Добре устроен живот

  • 5 142
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 135
Интересни постове.  Peace
Касита...добре устроения живот на първо време се намира на всички ни в главите!!!
Може всичко да има, може материално и финансово всичко да е на макс...но настройката за добре устроен живот да клони другаде...всеки сам преценява какво е да живееш добре.
Лично, не ми пука как живее комшията, не ми пука че има вили, коли и тем подобни бъзикни...пука ми само и единствено за моето семейство...най важното е да са нахранени, измити, облечени по своя си вкус и желание...и да са доволни от това което имат...защото има и две, има и двеста.
То пълно щастие никъде няма, но пък стандартите на всички ни са различни...всеки се стреми да живее по добре при възможност..но при невъзможност е номера да се чувстваш добре устроен!!!!
Та според мен всичко е в главите ни, в нагласата да оценяваш това което си постигнал и да не се срамуваш че си по зле от останалите!!! Peace

# 61
  • Мнения: 102
Ех, exence, недей така. Можеш ли да потърсиш начин спреш тоя страх, да на те тормози?
Както казах, по - силно е от мен.Явно съм такъв човек по натура, вечно невярващ, но с годините просто свикваш да живееш със себе си Simple Smile

# 62
  • Мнения: 627
риенето на тор не вреди по никакъв начин на ищяха за флирт, ама никак. Рил съм, повярвай ми...
Joy Не само, че ти повярвах, направо развихри въображението ми, да знаеш! Joy

ПП. Градината ви е наистина чудесна, котаракът също. Колко му трябва на човекът всъщност...

Общи условия

Активация на акаунт