СПОДЕЛЕТЕ 165

  • 28 345
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 608
   Роси, за да ти помогне овца за заспиване не трябва да я броиш, а да ти падне на главата  Laughing
Нищо няма да споделям, освен желанието да успея да направя нещо.
И стис палци за нуждаещите се.

# 16
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И аз май ще сядам да уча. Френски (Жозо, къде си?)
Преди това обаче сигурно ще трябва да сложа слухов апарат.

Василис, трябваше да я насочишх към Ковачевица.
Въпреки, че пътят дотам може да отчае и най-големия ентусиаст Stop

# 17
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726


На дърти години е отврат да седне човек и да учи,учи...

Нали? Нали? Ехаааа не съм сама.
Ще допълня с мощно Ураааа! По стар български обичай се зарадвах, че не съм сама в мъката.  Mr. Green Не мога и не мога да се концентрирам да довърша последната магистратура, а срокове текат и изтичат  Sad. На времето една гледачка ми предрече две висши образования, аз се хилих на предсказанието и виках дали и едно ще завърша, ама ще се окаже права. Третото ми се опъна и то от демотивация.

На Естер пожелавам шведско кралско изкарване.  Hug
На Азазел стискам палци.

# 18
  • Мнения: 6 993
Ковачевица ВЪОБЩЕ  не ми хареса. Много overrated. Повече ми хареса Лещен.

На врачка не съм ходила. Девойката ми в Пловдив обаче ходи и аз я чакам да се сбъдне нещо, та да ида и аз да видя  Joy hahaha Ма досега не се е сбъднало.

# 19
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Ако не се спре по някакъв начин процесът, Лещен ще заприлича на една съща Ковачевица много скоро. А е невероятно място. Пак ми се приходи.
И едно друго село има там, малко off the beaten track,Имелда беше писала за него преди време, а миналата година кака ви се намъкна единолично по пътеката през гората , Долен се казва. Няма да го препоръчвам,че ще вземат и там да полазват...

# 20
  • Мнения: 6 993
В единственото място за обед, което видяхме в Ковачевица, дочухме клюки от местни, че повечето къщи имат много наследници и тия наследници не могат да се разберат какво да правят с имота, за това всичко така се разпада и изгнива.
Много ми хареса там как е реставрирано училището.

# 21
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Ковачевица, Лещен плюс Рибново и Добърско са ми в програмата за следващата седмица. Хубави - лоши, планирала съм ги.  Simple Smile

Драго ми стана да прочета хвалбата на Василиса за Етнографския музей в Добрич. Там моята най-добра дружка от студентските години е главен уредник на целия комплекс не само по длъжност, но и по душа.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Стискам палци на двете принцеси Simple Smile!

Споделям, че не се разбираме никак с жегата и искам да е есен вече....

# 23
  • Мнения: 2 891
Нотар е станал баща.  Mr. Green
На Ивайло, вчера сутринта.

Ха, още един Ивайло  Grinning Живи и здрав да е!

# 24
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Стискам палци на Азазел, въпреки че може вече да е отминала необходимостта.

Споделям, че в упоритостта си да приучвам благоверния отново да обядва всеки ден (не че ще се стопи, ако пропусне, ама вечер една салатка не му стига и всичко се трупа, трупа... Mr. Green), накрая стигнах до вековно изпитаната практика с кутия храна за обед.  Сега остава да измисля как да контролирам консумацията й, че е тъпо да му цъфна в кабинета и да обявя: "Инспекция, отваряй хладилника!".

# 25
  • Москва
  • Мнения: 164
Благодаря на всичи ви. Дано с усилията и положителната ви енергия се стигне до добър резултат.  bouquet

На мен ми хареса експозицията в Орешака. А жената,която беше в първата зала разказва много интересно и обстойно.

# 26
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Може би съм с криви впечатления от Ковачевица, защото я гледам през очите на една колежка (между другото, внучка на Димитър Арнаудов), при която ходя там.
Поддържа си къщата, но със 120 лв. пенсия и дребни хонорари от интервюта и рекрутиране не може да направи кой знае колко. Добре, че и двете и деца са в Германия и дават по някое рамо от време на време.

# 27
  • Мнения: 488
Море. Слънце. Пясък. Вятър. Облаци в синьото небе.
И детски писък: "Мамооооо, мамо, мамоооо!"
Почивка, а?

# 28
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
Хихи, почивка - ама друг път  Grinning
Благодарна съм, че е сезонът на плодовете.
Е така да съм, когато искам да отслабвам, цена няма да има  Mr. Green

# 29
  • Майничка
  • Мнения: 12 582

Ленив отговор: "Иди кажи на тати" не върши ли работа? Wink

Общи условия

Активация на акаунт