Бриза морски ще прегърна и с бебче вътре в мен от морето ще се върна! - тема 70

  • 24 311
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 197
Дубрутруууууу
pospalancho  Hug Hug Hug
*starlet* в 16 седмица не би трябвало да се затруднят да ти кажат Peace
Kali_tod нищо не се знае - за съжаление е рано за тест - едва ли ще отчете нещо Rolling Eyes единствено кръвен може би би показал на този етап. търпение и се пази за всеки случай Praynig тази сутрин още не си станала с нетърпение чакам новини в графиката ти Peace
Sarnia с първата бременност имах зацапване в 4 седмица в дните в който трябваше да ми дойде, с втората сега имах такива в 8 и 12 седмица Crazy това което ми предписаха и в двата случая беше почивка, без вдигане на тежки предмети, но шпа и прогестеронов препарат / утрогестан или дуфастон/ не се шашкай - нормално е! спокойствие / знам колко е трудно!!!/ положителни мисли и задължително консултация с доктор Peace
силно стиснати палци на всички нуждаещи се, успех на ловуващите и прегръдки за другите Hug Hug Hug
желая ви усмихнат, вълшебен и позитивен ден Peace Hug Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 191
Atadar - че МНОГО БЛАГОДАРЯ!!! Успокои ме и ще спя спокойно. Утре (неделя) ще излежа и в понеделник ще им цъфна на клиниката... Утре вечер сме поканени на рожден ден на детенцето на наши приятели, но този път няма да лудувам и да танцувам с него, така че ще го докарам до понеделник някак си...Целувки и лек ден  Hug

На всички нуждаещи се  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 692
  • Мнения: 285
Sarnia,неискам да те плаша , но всяко едно прокървяване по време на бременност не е нормално. Моят спонтанен аборт започна така прокървя ми , после спря за два дни и после вече сериозно започнах да кървя ( това в 7 г.с.) . Също така имах леко кървене по времето когато трябваше да ми е цикъла , но се успокоявах , че това се случва и на много други жени. Така или иначе по това време живеех в Сащ а там са против използването на медикаменти за задържане преди 12 г.с
Момичета , ще си постна и тук запитването , защото в темата за ЧХГ неполучих съществен отговор на въпроса ми и се надявам някой тук да ми отговори Моля за помощ ! Тъй като съвсем се обърках в тези стойности и най-вече в това на кой ден от ову може да се прави кръвен тест. По мои наблюдения ову беше на 17-18 август. И в двата дни имах симптоми като на 18 бяха по-силно изразени. От години имам същите симптоми и смятам , че добре ги познавам. Сега не ми е ясно обаче от кой ден да започна да броя след овулационните дни от 17,18 или 19 ??? Също така навсякъде пише да не се прави кръвен тест преди 11 ден от ову . Означава ли това , че по-рано направения тест може да е некоректен ? Та да си призная днес(26 август) направих този тест и резултата е 1Uml (отрицателен), обаче сега като чета незная дали съм в 7 или 8 ден след ову .   Моля помогнете ми да си изясня възможно ли е да е прекалено рано и този резултат да не е коректен. Ех, Надеждата умирала последна казали хората ....

# 693
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Леле,Гризли,колко си права!Наистина надеждата умирала последна...
Благодаря ви,че ме мислите,но тази сутрин зацапването е още по-силно.Вече имаше и на тоалетната хртия... newsm78 Не знам от графиката какво може да се види - забелязала съм,че температурата ми спада чак след като ми дойде обилно,даже на втория ден...Явно този месец ще ми дойде ден по-рано просто.Не ми се беше случвало отдавна,но не е невъзможно все пак!
Как то и да е - ще го преживея пак.Явно нещо не е наред и ще стигна до Инвитро все пак...А този месец така хубаво си засякох О с два метода... Sad

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Добро утро, момичета! Лек и ползотворен ден   bouquet

pospalancho, честит мъж  Heart Eyes

*starlet*, стискам палчета за понеделник fingerscrossed и дано узнаеш прин или принцеса ще е  Heart Eyes

Sarnia
, определено не трябва да имаш зацапване, но не се шашкай. Обикновено знам, че се дължи на нисък прогестерон. Още в понеделник бягай на лекар, а днес почивай и може да пиеш превантивно 3х1 но шпа.

Kali_tod spoko

# 695
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Момичета,сетих се да ви питам нещо...
Тези,които ползвате Бейбиплана...в графата менструация има три възможни отговора:да,не и вьиделения (избор).Това последното не го разбирам много,но го посочвам,когато имам зацапване.Така ли трябва?Това ли значи? newsm78

# 696
  • София
  • Мнения: 1 197
Гризли съжалявам за това което си преживяла Hug никой не твърди че кървене по време на бременност е нормално Naughty но факт е, че такива мисли не помагат - дори напротив. в този момент това може да те срине Rolling Eyes относно кръвния ти тест многоооо е рано Rolling Eyes според мен, тъй като не знаеш със сигурност кога е била О брой от 19 като първи ден. което значи че днес е 8 ден. повтори теста след поне 3 дни - 31 поне Peace не се навивай 1 не е 0 но на този етап нищо не значи Rolling Eyes стискам палци Praynig
Kali_tod  Hug Hug Hug нормално е графиката да е различна Peace не се поддавай на такива мисли Praynig Praynig Praynig горе главата - дори да не е сега ще стане - ВЯРВАМ Peace
да правилно отбелязваш когато е зацапване се появява звездичка Peace

# 697
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
Sarnia, аз също съм на мнение, че трябва да се гледа сериозно на тези неща. Ако е само зацапване, най-вероятно няма проблем. При мен се получаваше неведнъж до 12-та седмица, но при всички случаи беше еднократно при забърсване - кафеникаво, а не червено. Ако продължи повече от няколко часа-половин ден, не оставяй така нещата. В отчетната темичка, в която аз пиша имаше мисля 2 случая на жени, които загубиха бебетата от самоуспокоение. Би могла, ако не можеш да се свържес лекар в момента, превантивно да почнеш да слагаш утрогестан вагинално, 2 пъти дневно х 2 примерно. Така ми казваха на мен. Аз го слагах до 8-ма седмица.
atadar, надявам се да си права и утре да разбера пола, а и дано всичко да е ок!
Кали, следя те и се моля все пак да не е цикъл.  Praynig
Сигма къде изчезна, на почивка ли е?

# 698
  • Мнения: 285
atadar,благодаря за отговора ! В никакъв случай неискам да плаша Сарния , но немога и да не споделя при мен до какво е довело кървене от този род. Искрено се надявам всичко да е наред и това кървене да не се повтори . Сарния как си днес , всичко наред ли е ?
Кали, съжалявам , но най-вероятно наистина цикълът ти просто подранява. Незная каква е твоята предистория и от колко време опитваш да забременееш , но искрено се надявам да не се стига до инвитро  Praynig

# 699
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Кали, съжалявам , но най-вероятно наистина цикълът ти просто подранява. Незная каква е твоята предистория и от колко време опитваш да забременееш , но искрено се надявам да не се стига до инвитро  Praynig

Ами след два месеца ще станат точно четири години.А от три години неспирно се мъкна по лекари и нищо...В началото откриха проблем - хиперпролактенимия,но със Достинекс вкарахме Пролактина в норми и още си го пия на съвсем малки дози.
Друго обаче не можаха да открият - уж всичко е наред,уж всичко е в норми!
Подали сме документи за инвитро и си чакаме реда.Към март догодина ще излезе нашият номер.Все се надявах до тогава да стане от самосебе си,но... newsm78

# 700
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
Кали, а спермограма правили ли сте?

# 701
  • Мнения: 146
Момичета аз не пиша често но ви следя редовно и стискам палчета за всички нуждаещи се  Simple Smile
Сега моля за едни стиснати палчета и за мен-по принцип днес не чакам Ц ,този месец имах леки неразположения бърза умора,постоянна санливост което ме накара да заподозра че се е получило.Преди малко направих тест ииии  EFP с бледа втора 4ерта но все пак я има много съм равалнувана сама съм вкъщи и няма на кого да кажа реших парво с вас да споделя.Дано всичко да е наред и след няколко дни 2 черта да е по наситена
Извинете ме за дългия пост

# 702
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
благовесна, бледата черта си е положителен тест! Честито! Най-важното е да следиш дали потъмнява. Ако всичко е наред би трябвало след 2 дни да е по-наситена.

# 703
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Момичета аз не пиша често но ви следя редовно и стискам палчета за всички нуждаещи се  Simple Smile
Сега моля за едни стиснати палчета и за мен-по принцип днес не чакам Ц ,този месец имах леки неразположения бърза умора,постоянна санливост което ме накара да заподозра че се е получило.Преди малко направих тест ииии  EFP с бледа втора 4ерта но все пак я има много съм равалнувана сама съм вкъщи и няма на кого да кажа реших парво с вас да споделя.Дано всичко да е наред и след няколко дни 2 черта да е по наситена
Извинете ме за дългия пост
Нищо му няма на поста ти...Бравоооо... newsm44 Как се радвам,когато прочета подобни новини.
Пожелавам ти всичко да е наред и да си видиш хубавата черта след ден два!

Кали, а спермограма правили ли сте?

Два пъти - и двата пъти перфектна! bowuu
Явно грешката е в моя телевизор!

# 704
  • Мнения: 146
Благодаря ви момичета,ох много съм развалнувана и цялата треперя,аз загубих парвото си дете февруари в 8 месец причините не ги откриха и сега с цялото си сърце се моля след 9 месеца да прегарна моята збадната мечта ,моето здраво бебче

Общи условия

Активация на акаунт