Бриза морски ще прегърна и с бебче вътре в мен от морето ще се върна! - тема 70

  • 24 252
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 285
Благодаря ви момичета,ох много съм развалнувана и цялата треперя,аз загубих парвото си дете февруари в 8 месец причините не ги откриха и сега с цялото си сърце се моля след 9 месеца да прегарна моята збадната мечта ,моето здраво бебче
Честито! Съжалявам за това през което си преминала , само мога да предполагам колко тежко ти е било . Желая ти лека и безпроблемна бременост !
Кали през много си преминала наистина и много се надявам скоро да можеш да гушнеш свое бебче !

# 706
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Мадам Тиква, добре дошла и съвсем скоро да си в някоя отчетна  Peace
Имам надежда, м.....а му на изпита, здраве да е  Hug
Сарния, не съм минала все още по този път, но аз ако съм на твое място досега сто пъти да съм звъннала на лекар  Hug
Кали, дано не си права, че е М  Praynig Но дори и така да е - имате още време да оправите нещата. Стискам силни, силни палци  fingerscrossed fingerscrossed и те прегръщам  Hug
Иначе и аз в Бейбиплан-а като имам зацапване отбелязвам това "вьиделения".
Благовесна, дано всичко този път е наред  Praynig Praynig Praynig И това да е компенсацията за всичко, което си преживяла - след 9 месеца едно здравичко бебе  Hug
Аз сега ви оставям и отивам да домакинствам  clean

# 707
  • Мнения: 1 172
blagovesna, ще стискам палци всичко този път да завърши благополучно!!! Praynig Praynig Praynig fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 708
  • Мнения: 3 794
blagovesna, тихичко честито  Hug При мен също на първият ден от закъснението втората черта беше бледа, но щом я има значи нещата са ясни. Пожелавам ти много лека и прекрасна бременност, а на финала да гушнеш здраво бебче  Praynig  bouquet

# 709
  • София
  • Мнения: 742
blagovesna, ТАКА СЕ РАДВАМ!!! Стискам ти силно палци оттук до прегръщането на прекрасното ти бебче, а и за след това!!!  Hug Hug Hug Ти си страхотна и много силна жена!!! Ще бъдеш чудесна мама!!!

# 710
  • Варна
  • Мнения: 7 147
На мен вече истински си ми дойде и корема започна да ме боли - и този месец го отписваме!
Понеже вече е 17.00 часа,трябва да го броя от утре,нали?Това за новата графика в Бейбиплана... newsm78
Значи ми избърза с един ден...
Е,нищо - другия път! Cry

# 711
  • Видин
  • Мнения: 685
Благовеста, много се радвам за теб и силно се надявам след 9м да се похвалиш със своята рожба.
Кали тод, съжалявам за МЦ Tired От утре си започни новата графика, аз миналия месец така направих Peace
Не съм се връщала по-назад, но да ви се похваля, че се записах да уча магистратура в Свищов специалност "Психология и поведение в управлението" Blush
Айде сега кой беше от Свищов, да е готов за кафе на 09.10. тогава ще идвам за един ден, а март ще е за 4-5 дни Mr. Green

# 712
  • Мнения: 1 501
Привет от мен. Аз утре съм на гинеколог да ми изпише прогестеронов препарат заради кървенето извън М . Това , което ме притесни днес е , че вчера ми свърши М , имах леко кафеникаво течение де , както накрая и тая сутрин след секс прокървих , а аз по принцип си кървя от ниския прогестерон , но днес беше след секс. Отдавам го на това , че секса беше веднага след М и не съм се доизчистила. Иначе точно по този повод правихме всякакви изследвания включително цитонамазка , която е 1 група без каквито и да било бактерии , възпаления и т.н. Само малка псевдораничка , която наричат ектопия. Утре ще кажа на гинеколожката за това , но вече ми писна. Дано като почна да вземам прогестерон се оправят нещата.

# 713
  • Мнения: 2 483
Сигма къде изчезна, на почивка ли е?
Даааа, дълга триседмична  Mr. Green

Честити положителни тестчета на Sarnia, Antonelly и blagovesna   bouquet

Kali_tod, да, щом ти е дошло след 14 ч., следващият ден ти е първи. Выделения правилно си го разбрала като "зацапване".

# 714
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Здравейтее.
Благовесна едни палчета чертичката да става наситена и около 3-кг доволно пискаща след 9 месеца fingerscrossed
Ръсс: babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Лека и бебеносна от нас Hug

# 715
  • Мнения: 601
Благовесна, Сарния, честити ви двучертичкови тестчета и много палци за прекрасен резултат Simple Smile
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 716
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
на всички момичета с положитерни тестчета-честито и пухкави бебенца на финала  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

аз също сам на гинеколог но в сряда-да видим как са нещата .....

# 717
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Елизабет, не се притеснявай, като започнеш да взимаш лекарство за прогестерона, всичко ще се нареди  Hug Важното е, че всичко друго е наред  Peace
Мадам Тикваfingerscrossed за прегледа.
Лека и успешна вечер  Hug

# 718
  • Мнения: 1 086
Здравейте на всички!

Аз вчера по обяд се събудих с лелка, така че отпадам от класацията  Mr. Green
 Средата на следващият месец се прибираме за десет дни в Бг (вече имаме и билети! Party).
Пада се точно по средата на цикъла и мисля да отида при някое пловдивско светило, поне да проследи имам ли ову или нъц. Също така ми се иска и мъжо да направи една СГ, да го отхвърлим или прибавим като проблем  Crazy

Да ви кажа, този месец лелката пак беше почти безболезнена (вчера вечерта ме боля 1ч кръста), та вече не знам и аз да се радвам ли или да се плаша.

 Hug на всички видели двете чертички, ще чакам скоро сърчица, а после цвят на гащи и накрая снимки на бебчовци в албума   Heart Eyes


# 719
  • Мнения: 7 118
Ехооо, да се означа и аз. Свърши отпуската и от утре съм на работа, чакам цикъл и после ову...та накрая и бебе  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Честити положителни тестчета и много стиснати палчета за Антонели, Благовесна и Сарниа!!! Hug Hug Hug

За всички, които имат нужда - още по едни палчета!

 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт