Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Факт е, че Русия са най силният европейски отбор за момента, НО това не значи че сме аут!Мисля че дори да играем срещу тях имаме шанс за победа!Както се казва- "Вярвай , мечтите се сбъдват!!!"

# 76
  • Мнения: 1 517
Така е шанса е малък, но не е невъзможно! Ще ги подкрепим разбира се!!

# 77
  • Мнения: 0
На поляците да им бяха сложили и по една възглавница  #2gunfire #2gunfire #2gunfireто бива сметки бива , ама чак толкова ooooh!Много ще съм щастлива ако успеем да объркаме всички сметки...дано! Praynig

# 78
  • Мнения: 1 517
Катрин дано!
Потресена съм. Анастази все едно беше на СПА подготвителен лагер, а курек гледаше отвънка. Направиха се на света вода ненапита. Поне да се бяха поприкрили ooooh! Защо във всеки спорт трябва да е така, дори и тук! Sick Sick Sick

# 79
  • Мнения: 0
даа нямаше нищо общо с вчерашния истерик, затова дори и да звучи злобарско искам да объркаме схемите им тотално

# 80
  • Мнения: 1 517
Не е злобарско, но дали е реално! Трябва да бием Русия без значение с какъв резултат! Това ми се вижда трудно, Не е невъзможно знам,ама.........защо все ние. полша сега ще си бие Италия и какво Накрая? Tired

# 81
  • Мнения: 1 211
Е това беше!! Първо с Естония, после с Русия. Не знам какво да мисля, вярвам в момчетата ама не съм много обнадеждена. Дано бог им помогне, защото играха със сърце и бяха честни.

# 82
  • Мнения: 1 517
Дано!
Кога са мачовете аз нищо не успявам да открия. Всичката информация , която ми излиза е за предварителната фаза, т.е. до днес! А от 14?Утре са ми ясни мачовете!Само часовете не знам, но ще се поровя.

# 83
  • Мнения: 3 034
Не мога да ви разбера, честно. Сега поляците са виновни, защото ние не използвахме шанса си, така ли? Нали нямаше проблем да сме честни, нали така трябваше?

И защо постоянно това да се пазиш за решителните мачове се изкарва нечестно, аз пък да питам? Значи аз като се пестя от трудни скокове в кратката програма и понякога дори маркирам, съм измамничка, щото видите ли феновете сигурно искат да гледат серия от четворни всеки десет секунди? Ми не. Аз съм разумна, познавам възможностите си и не се изтощавам, преди наистина да е станало време за това. Много е важно да се подбират битките. Не всички печелят войни! Толкоз. В спорта, както и във всичко друго, е добре да се ползва и хладен разум. Тия емоции, чувства, драми... не носят медали. Хубаво е човек да влага емоция, но не за сметка на здравия разум и тактиката. Това си го избраха те - лично и персонално или са слушали указания, но и в двата случая изборът е техен. Стига с тия критики по другите отбори. Нормалните хора си преценяват и разпределят силите, а не правят демонстрации, които на никого не правят впечатление.  Stop


tinki, този линк го пускаме всеки ден вече. Часовете са си там. http://eurovolley2011.com/en/schedule.html

# 84
# 85
  • София
  • Мнения: 1 825
Утре почиват.
В сряда 19 ч. българско време с Естония, в четвъртък в 16 ч. с Русия /евентуално/.

Аз със сигурност няма да мога да гледам втората среща, но за първата се надявам да успея. Много се радвам, че българските запалянковци ще могат да видят и Карлови вари. А какво прекрасно време имаме тук - приказка!!!

Някой беше споменал цената на хотелите, както и на билетите. Направи ми впечатление, че въпреки кризата болшинството от нашенците си бяха закупили от най-скъпите билети - по 33 евро. Видяхте колко празни бяха трибуните, почти липсваха германци, макар да са на една крачка от Чехия. Едно мога да кажа - браво!!!

Последна редакция: пн, 12 сеп 2011, 21:41 от Емел

# 86
  • Мнения: 2
Истината е,че дори да бяхме паднали от Германия нямахме гаранция,че ще сме трети,защото дори тогава поляците щяха да играят за 3:2 и да са сигурни класирани и сигурни трети... Така,че пак нямахме алтернатива. Пък и тогава имаше опасност Сборная да се "поотпуснат" срещу чехите.
Така или иначе,за да станем шампиони трябва да бием Русия. Пък ако не ги бием оставаме седми и отписваме И това първенство и пак ще има същите писания от миналата година, даже може да не пишат нови,а просто да пуснат пак старите Grinning

# 87
  • София
  • Мнения: 1 825
Наистина ли са толкова много добри? Имам предвид руснаците.

# 88
  • Мнения: 2
Абе чесно казано те не са толкова по-добри,а са брутални,а и попринцип нашите момчета трудно играят срещу тях, стилът им е много труден. Като се имат предвид мачовете във Варна, които Русия не ни пусна, но не игра и на 1000 % мога да кажа,че имаме реалните шансове 33%, даже по-малко,ама да не съм песимист  Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 780
Абе каквото и да си говорим шансовете ни за нещо на това първенство са почти нулеви. Треперя при мисълта как Тодор Алексиев Подаръка ще посреща сервис след сервис на Михайлов и всичките в публиката. Боже та ние Кубияк едвам спряхме и без малко да обърне мача с неговите сервиси, а да не говорим за Михайлов, Волков и Мусерский. Не искам да съм прекален песимист, но приемете, че след Естония, можем спокойно да си опаковаме багажа. Като си помисля по-добре Русия да станат шампиони и да вземат квота за световната лига, а оттам за олимпиадата, че да не са в София на турнира, че там ще бъде трудно да вземем квота.

Общи условия

Активация на акаунт