Кога един мъж нарича една жена...

  • 26 457
  • 142
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 370
 Laughing Laughing Laughing

Оххххх, Мооон, това ше си го копна и пейстна на едно друго място, мноооооого ми хареса !
Не, в случая става въпрос за доста добре познаващи се, при които в един момент мъжът започва да използва подобни обръщения.

# 106
  • Мнения: 2 401
Тогава я забива.

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Щом не се е държал винаги така, а от един момент нататък е започнал, явно има нещо  Thinking  Whistling Какво точно цели обаче можем само да гадаем  Whistling

# 108
  • Мнения: 1 801
Когато един мъж се обръща по този начин към жена, значи фамилиарничи. Не търпя фамилиарни хора и вероятно бих приела такива обръщения като някакво омаловажаване на личността ми. Смятам, че е недопустимо това да се случва на работното място, пък  дори да е  съвсем невинно. Между близки приятели -  може.

# 109
  • Мнения: 2 401
Щом не се е държал винаги така, а от един момент нататък е започнал, явно има нещо  Thinking  Whistling Какво точно цели обаче можем само да гадаем  Whistling


Загорял е младежа, какво друго да има..

# 110
  • На остров
  • Мнения: 13 498
За работно място за мен е неприемливо и директно го казвам. Личното ми име е доста кратко и рядко някой се е опитвал да използва такав род обращения спрямо мен.

Въпроса ми е на мен точно обратен когато сте в  много близки отношения с мъж * съпруг, приятел, спътник и т.н. * и той почти не използва такива обращения как го възприемате?

# 111
  • Мнения: 7 947
Той ги ползва, без да ги за белязва, тоест без да влага нищо или ти ги ползваш към другите и той не забелязва или...?  newsm78

# 112
  • Варна
  • Мнения: 957
Абе, така погледнато, може и да му е трепнало нещо.

# 113
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз позлвам само и единствено спрямо него, а той много много рядко спрямо мен..знам че е тъпо да се тормозя за такива неща и са супер детински но ...просто ми се иска и понякога да чуя ..както са казали хората жените обичат с ушите си...

разбира се, той не позлва и спрямо никой друг такива обращения, просто начина на говорене му е такъв.

# 114
  • Мнения: 477
зависи кой на кой ги казва и как го казва, според мен!
Мен моЙто мЪж ми вика Пипилота  Laughing и е от любов  Two Hearts newsm76 Two Hearts

# 115
  • Мнения: 7 947
Аз позлвам само и единствено спрямо него, а той много много рядко спрямо мен..знам че е тъпо да се тормозя за такива неща и са супер детински но ...просто ми се иска и понякога да чуя ..както са казали хората жените обичат с ушите си...

разбира се, той не позлва и спрямо никой друг такива обращения, просто начина на говорене му е такъв.

В твоя случай просто му казвам - ейййййй, ще ти излезе ли пришка да ми кажеш нещо подобно мило и ти бе, може пък да ти се отблагодаря   Joy
Много често при нас действа именно тоя момент - на майтап, на шега - да си правим бележките... Wink

# 116
  • София
  • Мнения: 6 166
В твоя случай просто му казвам - ейййййй, ще ти излезе ли пришка да ми кажеш нещо подобно мило и ти бе, може пък да ти се отблагодаря   Joy
Joy  Ама и ти много мило му го казваш.

# 117
  • Мнения: X
Ами аз моя мъжец постоянно си го котьосвам и мечосвам, но не е никак машинално. Аз всеки път си го представям ту като мъркащ котарак, ту като нежен мечок или в най-честите случаи като някаква комбинация от двете. Яко ме избива лигнята само като го погледна.
Предполагам, че ако някой ден се съгласи да си вземем истинска котка, нещата ще се променят и ще си имам друг обект за лиготии и гмечене.

Иначе той обикновено се обръща към мен по умалително име и в редки случаи на умиление ме зайкосва.

# 118
  • Мнения: 2 674

Отдавна не бях чувала думата гмьечене Laughing

# 119
  • Мнения: X
Хихих, Гмьец, гмьеь, гъци-гъци-гъци, ой на мамааа. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт