Мързеливи пилешки бутчета за 10 мин. - грехота е да не пробвате

  • 21 336
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 867
Искам да питам дали тавата не се завива с фолио, няма ли да загорят отгоре бутчетата така?

Аз не съм завивала, не изгоряха, получи се хубава зачервена коричка. На два пъти поливах месото със соса.  Peace

# 16
  • Мнения: 693
И аз не съм завивала с фолио
Това, че и двата вида месо стават за едно и също време и могат да се приготвят едновременно е добра информация. Мерси labrex  Peace
Иначе и аз не съм осолявала предварително ..начуках леко месото (свинско в моя случай) малко сол, черен пипер, овалях в брашно и подправка и айде в тавата..

# 17
  • Мнения: 22 867
Това, че и двата вида месо стават за едно и също време и могат да се приготвят едновременно е добра информация.

ani12544, месото е все пилешко, просто имах бутчета и пържолки и ги сложих заедно. Не съм обяснила добре. Peace

# 18
  • Мнения: 693
Ясно, то си личи на снимките де, ама кои да погледне внимателно  Peace
На мен ми се въртеше подобна идея да смеся месата и явно съм видяла каквото съм искала  Mr. Green..

# 19
  • Мнения: 10 618
A колко време отнема печенето?

# 20
  • Мнения: 1 700
Към 40 минути някъде.

# 21
  • София
  • Мнения: 136
Ще споделя и аз резултат още утре, че нямам никакво пилешко в момента.

# 22
  • Мнения: 702
Направих рецептата,благодарности на авторката много е сполучлива!

Не можах да намеря охладени бутчета и направих с пържолки от бутче,получи се много добре,само малко бяха солени,като не съм слагала никаква сол,най вероятно съм прекалила с подправката за пиле,ползвах на Пикантина,но другият път ще знам да внимавам с количеството!
И наистина става много бързо и лесно!

# 23
  • Мнения: 10 618

Ох, пека повече от час на вентилатор, но още не е готово.... А мъжете ми се дразнят от вкусното ухание и празните чинии Laughing

# 24
  • Мнения: 1 700
Ами аз винаги ги пека на 2-ро ниво от 5 възможни и на 200 градуса без вентилатор.Надявам се вече да хапвате! Mr. Green

# 25
  • Мнения: 419
Каква алтернатива мога да използвам вместо подправка за пиле?

# 26
  • Мнения: 1 700
Червен пипер.Така е в оригинал. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 10 618
Аз го бях сложила на 3 ниво и с вентилатор. Но има и нещо друго. Пилето, което купувам е истинско (или почти). Не са му инжектирани окрехкотяващи вещества и може би И затова стана по-бавно.
Хапнахме в крайна сметка, облизаха си пръстите всички.   bouquet

За подправките - аз не ползвам готови. В брашното за овалване сложих малко царевично брашно, сладък и лют червен пипер, чубрица и розмарин. Много добре се получи.  chef

# 28
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Благодаря за рецептата. Много вкусно стана.
Правих цяло пиле и сложих универсална подправка, вместо такава за пиле. Носеше даже още бира и вода, защото накрая се беше изпарила почти цялата течност и нямаше сосче.

# 29
  • Мнения: 11 569
Правих ги днес, много вкусни станаха. Вместо брашно сложих галета, пак стана.
Пекох час, ама аз съм виновна, след като ги залях със соса,  съм забравила да сложа обратно тавата във фурната, та милото идва да ме пита ще продължавам ли да ги пека. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт