Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 48

  • 34 492
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 34 044
MAMA-AN, благодарим, че ни посети. Това ни е първият фрагмант от новия сезон. Изгледали сме го както казва Круела - 7 777 пъти. Разгледан е и обезкостен от всички в темата.....

mariana51  newsm51 Така си и помислих - едва ли ще е ново за вас, но след кратко колебание го постнах.....Още веднъж се извинявам  Praynig


Как ще се извиняваш, та аз толкова ти се зарадвах. Винаги съм те канила в темата.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 34 044
Здравейте ....Четох че пре септемри ще дават сериялчето по Диема Фемили .Някой знае ли дали е сигурна информацията

сериалчето ще го дават, но не през септември, а по-късно и не по Диема фемили, а по ефирна телевизия, но... и дотогава има време. Малко като развален телефон се е получило при тебе.
Важното е, че ще има няколко хубави изненади тази есен

Лично аз, се радвам, че има новини за сериала ни и са го харесали. Може би са изгледали сериите в нашата тема и това ги е впечатлило. Не, че сме перфектни, но това е единственият сериал във форума преведен от първа до последна серия - и то навреме. Това е шега между другото. Дано не го накъсат, вероятно ще го дублират  - е от това ще печели темата....Всяка серия си е един завършен филм. В това е чара. Слушаме гласовете на актьорите - божествено....Но, каквото си решат от телевизиите....

# 17
  • Мнения: 9 738
MAMA-AN, благодарим, че ни посети. Това ни е първият фрагмант от новия сезон. Изгледали сме го както казва Круела - 7 777 пъти. Разгледан е и обезкостен от всички в темата.....

mariana51  newsm51 Така си и помислих - едва ли ще е ново за вас, но след кратко колебание го постнах.....Още веднъж се извинявам  Praynig


Няма защо да се извиняваш Grinning щяхме да го прехвърлим и в новата тема- не вярвам на някой от нас да му омръзне да го гледа до 08.09 Joy

# 18
  • Мнения: 36 751
Да знам - още в темата на ЗП ме беше поканила....Това, че не пиша във вашата тема съвсем не означава, че не ви посещавам като четяща....Нали знаеш времето не стига за много теми....Но по-важно е да бъдем толерантни, да се уважаваме и да си помагаме кой с каквото може....
mariana 51 Желая на теб и момичетата от темата хубава вечер  и да се забавлявате подобаващо - както вие си знаете  Peace

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 34 044



Поздрав с една любима моя песен и любим певец - за всички,.....и за гостите....Usher
http://www.youtube.com/watch?v=Tqr_4NCfitM&feature=related

# 20
  • Мнения: 11 012
това е единственият сериал във форума преведен от първа до последна серия - и то навреме. Това е шега между другото. Дано не го накъсат, вероятно ще го дублират  - е от това ще печели темата....Всяка серия си е един завършен филм. В това е чара. [/b]

е, не е единственият. И ЕЗЕЛ си го преведоха хората навреме и абсолютно всички епизоди. И ВЕЛ.ВЕК целия първи сезон. ЛЮБОВ И НАКАЗАНИЕ го довършват, така че... Simple Smile

А иначе Фатмагюл ще бъде и и дублиран и с нарязани серии за жалост (45мин), но поне важното е, че ще го  дават.
"Samanyolu", който почва на 12 септември, също ще е с нарязани серии от по 40-45 мин

# 21
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 143
Благодаря за разясненията ....Тогава ще започна да го гледам сега преведен защото няма смисъл да чакам до есента.Когато изгледам сезонът ще коментирам тъй като в момента само чета но нищо не схващам Grinning Мерси отново !!

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 34 044
това е единственият сериал във форума преведен от първа до последна серия - и то навреме. Това е шега между другото. Дано не го накъсат, вероятно ще го дублират  - е от това ще печели темата....Всяка серия си е един завършен филм. В това е чара. [/b]

е, не е единственият. И ЕЗЕЛ си го преведоха хората навреме и абсолютно всички епизоди. И ВЕЛ.ВЕК целия първи сезон. ЛЮБОВ И НАКАЗАНИЕ го довършват, така че... Simple Smile

А иначе Фатмагюл ще бъде и и дублиран и с нарязани серии за жалост (45мин), но поне важното е, че ще го  дават.
"Samanyolu", който почва на 12 септември, също ще е с нарязани серии от по 40-45 мин

Казах навреме, директно в плейлисти в тубето - просто и лесно за гледане. Не е точно както си го написал, но не е коректно да коментирам другите момичета. Тук влизаш и гледаш....Също се разхождам из форума, гледам първите страници и затова си позволих да похваля нашата тема...

# 23
  • Мнения: 11 012
Да, така е, спор няма-. Всичко е подредено и приятно за окото

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 34 044


Ех, Кадир бей, дано този път по-бързо си свършиш работата....Момчето не може да чака....

# 25
  • Мнения: 2 229
Този път ако Асу е видяла нещо,може да разкаже-тя все пак има остатъци от добросъвестност,за разлика от кликата Яшаранови Mr. Green

# 26
# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 34 044


Това цвете.....

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 34 044


Любовта струи от очите им...

# 29
  • Мнения: 9 738
За Асу съм раздвоена Thinking тя е благородна,но и влюбена в онова гадно влечуго...
ще има борба в нея,струва ми се... особено,ако е задържала бебчето newsm78
но и ако разбере какви ги върши Мустафа с Мелтем, как тормози Фатма,може да да го издаде newsm78
иска ми се някой да е забелязал корабчето-все пак там е селище,и кораба беше акустирал на необичайно место-всяка  една рибарска лодка,минаваща случайно,ще й направи впечатление...
може и друг свидетел да е имало...може и улика да има...
не ми се иска много да го проточват това дело ,засмъртта на Вурал,защото Кадир бей да може да акцентира върху делото за изнасилването Naughty
и Керим е в кюпа-няма го вече и Вурал- единствен свидетел,че Керим не е изнасилвач- и там доста е стегната примката около Керим- искаме да спечели делото Фатма,но с Керим какво ще стане newsm78
Много мъка ни предстои още Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт