Има ли успели от ин витро на естесвен цикъл?

  • 31 781
  • 351
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 104
Побутвам темата. Все трябва да има мами и кандидат такива, които са тръгнали по пътя на  ец. Моля споделете мнение и опит. ddaannii1974 как върви опитът? Твоя трансфер на кой ден беше?

# 16
  • Мнения: 9
трансфера ми беше на втори ден  а днес ми е 10 ден от пункцията часът на истината наближава

# 17
  • Божурище
  • Мнения: 36
Здравей, 1ви опит ин-витро,тубарен фактор вследствие на мисед аборт в 16г.с и2008г извън маточна 2009. трансфера ми беше на втори ден на 14.09.2011,  а днес ми е 10 ден БТ пада от 2 дни насам  #Cussing out #2gunfireднес бе6е 36.6,теста за бременност е отрицателен.
Лекарства преди пункция Прегнил 1 инж. ,утрогестан и естрофем,след трансфера утрогестан и естрофем

# 18
  • Мнения: 9
какъв тест си правила кръвен или пиклив

# 19
  • Мнения: 104
Явно е правила и двата.... Не се отчайвай hubavataemi  следващия път ще бъде твоя. Важното е, че все пак се е стигнало до трансфер. На мен ми наближава деня за преглед този месец. На кой ден от цикъла се установява дали фоликула е подходящ?

# 20
  • София
  • Мнения: 6 232
Marzelivka,ако има доминантен,той се вижда още около 8-10 ден,като тръгне преди другите...а,дали има качествена яйцеклетка-това се разбира чак след пункцията

# 21
  • Божурище
  • Мнения: 36
Здравейте, пиклив тест, но както казах и БТ падна Sad Sad Sad Confused Confused Confused Confused, не знам дали да правя друг пиклив на 30.09, но надеждата умира последна Hug

# 22
  • Божурище
  • Мнения: 36
Мързеливка както казах ми е 1ви на 09.09 бях на преглед при др.Персенска това прави 7-8 ден   и тя ме прати да дам кръв,зна4и тогава е видяла и на 10 ми биха прегнила , на 12 пункцията.

# 23
  • Мнения: 262
hubavataemi,не вярвай на 100% на уринарните тестове,още повече на 11 ден от ЕТ.Задължително си пусни кръвен тест,той ще е най-достоверен.Желая ти ,успех.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 113
      an4eto  лека бременност  ти желая     вдъхна ни надежда  на кой ден ти беше трансфера
Трансферът ми беше на трети ден - на 05.04. пункция и на 07.04. трансфер.

# 25
  • Мнения: 104
Явно трябва да подраня с посещението при док. Мислех да ходя към 10 ден от цикъла но пък да не се окаже късно. an4eto при теб е станало много бързо. Дано да се случва по често  Praynig

# 26
  • Мнения: 104
hubavataemi направи си теста да си сигурна. За надеждата е вярно но според мен е много по лошо да се надяваш със съмнение. При стимулирания опит бях с биохимична. Вече няма да се надявам до последно. Не знам изобщо как издържах до кръвния толкова се надявах и мислех....

# 27
  • Божурище
  • Мнения: 36
ЧХГ 0.31 от преди малко  Sad

# 28
  • Мнения: 262
ЧХГ 0.31 от преди малко  Sad

Съжалявам Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 104
hubavataemi лошо е но не се отчайвай. Това не е бил твоя път. Сега си почини и започни да планираш  следващия . Все някога ще стане. Няма как да не стане. Само трябва да го вярваме и да не се отказваме. Всяка една трудност си заслужава за да чуеш най хубавите думи на света " Мамо обичам те най много на целия свят"  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт