''Криете" ли се когато сте в скайп или фейсбук?

  • 12 145
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 931
В скайпа често съм скрита защото най-често го ползвам за да поговоря с някой конкретно. Мобилният ми телефон е почти винаги с изкючен звук - общо взето съм малко необщителна май Wink

# 46
  • София
  • Мнения: 7 097
Във ФБ не се крия, може би защото и не се задържам дълго. Скайп включвам само в работата си и съм инвизибъл, когато съм много заета - така го ползвам само служебно с колегите и не губя време в чатове и обяснения защо не мога да пиша в момента.

# 47
  • Мнения: 521
Винаги съм скрита Sunglasses

# 48
  • Мнения: X
"Крия" се и във фейсбук, и във форума, и в скайп (там невинаги, ако не съм скрита, съм away).

# 49
  • UK
  • Мнения: 3 959
Във Фейсбук не се крия, но там и почти никой не ми пише, аз също не харесвам чата там. В Скайп съм онлайн когато съм онлайн, отсъстващ, когато ще се появя след няколко минути, недостъпен - когато няма да ме има час-два. Офлайн, ако ще липсвам повече. Нямам кой знае колко досадни хора, които да ми пишат, ако пишат, отговарям, когато съм в настроение, ако искат да се сърдят. Много обичам като ми каже някой "Искам 100% от вниманието ти", тогава започвам да му отговарям още по рядко. В МСН също съм онлайн, но там съм го оставила да става Зает когато ме няма известно време, докато в Скайп си седя онлайн. Наскоро ме светнаха за прекрасната функция "Показвай се офлайн за този човек" в МСН, и я ползвам за един досадник, с когото не желая да контактувам. Иска ми се и Скайп да имаше такава функция. Simple Smile

Тук съм скрита, защото ника ми заема цял ред. Simple Smile

# 50
  • Мнения: 2 674
Е, що не го разкараш този човек.

# 51
  • UK
  • Мнения: 3 959
Щото е добронамерен и се опитва да е мил и тн, но мен точно това ме дразни. Всички, за което говори, е колко съм прекрасна и невероятна и изумителна, а аз не съм нито едно от тези неща. Неудобно ми е и не ми е приятно. Ако водеше нормален разговор, нямаше да ме притеснява, но той държи да сме най добри приятели и това ме дразни, познавам го от няколко дни.

# 52
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...Но колко хора знаят,кой стои зад milined или veronika70,например?...
Понякога не е много трудно да се разбере кой стои зад ника. Т.е. искам да кажа, че промяната на действителното име с ник не е достатъчно за да останеш анонимен.
Все още бъркаш скрит ник и анонимност.

А по повод нахалството в скайп например, няма как да разберат абонатите ми, че понякога не мога да отговоря или че съм заета, ако се крия. Като не им отговоря веднага или ако им кажа - сега не е удобно, всички ме разбират. Освен това и лесно се разбира, кога някои нарочно са отсъстващи или инкогнито.

# 53
  • Мнения: 477
Не се "крия".Когато съм заета просто не пиша и съответно човекът отсреща се сеща, че ще получи отговор, но по-късно.А и какъв е смисълът да се крия, когато не желая да контактувам с някои от скайп или фейс, просто не го правя или въобще не влизам там.

# 54
  • Мнения: 2 229
А само в нашия офис ли е корпоративна практика да се ползва скайп? Когато отидох да работя там, заедно с новия комп, инсталираха и скайп. Идеята е колегите от различните офиси да комуникират по скайп, вместо по телефон.


При нас имаме такава програма, но не скайп и можеш да чатиш само с колеги.

# 55
  • Мнения: 4 965
Хммм, а за какво го ползвате точно този скайп?
Аз не обичам да чатя и не го правя. По скайп май единствено с една братовчедка в чужбина и с една леля в друга чужбина си говорим /без пари/. С другите - по телефона. В листата в скайпа май нямам повече от 10-тина абонати /като включват майка ми, баща ми, мъжа ми, лелите ми, малка част от братовчедите ми и 1-2 приятелки/. И да го включа, повече от 5 мин. не ми е интересен /5 мин. на 2-3 месеца ми е направо рекорд/.

# 56
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хммм, а за какво го ползвате точно този скайп?
....
Много често, мнго повече от говоренето и писането, го ползвам за обмен на файлове - снимки, музика, линкове, документи, малки програмки и т.н.

# 57
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами аз обичам да чатя и го правя, съответно ползвам Скайп. Simple Smile Видеото на МСНа обаче е по готино, понеже прозорчето с теб е точно толкова голямо, колкото това с човека, с когото говориш, Може да се виждаш как изглеждаш. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 4 965
Хммм, а за какво го ползвате точно този скайп?
....
Много често, мнго повече от говоренето и писането, го ползвам за обмен на файлове - снимки, музика, линкове, документи, малки програмки и т.н.

Ясно. Аз това не го правя. По служебни въпроси си ползвам служебната поща за подобен обмен. За лични цели направо си дърпам нещата от нета. Или качвам подбрани неща /снимки/ в моя ФБ - заключени само за приятели.

Мърморанке, МСН-а и подобни не ги ползвам от пубертета. Mr. Green

# 59
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами то няма голяма разлика МСН ли е или Скайп. Simple Smile Просто Скайп тук е по популярен. Simple Smile В Щатите не е. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт