Бургаски мами:) - 2 част

  • 25 923
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 105
Добро утро момичета:)Simple SmileSimple Smile

Дейзи и Краси радваме се за вас, че всичко с бебчетата ви е добре. Дано всичко бъде така и до края Hug

Бонбонче - ти как си днес? Дано да нямаш повече зацаования Praynig и да се успокоиш.

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Дейзи, много се радвам на прекрасните резултати на двете ви!Дай Боже такива неща да се чуват при всички ни и занапред!
Танче, според Попов, след вагиналния преглед, течението всъщност е с тъмножълтеникав цвят, на мен на бяла хартия все си ми е гадно да го гледам, ако се появи де /ама обяснение праснах/, та в тази връзка исках да ви питам дали някоя от вас се е борила с гъбички и имала ли е жълто-зелено или само жълтеникаво течение?

# 722
  • Мнения: 190
Деси така се надявах да си се разписала, още веднъж честито и на двете ви:)) Само такива новини да се чуват:))

# 723
  • Мнения: 2
Добро утро, мамчета!!!
Айде, събуждайте се, та да изпишем старата тема и да се насочим към новата, която Танчето ни е заформила!  bouquet Танче, видях, че си прехвърлила вече дадените гласове от анкетката в новата тема! Аз като гледам как върви гласуването – ще трябва скоро да ми обясните къде се намира въпросната Каристо/дето е пак на ваша територия/. Crazy
Е, днес най-сетне успях да си запиша час за д-р Бояджиев в Св.София – при това първия след отпуската му – за сряда и после ще споделя и аз лично мнение за него. И ще искам да ми обясно доколко е нормално от едно пусто вървене така да ме прерязва корема, че разстояния от по километър да ги взимам за 40мин. Вчера пак - едни стягания, едни болки и предвижване със скоростта на костенурка ooooh! #Cussing out. Ама сигурно и аз съм си виновна, 'щото като излязох в 9.30ч се прибрах в 16.40ч, за да си взема едно хапче и пак навън... Blush
А д-рът от Видин – Илиев тъмна Индия, бре... Tired Няколко приятелки ми върнаха на запитването за него и само две са имали някакъв досег – на едната е бил член на екипа за секциото й и след това е минал веднъж на визитация, а другата е ходила веднъж на преглед при него. Мнението/независимо едно от друго/ и на двете съвпада – изключително вмимателен и съобразителен, смятат, че е добър специалист, но не са го посещавали често или имали кой знае какви проблеми, за да са категорични в преценката си. Дано се включи още някоя дружка, попадала на него.
Kris72, честита ти мома! Hug
Deyzi, честит младеж!  bouquet И мами с младежи – не се оплаквайте, че ние к’во ще ги правим тез’ моми, ако си нямат принцове в околията?! Важното е, че растете в крак с месеците и че нещата са о’к!
Inlove, ти от училище на училище – един път учителка, един път ученичка – кое е по-вълнуващо?
Suzito, за в Девата имат един образец на заявление за раждане, което можеш да си подадеш още преди да си влязла в 9-ти месец, това обаче не означава, че ако отидеш да родиш при тях, не си гоп подала и трябва спешно да те вкарват в родилно, няма да те приемат, ако пък ли има време – попълваш си го на място. Според мен им е необходимо за набиране на инфо с цел прогнозиране на предстоящи раждания, консумативи и т.н. Ако пък си го подала и не стигнеш до тях при раждането/пр. в друг град си и започваш да раждаш/ – пак няма проблем.

После, ако се сетя друго - пак ще намина!
Весел прохладен ден!

# 724
  • На морето!
  • Мнения: 5 757
Добро утро и от мен! Преди малко бях на преглед при Миринчев. Всичко е наред с бебето- запомних най-вече, че пулсът му е 142. За пол нищо, всичко друго е в норма, качила съм 100гр. от 13.08. до сега. Направления нямат, така че изследвания ще си правя в средата на октомври. Бебето все още не се е обърнало главично и ще го чакам тези дни. Надявам се да се обърне, въпреки, че е възможно заради миомата ми да не му се получи лесно като при другите. Аз самата също съм била седалищно, но към средата на 8ми месец ще обърнем по-специално внимание на това.
Та това е всичко, май. 
Дейзи, супер новини, много се радвам, че сте доволни от пътуването и, че резултатите са добри.
Шоки, не съм се борила, но това, което описваш си е течение с бактерии. Промяна в цвета и мириса обикновено е сигнал за това.
За Попов щях да питам, че не помня дали и какво сте казвали- къде преглежда и каква е цената на прегледа. И телефон за контакт. Не е за мен, а за колежката, която се впечатли от отзивите и живее в Поморие.
Доколкото разбрах от темата за АГ-та в Бургас, специализацията на Гамишев се отлага, но не знам дали вече приема бременни за ЖК.

# 725
  • Мнения: 105
Е Влади - вчера наситина големи разходки си си правила. Стискам палци на брегледа при Бояджиев всичко да е наред и да останеш доволна от него. И аз вече имам записан час за ЖК на 05.10 от 10,00 часа и за продъолжаване на болничния. Така, че живот и здраве към средата на октомври месец ще се пробвам за час при Попов за второ мнение.
Направила си виждам проучване за д-р Илиев и казваш малко е инфото. Те от болницата не са и отговорили още на alex, нито на мен newsm78

Относно заведението за срещата съжалявам, че се оказва пак в Славейков. Ако искате да го променим, то затова е и анкетата. Даже на мен ще ми е по-добре да е другата за да мога да се раздвижа малко, че съм качила до сега +9кг. Малеееееее направо ужас.


Menina   - радвам се, че и при твоетом бебче всичко е наред:). Как го правиш това с качването на 100 гр. Издай тайната Simple Smile




Последна редакция: пт, 30 сеп 2011, 10:13 от tania_burgas

# 726
  • Мнения: 2 466
За срещата нямам претенции къде ще се състои но Гери е писала в новата тема,че сигурно ще се наложи да вземе детето и предпочита да е в заведението с детски кът.Аз пък мога да взема моя батко,за да гледа малките дечица.За един сок и картофки ще ги гледа по-добре и от майките им. Laughing
Благодаря ви за милите думи.
Бонбонче,аз винаги съм имала течение с всякакви оттенъци,но никога не са ми откривали гъбички.
Микробиология ми правиха още в трети месец,тя е едно от първите задължителни изследвания по ЗК.Цитонамазка не ми правиха,защото имах правена преди по-малко от година.
Менина,подсети ме,че трябва да си запиша час за Миринчев.Радвам се,че всичко е наред при теб.Хм,досега никога не ми е казвал,че няма направление,а всичките ми прегледи досега при него с изключение на последния бяха в последната декада на месеца.Добре,че хитро си измествам месечните консултации към средата на месеца. Wink

# 727
  • На морето!
  • Мнения: 5 757
Дейзи, освен че отидох в последния ден на месеца, днес е и последен ден на 3-месечие и заради това няма направления.
Таня, със сигурност не е в неядене и движение моята тайна. Аз и с първата бременност така си качвах- ударно до 6ти месец и от 7ми до 9ти само 1кг, който свалих в 9ти. Но общата равносметка до момента е +8кг., така че не е като да не съм качила.  Peace

# 728
  • Мнения: 2
Уфф, това с килограмите почва да ме плаши... ooooh!
До сега уж нещата вървяха приемливо - до средата на 6-ти месец +4-5кг, ама като гледам к'во става напоследък, сигурно като отида на ЖК в средата на 7-ми месец трябва да съм щастлива, ако съм прибавила само още 3 и станат изведнъж +8! Не е невероятно, но ме тревожи, че изведнъж и повечко, ами после в остатъка до края на 9-ти к'во - ще се пръсна ли по някой шев?! Пък била съм и много, ама мноооогооо кръгла преди  Embarassed и не е голяма веселба Twisted Evil!
Така ми се иска да отида да поспортувам - бягането в Морската тази година го пропуснах, картата ми за фитнес изгоря, на плаж не ходих, за да плувам, ама поне се регистрирах в bg-mama, та да попадна на вас  bouquet Heart Eyes Hug!!!

А-а-а, Menina,  Peace поздравления, че беб е о'кей, ама ми се върти в главата, че мадама чакате, а ти сега пишеш, че за пола нищо не е споменал док'?!
Deyzi, може да нямаш предпочитания за място на срещата, ама все пак ?!?!? дай един глас в анкетката, че само на 6 гласа си стои, а любимото ми число е 7!

# 729
  • Мнения: 2 466
О,да,забравих,че при тях има тримесечие. Whistling WhistlingМного добре изглеждаш.То когато си заета,работеща жена и майка дори хапвайки си гориш калорийки в опити да съвместиш всичките ангажименти.Аз лично с първата бременност не работех,по цял ден се излежавах и си угаждах на ядене,а бе само за мен си мислех.Сега не мога да си позволя да си легна когато ми се иска,да спя докогато ми се иска,ходя на работа,съобразявам се с грижите,които изисква детето от мен,гледам да не сдам съвсем положението и като съпруга,ангажирана съм и с училището на детето и с воденето му на тренировки..Ама да ви кажа,че съм оформила такава купчинка пране за гладене,че не останаха дрехи в гардеробите,а половинката си прави оглушки да ме отмени.А купчината колкото и изкусно да успявам да я удържа скоро ще ни затрупа както си спим.Ще се глади. Crossing Arms

Забравих да ви се оплача-нито един панталон и нито едни дънки не мога да закопчая,дори тези,които преди не обличах защото ми стояха като харизани.Трябва да се обадя на сестра ми вече да праща бременлийските си одежди.Поне нося още същият номер обувки. Laughing
А да-и сърцето ми постоянно прескача. Confused

Последна редакция: пт, 30 сеп 2011, 11:00 от deyzi

# 730
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Дейзи, освен че отидох в последния ден на месеца, днес е и последен ден на 3-месечие и заради това няма направления.
Таня, със сигурност не е в неядене и движение моята тайна. Аз и с първата бременност така си качвах- ударно до 6ти месец и от 7ми до 9ти само 1кг, който свалих в 9ти. Но общата равносметка до момента е +8кг., така че не е като да не съм качила.  Peace
Ох, това звучи много хубаво  Blush с не-качването в последните месеци, когато по принцип е най-тежко. Аз до тук съм + 8-9 кг.  Shocked и ако си остана с тези + още 2-3 да речем за последните месеци пак ще съм много доволна Simple Smile

# 731
  • DE
  • Мнения: 967
Гери, последния път като те видях не ми изглеждаше да си качила 8-9. Simple Smile

# 732
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Гери, последния път като те видях не ми изглеждаше да си качила 8-9. Simple Smile
Хахаха повярвай ми съвсем скоро като пием кафе ще откриеш 10-те разлики  Mr. Green

# 733
  • Мнения: 86
Какво спорите за някакви си там 10 кг. Аз качих с първото 18 . Бях станала 87. На 7-ият месец след раждането влязох в дънките си. Диета не съм пазила- но гърча и безсънието ми дойдоха в повечко. Няма как да не отслабне човек. А и този непрестанен рев- той направо ме съсипваше. Абе защо реват толкова много тези мъже??? Cry

# 734
  • Мнения: 86
Деси и Краси много се радвам за добрите новини. Дано и с другите мами всичко да е наред при прегледите. Днес си взех  час за Миринчев - чаааак на 14.10. Кажете ми тъй като  , тогава ще съм вече в 5 месец , какви изследвания трябва да ми се направят? Този човек до сега нищо не ми е пуснал. Нито за спин,васерман,нито кръв и урина, нито пък там другите задължителните , които се правят в 3-ия месец. За кръвта и урината ме пита дали съм си правила скоро, защото нямал направления. И сега ако отида и ме отсвири по този начин , ще му тегля една.... Сори за псувнята рано сутринта , но се издразних.Все нямат по нещо.
А Гамишев ми водеше ЖК със сина ми. Наистина малко разсеян, малко  повърхностен, но пък ми пускаше всички изследвания и, когато питах нещо ми се отговаряше. Затова и исках пак той да ми води ЖК сега, но каза че заминавал за Германия. Между другото относно раждането , когато наближих вече 8 месец му зададох въпроса дали мога да разчитам на него да му се обадя ако се наложи , тъй като термина ми беше по Нова година-човекът ми отказа, за което съм му благодарна, защото се насочих към друг, а не ме разочарова в деня на раждането да му звъня и той да не си вдига телефона например. Просто бях подготвена. Лек и успешен ден от мен.
И защо на регистратурата в Николай Чудотворец са толкова нелюбезни? Все едно че ги е яд , че някой се обажда и ги пита нещо. Twisted Evil Българска му работа.

Общи условия

Активация на акаунт