АВГУСТовското човече в парка се разхожда вече!

  • 33 467
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 75
Арианка много благодаря.  bouquet
И аз мисля след празниците да се пробвам.

# 721
  • Мнения: 1 375
Хайде да се разпиша за лека нощ  Grinning

NaMeLeSz, добре дошла! И аз съм Мария  Wink

Цуце, няма да остане без подарък Ясен, утре мама ще дойде да го гледа и ще изляза да му купя нещо, ще видя какво точно.  Simple Smile

Арианка, къде се загуби? Дано след захранването се оправят нещата при бебо. Hug
Много полезна информация ни даваш.   bouquet

Аз мисля като стане на 6 месеца да захранвам с зеленчуково пюре, но засега съм се насочила към готовите, ако не ги хареса, тогава може да пробвам с домашно.

Лека нощ!

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Добро утро!
Днес се е показало слънцето, но май е по-студено от вчера. За днес съм запланувала пазаруване на подаръци (дано да ми се получи). Ще трябва с Марти да ходя, че просто ми е невъзможно да успея за 2 часа. Въобще не обичам да го водя в магазини с много хора и то в това грипозно време... Майка ще дойде с нас и ако времето позволява предпочитам да чакат някъде навън.
Иначе вчера направихме общо 4 часа навън с едно прибиране за ядене  Grinning. Като се замисля на Марти май му се събират не повече от 10 дена общо от както се е родил стоене в къщи.
Арианка, полезна информация си ни предоставила   bouquet. Аз честно казано с баткото май не се замислях толкова. Пак захраних късно със зеленчуково пюре, но после ми е мъгла  Embarassed.
Май е време за нова тема  Grinning. Все си мисля, че наистина ще е по-добре да не е с коледна тематика, че ще я дъвчем поне 3-4 месеца.
Хубав и слънчев ден от нас. Мен вече ме обзе Коледното настроение.

# 723
  • Мнения: 2 879
Май е време за нова тема  Grinning. Все си мисля, че наистина ще е по-добре да не е с коледна тематика, че ще я дъвчем поне 3-4 месеца.

Тъкмо влизам да питам дали сте съгласни да не бъде коледна темата!  Simple Smile Предлагам нещо, свързано със зимата с надеждата, че до пролетта ще сме я изписали.  Wink

Идеи за заглавия?  Flutter

# 724
  • Мнения: 1 375
А заглаве на темичка "Дядо Коледа пристига, августинче се надига" или "Августовското човече пюренце май ще хапва вече "Simple Smile
Грийни, второто, щом искате да не е на коледна тематика  Grinning

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 744
А заглаве на темичка "Дядо Коледа пристига, августинче се надига" или "Августовското човече пюренце май ще хапва вече "Simple Smile
Грийни, второто, щом искате да не е на коледна тематика  Grinning
И аз съм за второто предложение.

# 726
  • Мнения: 2 879
Едва ме навихте.   bouquet Като се върнем от разходка ще направя темата и я пускам.

# 727

Общи условия

Активация на акаунт