Кога един мъж нарича една жена...

  • 26 457
  • 142
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 947
 Joy
Малко ми е странно да си обяснявам шегичката, ама дано и момето не се е разсърдило - знаеш си ме, лиготя се  Peace

# 76
  • Мнения: 1 174
Ама кой бременен, че да носи?
Уф, разберете, тая  седмица по изключение съм почти нон стоп тук...

Превод: мацката казва, че нарича много добър приятел на мъжа си "секси" и я бъзикат, че си пада по него, тя казва, че "май" няма нищо от негова страна, ама после направи каламбур с това "май" като месеца "май" и продължи, че може и юни да е т.е. все пак не се знае.
После Вилико каза, продължавайки бъзика за месеците от годината, че всъщност ще се разбере февруари, щото май месец забременяване + 9 месеца /щото хората износват за толкова бебетата/ = месец февруари.
Пък мацката казва: и миналия февруари се видя и този се видя демек - ако имаше нещо, все за толкоз време щеше да се разбере  Laughing
Изясних ли нещата ?  Grinning

Е, то докат го напиша-а-а ... и той охлюва избяга  hahaha

# 77
# 78
  • Мнения: 2 401

Е, добре. Аз питам, щото ми се е случвало таквоз нещо.
Иначе и аз мисля, че за лигавене става дума. Повечето мъже са пънове и не обичат да изразяват нежни чувства.

# 79
  • Мнения: 5 370
Ох....
Покорно благодаря за превода!
(изтървала съм играта на думи за май и юни)

# 80
  • Мнения: 7 947
Ох....
Покорно благодаря за превода!
(изтървала съм играта на думи за май и юни)

Ми внимавай бе, нали си в болничен, ква работа имаш, милоJoy

# 81
  • Мнения: 5 370
Миииии, ква, никва, освен че вардя дали водата е дошла! ooooh!

# 82
  • Мнения: 7 947
Миииии, ква, никва, освен че вардя дали водата е дошла! ooooh!

От къде ти идва твоята?

# 83
  • Мнения: 5 370
Ремонт бе, ПИЛЕ, ремонт, ЗЛАТНА, планов ремонт у квартала.

Е не съм ли по темата! Laughing Laughing

# 84
  • Мнения: 7 947
Аз първа бях по темата пък  Crossing Arms


Ремонт бе, ПИЛЕ, ремонт, ЗЛАТНА, планов ремонт у квартала.

Е не съм ли по темата! Laughing Laughing

Оооооооо, котьооо, не ти е лесно - форума и без вода!

# 85
  • Мнения: 10 547
Загубихме се в превода, май? Simple Smile Но февруари си е февруари, тогава имам РД и сексито подобаващо се отчита подаръчно. Simple Smile Аз това имах предвид.

# 86
  • Мнения: 7 947
Загубихме се в превода, май? Simple Smile Но февруари си е февруари, тогава имам РД и сексито подобаващо се отчита подаръчно. Simple Smile Аз това имах предвид.

Кой това - приятела на семейството ли? Сега аз не съм в час май...

# 87
  • Варна
  • Мнения: 957
Загубихме се в превода, май? Simple Smile Но февруари си е февруари, тогава имам РД и сексито подобаващо се отчита подаръчно. Simple Smile Аз това имах предвид.

А аз реших, че нещо около 14 февруари и се върти на Вилико, а тя термин изчислявала...ох, тез' дни е голяма забава Joy

# 88
  • Мнения: X
Откъдето и да го погледнеш,дразнещо е някакви льольовци да те наричат с тъпи,лигави определения.Щото ги мързи да мислят....
Един само се опита да фамилиарничи ,но аз му "върнах жеста",като започнах да го наричам пухче  ...След 3-4 "пухче"-та , спря да мечи...... Joy
Явно не му хареса "камъка по неговата глава" ...... Mr. Green

# 89
  • Мнения: 2 401
Един само се опита да фамилиарничи ,но аз му "върнах жеста",като започнах да го наричам пухче  ...След 3-4 "пухче"-та , спря да мечи...... Joy

 Laughing  А така.

Общи условия

Активация на акаунт