Помощ в търсенето на работа-14

  • 38 613
  • 758
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 446
А кой нормален ще си пуска обяви "ей така".

# 46
  • Мнения: 2 495


Сигурно можеше да го убедиш да те назначи, ако наистина искаш работата.

Нинчето, кво стана с Виваком?
Ами нищо засега, в понеделник си пуснах сивито, още не са се обадили. Rolling Eyes
Минаха повече две седмици и за последната работа на която ходих още не са звъннали.Уж, от Адеко, сериозна компания, ама много гадно дето постъпват така... Crossing Arms

# 47
  • София
  • Мнения: 250
Какво значи "проветриво"?

голямо текучество, предполагам
точно така

# 48
  • в пералнята
  • Мнения: 1 005
 Peace

# 49
  • Мнения: 7 987


Сигурно можеше да го убедиш да те назначи, ако наистина искаш работата.

Нинчето, кво стана с Виваком?
Ами нищо засега, в понеделник си пуснах сивито, още не са се обадили. Rolling Eyes
Минаха повече две седмици и за последната работа на която ходих още не са звъннали.Уж, от Адеко, сериозна компания, ама много гадно дето постъпват така... Crossing Arms

Сериозни, сериозни, ама и те правят грешки. На мен веднъж от Сайтел ми се обадиха един час преди интервюто, че се отлага, а аз още не живеех в София и бях отишла там заради него Simple Smile
Повече не се занимавах с тях.

# 50
  • Мнения: 105
Здравейте и от мен! Flutter
Записвам се да следя,макар,да виждам повече за големите градове става дума...А в провинцията нещата са доста по-зле..Дори не се обаждат,след като са поели ангажимент поне да  кажат кой одобрен,кой не...Лек ден на всички!  bouquet

# 51
  • Мнения: 3 038
Днес получих оферта за работа - частна фирма, от джобса, БЕЗ ВРЪЗКИ - това за обезверените. Бях кандидатствала преди месец, но ми се обадиха след това да ми кажат, че друг са избрали (от трите фирми, в които ме бяха викнали за интервю и обещаха обратна връзка, само тази наистина я осъществи), но оставам вариант, ако не се сработят. Аз тогава много харесах мястото и хората, условията също по-свободно са поставени (в смисъл - работата да е свършена, пък дали в 9 или когато преценя да съм там и т.н.), пък и е в сферата, в която имам най-много опит. Първоначално (2-3 седмици до месец) ще съм без договор - да се пробваме, пък и още съм по майчинство - и на по-ниска заплата от тази, която казах, че искам и ми обещаха занапред. Обаче едно такова ми се е свило сърцето - как ще оставя малкия цял ден друг да го гледа... Sad Confused Имам нужда от успокоение  Hug

Последна редакция: пт, 16 сеп 2011, 15:32 от alen mak

# 52
  • Мнения: 534
и аз се записвам да ви следя  Peace защото започнах да си търся нова работа  Peace

# 53
  • Varna
  • Мнения: 603
И аз се включвам да ви следя и да търся работа!

# 54
  • Мнения: 105
Това с първоначална работа без договор-аз съм парена вече,не се хващам на подобно хоро Crossing Arms 40 дни без договор с размотавка ще стане -няма да стане-не благодаря...Който е богат да работи без пари,аз не съм,съжалявам.. Tired

# 55
  • Мнения: 7 987
А който няма пари, какво да прави?

# 56
  • Мнения: 3 405
Често така без договорни отношения няма и заплащане. И който няма пари пак няма.
Аз така разбирам поста СИНЬО МЕЧТАНИЕ.

# 57
  • Мнения: 105
Анджелина Peace Точно така!От тези дето нямат пари-правят пари!И бедните пак са си бедни.. Tired

# 58
  • Мнения: 7 987
Често така без договорни отношения няма и заплащане. И който няма пари пак няма.
Аз така разбирам поста СИНЬО МЕЧТАНИЕ.
И аз много добре я разбрах. Просто искам да кажа, че има отчаяни хора, които няма какво друго да направят. Човек ако си седи в къщи и не рискува, няма да загуби, но няма и да спечели.

# 59
  • Мнения: 3 405
А който няма пари, какво да прави?

Подписва договор. Така или иначе в началото и с договор срокът е изпитателен  Peace
Заради съгласяването да се работи без договор някои работодатели злоупотребяват.

Общи условия

Активация на акаунт