Имена с красиво значение

  • 73 241
  • 132
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 115
Мимина,тебе чаках да се включиш Hug

Ерика и Грета са хубави,но значенията им не ми допадат...Знам,че на някой може да му се стори тъпо,че гледам значението на имената,но просто така го чувствам отвътре и така и правя.Искам да имат хубави и силни значения. Peace

Мммм,да..Елиза и Адела ми харесва Heart EyesИ значенията на двете са хубави.Сега четох,че Адела означава топлина.

Хана ми харесва BlushИ значението също.Ама Матея нещо... Rolling EyesКакво означава?

И на мен Оливия ми харесва повече от Ливия,обаче четох,че Оливия означавало вид маслина Rolling Eyes,докато Ливия е с по-хубаво значение.

Илейн и на мен ми харесва много...Но наистина се получава повторение на буквичката с името на едната кака,обаче...не смятам,че е голям проблем...Ще търся сега повече имена с други букви,но все пак ще имам предвид и тези...

Саня не е лошо...ама не знам с какво бих го комбинирала.

Диди,не че съм ги зачеркнала,просто много често срещани са... Confused

А Диана какво означава? Rolling EyesИ пак да питам-Ралина допада ли ви,или....
Еее,пропуснах Луиза...то също много ми харесва.

# 31
  • Мнения: 399
Луиза е страхотно! Peace
Аз съм чувала,че Адела значи благородна,но не претендирам достоверност! Peace
Ралина е сладурско,да...но някак не ми се "вързва" с имената на каките-не,че е обезателно,де... Crazy Laughing

Извадих си "бремелинското" календарче-въртях,броях и установих,че термина ти трябва да е в началото на януари и ако близначките се появят по-рано около Коледа можеш да ползваш Ноела в комбинация с Христа примерно... Rolling Eyes

...през уикенда бях на минипочивка в Поморие сама -без мъж и без деца Mr. Green и сега милото като ме видя да въртя бремелинското календарче изсумтя "ти к'во изчисляваш...да не си прихванала тия дни?"  hahaha ooooh! Crazy Mr. Green

# 32
  • Мнения: 115
Мимина,да...Термина ми е за началото на януари,обаче по всяка вероятност ще се родят декември,защото ще е секцио. Peace
Ноела не е лошо,но бих го използвала само ако има изненада по Коледа и Бъдни Вечер...и може би,бих го комбинирала с Христеа Rolling Eyes Rolling EyesАма това ще е някаква непредвидена ситуация и не искам да го мисля много-много. Peace

А за Адела...сега потърсих и наистина го има и с това значение...Но те и двете ми харесват,така че...

А Луиза аз бих го комбинирала с Елиза...или много римувано звучи? Rolling Eyes

...през уикенда бях на минипочивка в Поморие сама -без мъж и без деца Mr. Green и сега милото като ме видя да въртя бремелинското календарче изсумтя "ти к'во изчисляваш...да не си прихванала тия дни?"  hahaha ooooh! Crazy Mr. Green

Горкия човечец...сигурно се е поуплашил hahaha

Абе и Елла ми харесва,ама...не ми харесва с двойно "л",пък иначе прилича на ела като...елха или на глагола ела...Ама значението е готино.

Уфф,успокоявам се,че има време...Трудна работа е да мислиш имена ooooh!

# 33
  • Мнения: 399
...Трудна работа е да мислиш имена ooooh!
Как трудна,бе?!Много е приятно даже...особено на чужд "корем"!  Laughing

Елиза и Луиза доста се сливат,да...но на мен това пък ми харесва! Heart Eyes

Христеа - чудесно! То за мен колкото повече гласни,толкова по-чудесно! ooooh! Crazy Laughing

# 34
  • Мнения: 399
Понеже Илейн ти хареса започнах да мисля имена с "Б",че да изравня позициите... Laughing
Илейн и Беата  Heart Eyes
Беата означава благословена! Peace

# 35
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Матея значи "дар от Бога", аз го предложих малко по-напред  Embarassed  Grinning . Ралина на мен ми харесва, нищо, че не е съвсем в тон с Ивон и Бела, дори комбинацията Ралина и Елиза ми звучи много добре. Диана е древноримска богиня на лова, отговаря на древногръцката богиня Артемида. Ако споменаваме Коледа, бих предложила евентуалното бъдещо име на евентуалната ми племенница   Praynig - Натали.
ХУбава е наистина идеята куклите да са с първи букви И и Б като каките, но ми е много трудно да измисля красиво женско име с Б, различно от Бела и да не е много дълго.  Grinning  Междудургото аз не бих избрала Елла, именно заради каката Бела, прекалено сходни са ми, но това си е само мое лично мнение.  Peace

# 36
  • Мнения: 1 797
Матея, Паола и Лорена са моите предложения Hug

# 37
  • Мнения: 81
Елиза и Луиза са прекрасни имена  Heart Eyes
Но не знам какво означават

# 38
  • Мнения: X
Адела и на мен ми допадна много ! Предлагам
Емма и Адела ! В началото на темата беше споменала , че ти Харесва името Ема Simple Smile Аз го обичам с двойно М.
А , Елеонора щом ти е дълго тогава Елеанор или Еленор , ама май дълги идат  Thinking
Харесвам и името Алис/Алиса, четох в руски сайт хубави неща за това име!

# 39
  • Мнения: 115
Мимина,с буквата Б,освен Бела има само още 2 имена,които ми харесват и те са Бетина и Беатрис(горе-долу).

Ройс,хубаво е значението на Матея,ама нещо не мога да го възприема това име,не знам що така ConfusedА Ралина и на мен ми е много сладурско,ама като че ли ще отпадне от списъка с възможностите Grinning
А за Елла и Бела си права,не се бях сетила...В този случай и Елла отпада. Peace

Лорена не е лошо...
Мелиа,Елиза означава "клетва пред Бог","Божия милост".А Луиза означава "Царствена" Peace

Ема отпада и то PeaceА Алиса какво означава?

# 40
  • Мнения: 181
Жаклин и Мариса

# 41
  • Мнения: X
sweet_monii - според един сайт Алиса от гръцки означава истина, от латински означава бряст. Има имен ден на Цветница. Според руски сайт "благородна".

А, една малка Анна ?  , която означава благодат Simple Smile
Жана - В превод от староеврейски означава „Божия милост“.

# 42
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Мони, ще ми е много интересно да видя накрая анкетата, като си избистрите между кои имена се чудите.  Grinning

# 43
  • някъде по морето
  • Мнения: 813
Предлагам  Луиза и Доротея(божи дар) - любимите ми имена!!

# 44
  • край морето
  • Мнения: 44
Ето и моите предложения:
Анна - благодат
Антония - безценна
Алина - румена, здрава
Ева - даряваща живот
Елена - светлина
Катерина /Катрин/ - чиста, непорочна
Карлота Heart Eyes - /идва от Шарлот, а то от Чарлз/ - значението е боец
Каролина - кралица
Лилия - цветето
Луиза - светлина
Мина - св. Мина, закрилник на семейстовото и децата
Моника - единствена
Нора - светлина
Наталия - рожденна
Радост
Ралица - цветето
Тара - звезда / индуска богиня на звездите
Теодора - дар от Бога

Последна редакция: пн, 25 юли 2011, 13:27 от Deny83

Общи условия

Активация на акаунт