
  • Мнения: 2 674
Нещо такова, но розов обков: Mr. Green


http://www.littlethingsbaby.com/heshtebephfr1.html

И тази е класна, но при мен розовото е доминиращо.

Абе, трепач. Laughing Завиждате ми, знам.

# 297
  • Варна
  • Мнения: 1 734
Нещо такова, но розов обков: Mr. Green


http://www.littlethingsbaby.com/heshtebephfr1.html

И тази е класна, но при мен розовото е доминиращо.

Абе, трепач. Laughing Завиждате ми, знам.
Оооооооооооооооооооо,  Shocked потресаващо е.  Shocked Rolling Eyes Shocked

# 298
  • Мнения: 2 674
Оооооооооооооооооооо,  Shocked потресаващо е.  Shocked Rolling Eyes Shocked

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 299
  • Мнения: 685
 Peace Богиня, съгласна с теб. Аз също бих оценила повече простичък подарък, но подходящ, дори и лично изработена картичка, за която някъде назад се коментираше, отколкото нещо супер скъпо, което не бих оценила...ей на примера с алкохола, ако ще и 30 год уиски да ми подарят ще ми е все тази.
Айде вино обичам, бих пийнала, но не бих могла да го оценя...за мен лично вино от 5лв и вино от 500 лв едва ли биха имали толкова различен вкус  Blush

п.п.
Те си падат по кича там явно...тази дори не ми изглежда чак толкова  Laughing
Но пък бутни я в някой гардероб и толкова и аз не бих могла да я изхвърля  Confused

Гери, съгласна за козметичните комплекти, верно, че не са най-подходящ подарък, освен ако не ми го дадат ей така м/у другото, просто примерно приятел/роднина, който няма на кого да го даде, но си го е взел и решава да го даде (не подари) на мен, ами...не бих се обидила.
Всъщност аз май съм бая дебелокожо същество  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт